Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

PJ16 ar PJ16A4 ar kažkas panašaus, ieškau patarimo


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

 

Per kovo šaukimą paklausiau orgo patarimo dėl ginklo ak arba m serijos. Sakė, kad ak serija daugiausia buna over limitas, o m serija kuri man taip pat patinka turi tinkamus ginklus. Paminėjo, jog P&J(jeigu teisingai išgirdau) yra ganėtinai geri, tačiau vilniaus parduotuvėje buvo tik vienas variantas kuris man nelabai patiko. Todėl patikrines taiwangun.com radau tokius variantus kurie patinka būtent dėl tokio railsų išdėstymo:

 

http://www.taiwangun.com/en/pj16-p-j

http://www.taiwangun.com/en/pj16a4-p-j (kuris labiau traukia dėl ilgio)

 

Tačiau prie jų yra 420 fps (pagal pardavėjo informaciją), kas yra 128 m/s kuris kelia nerimą prieš darant užsakymą, nes variacija žaidimų yra 125 m/s (pvz botaniko žaidimas kovui) arba 130 m/s (pvz kovo šaukimas) maximumais kiek mačiau paskutiniu metu, tad ir į tą ir į tą norėtusi patekti neviršijant limitų.

 

Labiau domina antras ginklas, nes ilgi m serijos ginklai man patinka labiau. Taip pat yra galimybė pagal taiwangun užsakyti 330 fps, kas yra 100 m/s ir aš nežinau ant kiek normalus tai yra greitis lauko žaidimui. Norėtusi kažko vidutinio, apie 115-123 m/s greičio, kad ir atitikti taisyklėms ir maloniai žaisti.

 

Todėl norėtusi patarimo iš tokių arba panašių ginklų turėtojų, kaip naujokui, ar šitie ginklai patikimi ir ar yra kažkas panašaus patikimumo(ką galima gauti be problemų su siuntimu arba stoka) bet su tinkamu greičiu, arba gal su šitais variantais galima bus padaryti kažką nemažinant iki 100 m/s (gal kažkiokios kitokios firmos spyruoklė ar panašiai).

 

Tikiuosi išdėsčiau klausimą tinkamai, ačiū.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb. Sparrow, dėl 130m/s jūs nesate kompetetingas atsakyti į šį klausimą, nes spėju toliau Vilniaus regione organizuojamų žaidimų nesate buvęs.

Yra bendros LSB taisyklės, kuriose nurodyti greičių limitai, tačiau kiekvienas organizatorius šias taisykles gali keisti pagal konkretų žaidimą arba pagal orą, kaip jau čia jam patogiau.

Jei p. Serioga atvyktų į mūsų organizuojamus žaidimus Šiauliuose su 130m/s, mes jam neleistume žaisti, nes kolkas esame OLD SCOOL'iniai (t.y. iki 125m/s).

 

Dabar dėl užsakymo, sutinku, kad geriausia užsakyti iš airsoftas.lt .

Jie ginklas viršys limitus, jie mielai pakeis spyruoklę į norimą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas dėl užsakymo iš katalogo airsoftas.lt.

 

Katalogas turima omenyje internetiniame puslapyje, ar jie turi kažkokį vidinį parduotuvėje ?

 

Šiandien pas juos buvo tik vienas variantas, pardavėjas kažkodėl pasakė kad akumas ir pakrovėjas neįeina, nors internete komplekacijoje yra, o be akumo jau kaina žymiai didesnė nei lenkijoje(nes ten akcijos matyt), plius ten 127 m/s iššovė, tai matyt reikėtų keisti spyruoklę į silpnesnę, kas dar yra spyruoklė + spyruoklės kaina(pasakė pardavėjas), todėl kažkaip nuteikė užsakyti pačiam, tą kas patinka, nes jų puslapyje artimiausias variantas yra http://airsoftas.lt/prekyba-airsoft-ginklais/M4-M16/PJ_25 su duslintuvu, kuriame tikrai jau reikės kitos spyruoklės kadangi visi 140 m/s, o lenkai iškarto padaro iki 100 m/s (kuris nežiniai man ar geras greitis) jeigu reikia. Labai nesinori suklysti ir negauti malonumo iš žaidimo.

 

Iš esmės, man reikia patarimų kurie padės man kasti ta kriptymi toliau: ar P&J variantas yra neblogas ir ar nebus spyruoklė sumažinta iki tiek, kad malonumas bus sumažintas lygiai iki tiek pat kai bb'sai skris žymiai lėčiau(nežinau ant kiek sumažės po pakeitimo) ir tiesiog nenuskris iki ten kur norima. T.y. koks yra "geras" greitis tokiam gamintojui ir tokiam ginklo tipui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

To Morda: Sorry, dabar peržiūrėjau jūsų organizuojamus žaidimus, dėl fps suklydau.

To Serioga: To ko neturi puslapi ar pas save parduotuvėje gali užsisakyti iš katalogo. Perkant ginkla jo stock'inį akumą tikrai patarčiau IŠ KARTO pasikeisti į kitą. Kartu pridėti akumuliatoriai buna TRAGIŠKI. 
Rekomenduočiau pasikalbėti su airsoftas.lt pardavėjais. Papasakoti pageidavimus - turėtu padėti išsirinkti geriausia varianta :)

m/s greitis įtakoja kaip toli nuskries šratas.
Dėl m4-m16 tipo patarti dėja negaliu nes naudojuosi m-14 (Cyma) tipo AEG.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas dėl užsakymo iš katalogo airsoftas.lt.

 

Katalogas turima omenyje internetiniame puslapyje, ar jie turi kažkokį vidinį parduotuvėje ?

 

Šiandien pas juos buvo tik vienas variantas, pardavėjas kažkodėl pasakė kad akumas ir pakrovėjas neįeina, nors internete komplekacijoje yra, o be akumo jau kaina žymiai didesnė nei lenkijoje(nes ten akcijos matyt), plius ten 127 m/s iššovė, tai matyt reikėtų keisti spyruoklę į silpnesnę, kas dar yra spyruoklė + spyruoklės kaina(pasakė pardavėjas), todėl kažkaip nuteikė užsakyti pačiam, tą kas patinka, nes jų puslapyje artimiausias variantas yra http://airsoftas.lt/prekyba-airsoft-ginklais/M4-M16/PJ_25 su duslintuvu, kuriame tikrai jau reikės kitos spyruoklės kadangi visi 140 m/s, o lenkai iškarto padaro iki 100 m/s (kuris nežiniai man ar geras greitis) jeigu reikia. Labai nesinori suklysti ir negauti malonumo iš žaidimo.

 

Iš esmės, man reikia patarimų kurie padės man kasti ta kriptymi toliau: ar P&J variantas yra neblogas ir ar nebus spyruoklė sumažinta iki tiek, kad malonumas bus sumažintas lygiai iki tiek pat kai bb'sai skris žymiai lėčiau(nežinau ant kiek sumažės po pakeitimo) ir tiesiog nenuskris iki ten kur norima. T.y. koks yra "geras" greitis tokiam gamintojui ir tokiam ginklo tipui.

tas pj25 yra semiautomatic snaiperis. Užsidedi optiką, panaikini full auto ir gali tiuninguoti iki 170 m/s :)

kas dėl spyruoklių. Jei yra ~128 tai gali pašaudyt auto ir palikt ginklą. Nes jei nepašaudysi pavieniais spyruoklė bus susispaudusi ir taip palaikius galima truputi "numušiti" kelis m/s :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 Jei yra ~128 tai gali pašaudyt auto ir palikt ginklą. Nes jei nepašaudysi pavieniais spyruoklė bus susispaudusi ir taip palaikius galima truputi "numušiti" kelis m/s :)

 

Galima dar pvz. smėlio į cilindrą įpilti. Suš..i kompresiją ir numuši tuos m/s.

Nedalinkite kenkėjiškų patarimų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Galima dar pvz. smėlio į cilindrą įpilti. Suš..i kompresiją ir numuši tuos m/s.

Nedalinkite kenkėjiškų patarimų.

tokį patarimą "airsoftas.lt" išgirdau. O jūs prašom argumentuokit savo pastebėjimus 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tokį patarimą "airsoftas.lt" išgirdau. O jūs prašom argumentuokit savo pastebėjimus 

Nuo vieno karto gal nieko ir nebūtų, bet:

Palikus stumoklų ciklo vidury ir paskui iššovus būtų padidinta stumoklio, bei gearsų dantukų lūžių rizika. Taippat labiau kaistų laidai, varikliukas, sviltų kontaktai. Jei tarkim naudojamas stokinis akumas 8,4 NiMh ir savininkas sugalvotų ilgiau palaikyt nuspaustą nuleistuką varikliukui nebeužtempiant spyruoklės (nes nuo ciklo pradžios inercijos pagalba tai padaryt lengviau) gali sudegt kontaktai arba varikliukas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O jūs prašom argumentuokit savo pastebėjimus 

 

Papildau apie spyruoklę:

Spyruoklės padėtis po automatinės ugnies - loterija. Gali būti paspausta tik vos vos, gali būti ir pilnai.

Taigi, gali "numušti" 2 m/s, o gali ir 30. Kiek "numuši" - nežinosi kol nepamatuosi.

Jei suspaustą spyruoklę laikysi trumpai - jokio efekto. Jei ilgai - gero metalo daiktas po kiek laiko bent iš dalies atsistatys ir atvažiavęs į žaidimą gali sužinoti, kad AEG vėl 132 m/s. Jei spyruoklė blogesnio metalo, tai bus paprasčiausiai sugadinta.

 

Šito reikia? Nereikia. O dar visa elektra, kurią Ruonis aprašė.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas  prie to pačio išmanatiems, o tai kaip žinoti kada spyruoklė lieka suspausta o kada ne?  ir kokių veiksmų jūs imatės po žaidimo, kad tvarkingai padėti ginklą sandėliavimui?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano rutina:

Isimu detuve, pasaudau du/tris suvius su pavieniu suviu rezimu, kad vamzdyje neliktu sratu ir, kad atsileistu spyruokle.

Istustinu visas detuves, kad nesigadintu spyruokles.

Atjungiu batarke ir dedu AEG i spinta.

 

Savo AEG keiciau hop-up ir idejau precizini vazduka, po siu patobulinimu prachronavus rode ~131m/s. Pasaudziau automatiniu rezimu ir padejau i spinta, po penkiu dienu prachronavus rode 129m/s. Ir viskas puikai veikia.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...