Jump to content
Lithuanian Airsoft Portal

Andrezas

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Andrezas

 • Rank
  eilinis
 • Birthday 09/19/1983

Previous Fields

 • Ginkluotė
  AK47 CYMA 0.28 (100m/s), AK47M CYMA 0.48M (125m/s), M14 CYMA 0.32 (100 m/s), 1911 Colt (KJW) - 95 m/s, M9 Berreta (KJW) - 100 m/s.
 • Komanda
  LSK

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kaunas
 • Interests
  Motorcycles, Airsoft, weapons, Armored Vehicles (tracked), Photography.

Contact Methods

 • Skype
  Andrezas750il
 1. 67 Patriotas pasitaikė kaip reta šiltas :) Visi dalyviai tikrai nesiskundė vėsuma ir dėl to vandens suvartojimas žaidimo metu pasiekė rekordines aukštumas. Taip pat labai smagiai sugalvotos užduotys ir šaunios bombos, kurias turėjo saugoti ir užgrobti komandos. Bombų turinys labai motyvavo. :) Ačiū Legionui už puikų žaidimo organizavimą ir skanius šaltibarščius, o dalyviams ačiū už geras akimirkas. P.S Žaidimo metu pamesta KJW detuvė nuo M92 Berretos. (Didžiausia tikimybė , kad šliaužiant aukštoje žolėje ant garažų kalno maždaug ties viduriu) Jei netyčia kažkas aptiksite, būtų puiku atgauti.
 2. Ok rezervuojam, laukiu, kol susisieksite.
 3. Laba diena, siūlau įsigyti keletą senų dujokaukių. Regis jos nebuvo niekada naudotos, tačiau naujomis man jų vadinti neapsiverčia liežuvis. Dujokaukės yra su originaliais krepšiais, žodžiu gaunate viską, ką matote nuotraukose. Dujokaukės puikiai tiks Stalkerio tipo žaidimams. Kaina: pralobti neketinu, taigi kaina tebūnie simbolinė sutartinė artima Nuliui eurų. :) Dujokaukės yra Kaune, jeigu visgi kažkas jų norės į kitus miestus, tuomet už siuntimą sumokėjus Norėtojui - dujokaukes išsiųsiu betkur. Asmenines žinutes forumo skiltyje tikrinu gana dažnai, todėl drąsiai rašykite asmeninę žinutę.
 4. Sekmadieni (2015,06,14) į patriotą važiuoju iš Eigulių (nuo buvusio Topolio), jei kažkas neturite kaip nuvykti, parašykite privačiai, tikrai mielai prigriebsiu pakeleivių. Automobilis pakankamai erdvus, bus ir vietos kur susidėti ginklus ir ekipuotę.
 5. Dalyvausiu http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/11984-andr%C4%97zas/?hl=andr%C4%97zas
 6. Ačiū organizatoriams ir visiems šauniems žaidėjams už puikų renginį ir labai smagų žaidimą. Oras buvo tarsi tobulai užsakytas, pradėjo lyti tada, kai visi susėdo į mašinas ir pradėjo skirstytis. Nuostabioji organizatorių košė parodė opią problemą, kad kartais košės visiem nepakanka ir kitą kartą reiks daugiau :) Iki kitų susitikimų mūšiuose.
 7. Vienas komentaras labai prajuokino :) "bet prie ko tie žaisliniai šautuvėliai? Įdomu, o kompe "word of tanks" žaidimo nerado? O virtuvinių peilių, "kaip tik išgalastų"?:)" Ne ištiesų narkotikai tai blogis, reikia manyt, teisėsauga dirbo savo darbą ir sekė ir rado, tačiau apmaudu , kad eilinį kartą Airsoftas būna pastebėtas žurnalistų tokiam kontekste.
 8. http://www.delfi.lt/news/daily/crime/policija-iskrate-rusijos-garbintoju-namus-narkotikai-ginklai-neleistina-atributika.d?id=67920616 Tai žmonės neteko airsofto ginklų vien tik dėl to, kad papildomų neleistinų dalykų turėjo? ar nebegalima AK airsofto turėti?
 9. Xeeroc, didelė tikimybė , kad iš Vilniaus važiuos mano draugas Į patriotą, tai galėtų tave paimti. PM, duosiu Tel nr.
 10. Sekmadieni į patriotą važiuoju iš Eigulių (nuo buvusio Topolio), jei kažkas neturite kaip nuvykti, parašykite privačiai, tikrai mielai prigriebsiu pakeleivių. Automobilis pakankamai erdvus, bus ir vietos kur susidėti ginklus ir ekipuotę.
 11. http://kaunas.kasvyksta.lt/2015/05/05/112/klasiokas-i-11-metes-nugara-paleido-kulku/ Kiek suprantu, buvo panaudotas airsoft ginklas netinkamom reikmėm... tikrai nepadeda tokie dalykai populiarinti šio puikaus sporto :(
 12. Liukai ten visgi yra, tačiau grynai techniniai. Nereikalingi liukai jei bokštelyje nebus įgulos narių. Šiuo atveju bokštelis pilnai automatizuotas ir turintis vadinamą autoloaderį. Pati koncepcija nėra nauja, bus matyt kaip rusų inžinieriams pavyko tai techniškai atlikti. http://bi.gazeta.pl/im/96/df/10/z17692822Q,Plany_nowego_rosyjskiego_czolgu_T_14.jpg
 13. Dalyvausiu http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/11984-andr%C4%97zas/?hl=andr%C4%97zas
 14. Dėkoju organizatoriams už puikų žaidimą. Tai buvo mano debiutinis žaidimas. organizuota viskas puikiai, oras užsakytas idealus, žaidėjai labai draugiški ir azartiški. Didelis ačiū abiejų komandų generolams, kad puikiai koordinavote žaidimo eigą. atskirai dėkoju Žaliųjų komandos generolui, viską matančiam ir visur spėjančiam Arvydui. :) Gavau labai daug gerų emocijų ir vertingų pamokų. Taip pat ir vieną skaudžią pamoką iš mėlynųjų žaidėjo į nosį :) Po žaidimo buvo super malonus dalykas gauti puikios košės ir pasikalbėti su dalyviais. Sakalų komanda labai šauniai sudalyvovo. pagarba jums. P.S. gal Sakalai pasidalins fotografijom kai išryškinsit EOS juostelę? :D Patriotas jėga,, laukiam kito žaidimo.
 15. http://www.cbforumas.lt/
×
×
 • Create New...