Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kelių taškų diržą naudojate Jūs?


Aidas.
 Share

Rekomenduojami pranešimai

 Sveiki, kadangi esu žalias šioje srityje, AirSofte ir pasišnekėjęs su pažystamais negavęs realaus atsakymo, kaip tik - kokie tau patogu ir panašiai. Norėčiau pasiteirauti Jūsų :
* Kelių taškų diržus naudojate Jūs?
* Kelių taškų diržą pasiūlytumėt ant Boyi G39C.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

cqb jei reikia greitai ismesti pagrindinini ginkla ir pereit ant pistoleto, be dirzo bus nepatogu

na jai jau reikia ji "ismesti", tai kam tada tas dirzas... balastas po kaklu irgi nekazka... :D
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na jai jau reikia ji "ismesti", tai kam tada tas dirzas... balastas po kaklu irgi nekazka... :D

na nežinau. asmeniškai man ir miške lakstant artimoje kovoje pasibaigus dėtuvei daug greičiau "paleisti" automatą. Net nespėja įsitempt diržas o pistoletas jau rankoje :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Daug metu naudojau 1 taško, jau beveik metai nenaudoju visai ir esu patenkintas. Argumentai: Kadangi pistoleto nenaudoju, net cqb - nes pas mane pagrindinis 100 m/s ir to pakanka (ypač cqb, kam save ir draugus žaloti). Dar be diržo didesnė laisvė judėjime, ginklą galima be problemu perimti iš vienos rankos į kitą, jei reikia padėti ant žemės, kad ištraukti sužeistą, taip tiesiog ir padarai - padedi, nesuki galvos dėl jo atsegimo ar permetimo per petį, kuris poto bėgant tabaluoja. Žinoma galima jį šliaužiant tiesiog laikyti rankoje. Čia daugiau patogumo reikalas. Yra situacijų, kur diržas reikalingas, tačiau per tą laiką kur žaidžiau to poreikio nepastebėjau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jau pora metų naudoju 1 taško.

Man asmeniškai labai patogus, galima be problemu šaudyti tiek nuo kairio tiek nuo dešnio peties.

Daug papraščiau kaip darbui atlikti prisireikia abiejų rankų.

Labai pasiteisno pet PAG-2 kaip mane sužeistą tempė sutvarstyti, ant nugaros rankom įriasui mediko tempimo kryptim, o ginklas ant diržo pats paskui mane ;)

Nepatogu persimest per petį, kad butų už nugaros kaip reikia kažkur užsiropšti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...