Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas sekmadienį Vilnius, ( Botanik ) 1 Lygis


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 75
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

spasibo bataniku za igru :) neploho pobegali, bolshoj + cto narodu sobralos ne malo, protivnika dolgo iskat ne prihodilos...  :ph34r: bystrej by posmotret fotki ;)

 

:excl:  otdelnoje spasibo spameru, za to, cto pomog v bede, dotashil moj probityj seat do servisa... respect  B)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

spasibo bataniku za igru :) neploho pobegali, bolshoj + cto narodu sobralos ne malo, protivnika dolgo iskat ne prihodilos... :ph34r: bystrej by posmotret fotki ;) :excl: otdelnoje spasibo spameru, za to, cto pomog v bede, dotashil moj probityj seat do servisa... respect B)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

spasibo bataniku za igru :) neploho pobegali, bolshoj + cto narodu sobralos ne malo, protivnika dolgo iskat ne prihodilos... :ph34r: bystrej by posmotret fotki ;) :excl: otdelnoje spasibo spameru, za to, cto pomog v bede, dotashil moj probityj seat do servisa... respect B)

а это твой шлейф масла по земле тянулся?
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

сочувствую!

sam vinovat, pust i dlia drugih budet urokom, nuzhno byt bolee ostoroznym.... prosto doroga realno govno, a ja eshio kak pervyj raz na raketke byl, tak zria tolko svernul rano, ne dojehal do mesta, a spustilsia vlevo po ukazateliu "paintball"... eslib znal kuda jehat tak vsio bylo by ok...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...