Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Nuomone del "Systema" firmos gaminius


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, as noreciau is jusu, is tu kurie i tai ziuri rimtai ir profesionaliai, patarimo. Noreciau prisijungti prie jusu judejimo. Cia randu tai kas neissipilde mano gyvenime - buti karininku. Esu tas kas esu ir cia nelabai ka pakeisi. Turbut beveik visa foruma perskaiciau kad suprasciau nors truputi apie tai kas vyksta ar vyko pas jus, jau pries metus norejosi isilieti i jusu gretas, bet gyvenime negali visko numatyti, tad teko atideti tuos planus kitiems laikams. Viskam ateina savas laikas.

Galvoju apie tai koki ginkla nusipirkti, zinau kad noreciau M klases, zinau is forumo ir firmas kurios neblogos, bet noriu jusu nuomones butent apie Systema firmos gaminius ir ar is tikruju tai ptys geriausi ginklai, zinau kad tie ginklai nepigus, bet as daugiau linkes pirkti gera, patikima daikta tad kaina manes negasdintu. O nuomone jusu man butu svarbi, ir verta pamastymams, nesakau kad puolu pirkti bet mintyse yra noro nusipirkti butent Systema M4A1 Professional Training Weapon/PTW MAX Version. Lauksiu jusu nuomoniu, patarimo ir t.t. Apie klausima ar man Airsoftas is vis patiks ar patinka cia nediskutuotinas. DEKUI lauksiu atsiliepimu!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

taigi net sito aeg pavadinimas isdidziai konstatuoja fakta, kad tai yra profesionalus mokymu ginklas. Butent tokius ginklus naudoja JAV armijos bei ivairiu spec. pajegu mokymo centrai, o tai neabejotinas patikimumo bei kokybes rodiklis.

Nusipirkes Systema liksi patenkintas ilgam.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaina as suprantu kad nemaza, bet paemus tai kad ginklas yra tikrai artimas tikram ir atatranka ir saudymo greiciu,o ir patikimumu kuri teigia interneto puslapiai gal ir vertas tu pinigu, neskaitant kad ir taikliai saudo, ir jam nereikia upgradu didesniu. O ir kainu yra ivairiu, as linkes ziuret i paskutines kartos del to kad jei pirkti tai truputi ziurint i prieki. Aisku tai nepaskutinis mano zodis, bet mintyse tas sukasi.Jausti ginkla artima savo tikromis charakteristikomis, tai kazkas tokio ispudingo turetu buti. Tad noreciau kad kazkas placiau aprasytu apie sio tikras ginklo savybes, jei kas yra turejes rankose, ir aisku del ko neverta butu ji pirkti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Systema PTW daiktas geras. Minusai du - kaina ir atsarginiu detaliu nebuvimas.

Man kilo kitas klausimas - Jus paminejote, kad perskaitet visa foruma, kad suprasti kas pas mus vyksta, bet kodel tada norite pirkti MAX version kurio galingumas yra apie 450 fps? Nejaugi neaisku, kad ne galingume sio zaidimo esme? Atsakyti nebutina, tiesiog pagalvokite ar jums to reikia, ir ar mums to reikia...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinau kad galingumas gali buti ir apie 550fps ir tai yra gana didelis bet jis gi reguliuojamas pagal spyruokle, jei teisingai supratau, o noreciau pirkti del jo panasumu su tikru, ko nebuna paprastuose AEG ginkluose ir beabejo patikimumas ir detaliu patvarumas, o viena is naujausiu versiju turi naujausias technologijas, kaip burst, soviniams pasibaigus nebesauna, atatranka o kur dar taiklumas ir t.t. . Ir dar as sakiau kad yra minciu pirkti tai ir nepuolu jo pirkti ir mesti uzsimerkus pinigus visdelto pinigai gana dideli, tad tam ir klausiu jusu nuomones. O tureti gera daikta kuriam nereikia tiuningu nera blogai.Kiek as zinau ji perkant jis yra komplektuojamas pagal kiekvieno poreikius kiek jam reikia standartiskai fps, jei neklystu. As esu dekingas uz kiekviena nuomone ir pasisakymus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

keli dalykai:

 

atatrankos pas ji nera ir negali buti.

vamzdukas pas systema 6.08mm kaip ir bet kokiam kitam gamykliniam aeg.

galinguma reguliuoja virshutinis gearbox'as. (galingesni parsiduoda atskirai)

 

P.S. nemanau, jog tau verta pirkti systema. pasiimk sau CA M16A3 ir busi ramus kaip belgas.

vat pazhaisi kokius metus ar du, tada tiksliai pamatysi ko tau reikia.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

zinai, Tau pirkti sistema tai tas pats kas nusipirkti "britva" ant pirdos nevazinejus... anaiptol CA nera pirda, bet pagalvok ka Albertas su Warbeastu sake. Be super gero aeg airsofte dar yra NORMALI ekipuote, tiuningo limitai, komandinis zaidimas, ir aplamai kokybishkas zaidimas... o tu bent zaides? nes mintis "apie atotranka" kisa minti jog tau ne nuo pirdos reiketu pradeti bet nuo dviracio

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Is esmes pradeti galima ir su Systema, jeigu leidzia kisene:-) PTW MAX + papildomai cylinder unit 110m/s +apkabos + dirzas + akumas + transportas + muitas + PVM = gausis apie 6000LTL. Plius dar apie 1000 lt shalmui, aprangai, batams, akiniams, racijai... ir t.t., rezultate zmogus pradeda zaisti, investaves 7000-8000 ltl... Bet suma nesvarbi, svarbu, kad zmogus gauna malonuma is zaidimo ir suteikia malonuma kitiems su jo zaidziantiems. Bet jeigu naujokas i pirma zaidima ateina su tiuninguotu iki 500FPS automatu, su jo manau mazai kas nores zaisti, atitinkamai malonumas negaunamas... viskas paprasta:-)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai suprantu ko jus cia prie tu 500FPS prisikabinot? Taigi aiskiai parasyta kad uzsakinejant nurodai kokio tau galingumo ginklo reikia, ir jei zmogus susipazines su musu FPS taisyklemis ir turi pinigu pirkti Systema produkcija, tai ko jus cia pavydit visi tada... Juk buvo elementarus klausimas uzduotas ir jau seniausiai atsakytas.

IMPORTANT: Systema PTW AEG ORDER details

1. Please state your preferred FPS or m/s muzzle velocity at the time of order for us to prepare the right cylinder unit.

2. There may be longer than usual waiting period for orders of Systema Professional Training Weapon electric airsoft guns, as they are manufactured by order only...

...1. Compatible with all previously released lower velocity (M90-M130) cylinder units

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina as tai zinau ir paskaiciavau, antra juk as ne rytoj einu su jumis ir nerytoj perku, as tik norejau jusu nuomones, aisku galima ir nuo paprastesniu ginklu, beabejones as pameginsiu ir paciupinesiu kitu firmu AEG-us. Bet jei ginklas yra vertas tu pinigu, kodel ji nenusipirkus, ir tureti gera profesionalu ginkla. Vieniems patinka parasparniai, kitiems povandeninis plaukiojimas, dar kitiems parasiutizmas, ir ka tai nieko nekainuoja norit pasakyti, kainuoja ir dar kiek. Suprantu kad tai nemazi pinigai, bet as klausiu apie ginkla kaip pati. Chebra aisku uzsipulti nereikia, jei man leidzia pajamos ir mano norai, ta ir padarysiu. Argi cia blogai kad begiosiu su profesionaliu ginklu tarp jusu, jei ji nusipirkciau? As juk neateisu pas jus taip apsiginklaves is pirma karta. Viskam savas laikas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jus cia visi tokie pikti ir rimti? Chebra man ne16 ir ne 18metu, manau pasamprotaut galiu ir pasidalinti savo samprotavimais ir mintimis. Ar jus kol nepazistate tai skersai ir ziurit i zmogu kaip nepatikima?Cia gali pasirodyti kad nelabai galima uzduoti klausimu kad ir jums kvailu, o gal jusu bendruomene nelabai dziaugesi naujais nariais. Na as esu zalias airsofte, bet mes visi per ta pereiname.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai kaip nekeista, bet si karta as visiskai rimtas.... O juk padaroma visa tai... Bent jau kazkas panasaus i atatranka - tiesiog viduje vaikstantys svoriai. Is kitos puses, kaip ir zaidziant su mechaninem detuvem - zaizdamas pries pokemona pralaimesi, nes jam vamzdis netrukcioja ir soviniai taip greit nesibaigia....

 

Kas del Systema - C_h_a - pritariu likusiems. is karto nepirk. Geriau ka pigesnio kai suges/atsibos, tada ir isigysi. O jei dar pvz. istosi i kokia komanda, prie kurios nedera tas tavo ginklas... Tai ka, vien del to, kad ginklas vaizdo negadintu, viena chebra i kita keisi?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Patariu pirma pagalvoti apie siekiama tiksla. i komanda visvien stosi tad patarciau pirma tartis su komanda arba neinvestuoti dedeliu pinigu nes istojus i komanda gali tekti keisti visa ekipuote (apranga, ginkla ir kt.). Plius gali sugalvoti zaisti snaiperiu. siems ginklams reikalingos taip pat dideles investicijos (virs 2000lt).

del fps tai iskarto galvok apie tai kad su fps 400 ir daugiau negali lysti i pastatus, visvien reiks keisti vamzdelis nes 6.08 duoda nepastovia paklaida (geresnio issireiskimo neradau turiu galvoje paklaida kuri kinta su kiekvienu suviu ir kurios neimanoma kompensuoti). Tikrai draugiskas patarimas nusipirkti pirma ca sirdziai miela ginkla ir tada bandyti zaisti. pazaisk keliuose local zaiduose ir kokiam big game ir tada spresk ko nori.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...