Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Metalinis HOPUP -> ICS M4/M16


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • 1 month later...

Kadangi jau esu dejas i ICS M4A1 RIS , CA hop up chamber'i , galiu pasakyti kad ta detale nera 100% suderinama su mano ginklu.

Problemos:

1- Reikejo gerokai daugiau su dilde padirbeti negu parodyta virsuje esancio linko fotografijoje (zulinti teko tas pacias vietas, bet apatini kvadratuka reikia nutrinti praktiskai visa ir iki galo)

2- CA soviniu padavimo vamzdelis yra trumpesnis uz ICS (gal 1mm ar panasiai), todel istacius nauja detale, man nebepaduodavo bb'su i hop upa. Nebenuspispausdavo detuves saugiklis (dalis kuri laiko bb'sus kad jie neissoktu lauk) ir teko modifikuoti pacias detuves, kad ginklas vel saudytu. Taigi su siuo punktu iskyla dar kelios problemos - neiseina naudoti mechanu, bunkeri uzsukti galima tik idejus i pati ginkla, bei nuemus bunkeri, jei jis nebuvo issaudytas is jo pasipyla visi bbsai kiek buvo prisukta.

 

Sitas problemas reiketu tureti omeni ICS turetojams jei del kazkokiu priezasciu keisit hop up chamber.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Pastebejimas del ICS vs CA hop up'o. Nustaciau kad originalusis hop upas man luzo del skuboto ir nevisai tvarkingo ginklo rinkimo (mano kalte), kisant virsutini gearboxa tiesiog sugadinau.

O dabar prie minties pagrindines: Istacius CA hop-upa pastebejau stipriai pablogejo taiklumas ir atstumas. Konkreciai, ginklas su m120s sistema tiuningu saude zenkliai arciau, nei bazinis variantas saude kai tik ji gavau. Taipogi tragiskai pablogejo taiklumas. Kad butu aiskiau, isvardinsiu punktais

CA hop up ---> Zenkliai sumazejas atstumas (net lyginant baze vs m120s), labai padidejus soviniu sklaida, paties hop up nustatymo nestabilumas (labai sunku suderinti teisingai, musio metu tenka perreguliuoti keiciantis atstumams, rodos pats jis atsisukinetu). Taigi mano ispudis del CA eilini karta LABAI blogas. Tai blogiausia detale kokia teko matyti.

Gavau garantini ICS hop upa su nauja guma. Tai galiu pasakyti rezultatai kalba uz save, skiriasi nuo CA kaip diena nuo nakties. Taiklumas PUIKUS, atstumas PUIKUS, nureguliuoti hop upa uztenka VIENA karta.

Istiesu istacius ICS hop upa, man grizo "seni geri" laikai, kai galiu be didesniu pastangu pataikyti i taikini ir is tokiu atstumu apie kuriuos seniau nei galvoti nebuciau galejas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

Gal kas nors per stebukla turite nuotrauka kurioje matytusi kurias vietas reikia nudildinti SYSTEMA hop-up'e kad tiktu ICS'ui M4..? ;)

Ar gal kokia nuoroda, nes pirmame poste duotoje nuorodoje nuotraukos nebera.. :huh:

Busiu labai dekingas :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 months later...

Gerai, o tie kas pakeitet originalu ICS hopupa SISTEMINIU ar galit pasidalinti rezultatais. Nesu labai patenkintas ICSiniu hopupu, noriu pakeist kuom geresniu. bet ar verta leisti pinigus? Konkreciai noriu sauti net ai, kad toliau, bet taikliau. kazkokia tai keista sklaida (idetas ICS ma-54 gearboxas su M120 ir tightbore vamzdys)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, o tie kas pakeitet originalu ICS hopupa SISTEMINIU ar galit pasidalinti rezultatais. Nesu labai patenkintas ICSiniu hopupu, noriu pakeist kuom geresniu. bet ar verta leisti pinigus? Konkreciai noriu sauti net ai, kad toliau, bet taikliau. kazkokia tai keista sklaida (idetas ICS ma-54 gearboxas su M120 ir tightbore vamzdys)

As esu keites.. bet finale isigyjau nauja plasmasini ICS hop-up unita. :D

Turi SYSTEMA hop-up unitas siokiu tokiu niuansu ir jis mano manymu nera tinkamas variantas ICS modeliams, bet tai tik mano nuomone ir nebutinai turi sutapti su kitu asmenu. Su juom reikia gana nemazai laiko "prazaisti" zulinant dylde iki jis taps istatomu i reikiama vieta(pats uztrukau dvi dienas).

Istacius i AEG, atsiranda kita problema - apkabos nepaduoda BB'su, nes SYSTEMA hop-up unito apatinis "vamzdelis" turintis nuspausti akaboje esancia plastmasine detale yra gal kokiu 0.5-1mm per trumpas. Tikrai nefeedina su ICS bunkeriais, bet pabandzius su G&P Mid-cap'u karts nuo karto veikdavo.

Mano atveju visiskai neveike hop-up'as - reguliavau ilgai, bandziau pavieniais, full-auto saudyti ir nieko :) veltui tik pinigus isleidau, bet uztat dabar gerai zinau kad SYSTEMos hop-up'o daugiau nebepirksiu ICS modeliui.

 

Uzsienio forumuosia daug rasoma apie plastmasiniu unitu keitima i metalinius(CA, SYSTEMA) ir viskas veikia kuom puikiausiai, tai as manau mano atveju kazkas paprasciausiai nesusiderino arba as esu "atvirksciarankis" :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Istacius i AEG, atsiranda kita problema - apkabos nepaduoda BB'su, nes SYSTEMA hop-up unito apatinis "vamzdelis" turintis nuspausti akaboje esancia plastmasine detale yra gal kokiu 0.5-1mm per trumpas.

Jei neklystu SigSauer turejo lygiai tokia pat problema. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...