Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Idomus pamastimai apie maklaudizma


Alberto
 Share

Rekomenduojami pranešimai

uzduosiu tuo paciu klausima, situacija:

selinu misku ir pamatau apkase islindusias galvas, letai prieinu ir prie pat budamas issoku rekdamas stot,viskas, man besokant :) greitai sureguoja vienas zmogus ir iskart atsisuka saudamas, pasisalinau as. Kaip tokia sitaucija vertinti, paaiskino kad reikia rekti pif paf, bet tas sekundziu momentas sakymas, saudymas negaliu garantuoti kad as pirmas spejau pasakyti. Kaip su atstumu, is kiek dar galima sauti is kiek nebe? Realiai galejau nusauti visus kelis kartus, bet is arti apkase nenorejau leisti serijos nes tik galvos islindusios i jas ir buciau suvares is netolimo atstumo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 131
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Miaska, TU nemirtingas kitokia prasme, nei maklaudai :) :) :) :)

Tu neįskiepysi visiems sąmoningumo, na negi tu nesupratai to? Seniai laikas. Kam nervintis dėl to???

Paprasta situacija, kuri buvo man per AFganWarsIII. Pylė į mane seriją ir supratau, kad nuo kalno (iš vietos, kuri buvo ęsanti aukščiau manęs), tiesa pasakius nepataikė arba pataikė tiek, kad visiškai nepajaučiau ir negirdėjau, bet supratęs, kad realiai aš būčiau 10x miręs realybėje, surikau, išsitraukiau liemenę ir išėjau...

Ir tu nė velnio neįtikintum to, kuris tokioje situacijoje neišeitų, kad jis nebuvo teisus...

 

Na as bent jau bandau :))) stengiuos.

Matai buna taip kad saudais is 10 metru ar 15... tada idiojotizmas ir matai rpeisa... bet jis tik uzlenda us suduku... nervas jam... sory bet tai idijotizmas.

Tai ir siulau kad ivesti taisykle kad sapai lapai sakos kur akivaizdziai praskrenda BBS NERA PRIEDANGA IR PATAIKYMAI VISI MIRTINI rikosetas arba ne.... man tiesiog nepatinka kai zmones slepias uz lazdyno saku... plieki su kulkosvaidziu ir paciam nuostabu kaip nepataikai... tiesigo jeigu visiems ipirsim kad negalima sleptis us sapu ir lapu nes juos persauna na ivesim tokia taisykle ir visus tokius mikimauzus badysim pirstais ir vfadinsim pokemonais-miunhauzenais-maklaudais tada issigyvendins sitas kvailas iprotis pasislept uz siaudo...

 

nes mane tai siutina... tai kvaila! bet kai kas tuo naudojas.... tai ir pasakykim, padarykim taisykle kad taip negalima idant viskas butu geriau...

 

 

KGB - KAD GERIAU BUTU :) va kur mano pasaukimas :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

uzduosiu tuo paciu klausima, situacija:

selinu misku ir pamatau apkase islindusias galvas, letai prieinu ir prie pat budamas issoku rekdamas stot,viskas, man besokant :) greitai sureguoja vienas zmogus ir iskart atsisuka saudamas, pasisalinau as. Kaip tokia sitaucija vertinti, paaiskino kad reikia rekti pif paf, bet tas sekundziu momentas sakymas, saudymas negaliu garantuoti kad as pirmas spejau pasakyti. Kaip su atstumu, is kiek dar galima sauti is kiek nebe? Realiai galejau nusauti visus kelis kartus, bet is arti apkase nenorejau leisti serijos nes tik galvos islindusios i jas ir buciau suvares is netolimo atstumo.

 

ce siulyciau nuoskauda nuplauti sompanu kaip dainavo vienas lietuviu dainius ir kita karta sauti i galvas kurios nesupranta PIF PAF... ivertink galvas kurias matai... vienos supranta kitos ne. tos kur nesupranta verbalines kalbos supranta tik jusliskai... bytuke per cherdaha.. arba siuo atveju bbs galvon...

 

(tai nera raginimas saudyti i galvas bet jeigu matos tik jos.... atsargiai....na...)

 

 

UPDATED: ATSTUMAI KAIP PARASE ALBERTO PAGAL TIUNINGO LIMITUS IR ZAIDIMO TAISYKLES> jeigu isidejai MEGA tiuna turek pistoleta.. na bet tai visi zino... bet parasiuau maza ka... pamirs....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

......Kaip su atstumu, is kiek dar galima sauti is kiek nebe? Realiai galejau nusauti visus kelis kartus, bet is arti apkase nenorejau leisti serijos nes tik galvos islindusios i jas ir buciau suvares is netolimo atstumo.

 

Shaudymo atstumai nurodyti tiuningo limituose LSB taisyklese arba konkretaus zaidimo taisyklese.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man Afghanuose buvo tokia situacija, kad slėpiausi u? ma?o kalnelio/didelio kupsto ant kurio augo jau minėtas ber?elis apsuptas krumynu. ėjo paskutinės ?aidimo 15 min. ISAF vis pa?erdavo serijų į ?itą pusę, bet nieko konkretaus. Buvau su DPM uniforma ir balta paklote. Taigi BBs tikrai būčiau pajutęs. Ir kai jau tikrai ap?audė, pajutau. Ir miriau :) Nors kas ?audė nuo saugyklos stogo tikrai ir nesu?inojau. Taigi i? esmės. Ne krumynus ?ienauti, o rimtai implikuoti taisykles. Kas dėl prisipa?inimo, nors rimtai nepajutai ?ūvio - 100% u?. Realybėje būna vienas kartas, kai gali atlikti bėgimą ir į tave 20 kulkosvaid?ių nepataiko. Da?nai tokio karto ir nebūna. Kadangi airsoftas nemirtinas, tai ne kai kurie leid?ia sau lakstyti daugiau nei visų taip siekiamas realizmas leid?a.

 

Kitas aspektas. Tos FPS limito taisyklės ir maklaudizmas. Apsikarsto liemėnėmis ir ?almais tamstos atkūrinėtojai. Ir jeigu tu ?auni tokiam į nugarą jis nepajungta per liemėnę, kap?iukus, racijas, cammelback'us ir visa kita antura?ą.

 

Pats ?audau su spring'u, kurio greitis ?iuo metu juokingas, vos 125 m/s. Į snaiperius dar nepretenduoju. Bet man tokie prikolai, kai pasiteisinimas - nepajuto, nei?girdo etc etc. rimtai nedomina. Negaliu kiekvienam ?auti į nugarą, o kai jis nepajunta dar pridėti į galvą (oj, ten gi ?almas). Ir ką man naujokui tokiu atveju daryti.

 

Investuoti 5000 Lt į dujinę Tanaka? Tam, kad kitas pajustų ?ūvį? Juk investuojame į ginklus tam, kad taikliau ?audytų, toliau ?audytų ar dar kaip. Bet ne tam, kad prie?ininkas pajustų...

 

Sorry, kad i?siliejau...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal išreiškiau pastebėjima, kad ir tarp "profesionalų" egizstuoja maklaudizmas.

 

O kas yra suinteresuoti asmenys? Man tokie yra žaidimų GM.

Sumaklaudint gali bet kas. Užduotis namų darbams: pastatyk draugą 20 metrų nuo savęs, paprašyk ,kad šaudytų į tave, ir pradėk bėgt nuo jo arba į šoną. Jeigu buvai ne plikas ir dar turėjau kažką, kas dengia ausis, tai pamatysi, kad ne taip jau lengva išgirst tuos bbsus. :)

 

Suinteresuoti asmenys yra patys maklaudai. GM'o prie kiekvieno kovotojo nepastatysi. O tikėtis visiškai išnaikint maklaudizmą yra tas pats, kas tikėtis įvest pasaulinę taiką arba 100% panaikint korupciją.

 

P.S. Gali drąsiai šaut į šalmą. Šalmas gavęs iš bbs'o sugaudžia kaip varpas :)

P.P.S. Susirask komandą. Karts nuo karto komandoms būna paorganizuojami Maklaud-Free žaidimai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, del tos ekipuotes....

Tai va as skaitau normalu, na taip gal zmogui kartais ir sunkoka isgirst, bet airsoftas ir yra toks zaidimas, kur visas musis yra artimas, ir dazniausiai laimi tas kuris moka taktiskai arciau prieit prie zmogaus ir turi dar net galimybe saut i kokias kojas. Tai vat nepamirst limitu, ir moket zaist ta pati kara reiktu pradziai, as niekam nieko nesakau, kad nemoka ar ka, tik manau cia pagrindine airsofto esme ir yra.

 

Ir dar, cia kaip ir humorui.

 

Taigi per filmus rodo, kad net medalionai kabantis ant kaklo sulaiko kulka, o ka kalbet apie ekipuote, kiek ten visokiu nepersaunamu dalyku :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ką jūs šitais pamąstymais norit pasiekt?

 

Man išvis atrodo, kad suinteresuoti žmonės net neskaito šitos forumo skilties :)

svarbu siekti. :) niekad negali zinot. gal skaito... tai ir mastom... atsipalaiduojam nuo darbiniu problemu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

...

Pats šaudau su spring'u, kurio greitis šiuo metu juokingas, vos 125 m/s. Į snaiperius dar nepretenduoju. Bet man tokie prikolai, kai pasiteisinimas - nepajuto, neišgirdo etc etc. rimtai nedomina. Negaliu kiekvienam šauti į nugarą, o kai jis nepajunta dar pridėti į galvą (oj, ten gi šalmas). Ir ką man naujokui tokiu atveju daryti...

 

Investuoti 5000 Lt į dujinę Tanaka? Tam, kad kitas pajustų šūvį? Juk investuojame į ginklus tam, kad taikliau šaudytų, toliau šaudytų ar dar kaip. Bet ne tam, kad priešininkas pajustų...

 

Sorry, kad išsiliejau...

sauk antra syki. Parasyk seniui i PM jis tau papasakos kur sauti, kai nepajunta is pirmo sykio.

desi skersa, teks ir spirnga deti, arba nervintis pastoviai. :)

 

Rikosetas ziaurus dalykas, man per AW III nuo medzio kapt bb'sas ir sakes. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu as, skaitau ir galvoju is kur jus istrauket kad rikosetas lauke nesiskaito??? Nerijus kartais padaro kad PASTATUOSE nesiskaito rikosetas, o kur pastate krumai? Ar tik nebus variantas kad kol nerijus pasakoja jus irgi snekat, poto prisigalvojat savo taisykliu? :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

uzduosiu tuo paciu klausima, situacija:

selinu misku ir pamatau apkase islindusias galvas, letai prieinu ir prie pat budamas issoku rekdamas stot,viskas, man besokant ^_^ greitai sureguoja vienas zmogus ir iskart atsisuka saudamas, pasisalinau as. Kaip tokia sitaucija vertinti, paaiskino kad reikia rekti pif paf, bet tas sekundziu momentas sakymas, saudymas negaliu garantuoti kad as pirmas spejau pasakyti. Kaip su atstumu, is kiek dar galima sauti is kiek nebe? Realiai galejau nusauti visus kelis kartus, bet is arti apkase nenorejau leisti serijos nes tik galvos islindusios i jas ir buciau suvares is netolimo atstumo.

Kitą kartą ?auk ir nesuk galvos dėl to, ypatingai jei susidursi su tais pačiais ?aidėjais. Man pačiam yra buvę ?aidimo metu, kai prie?ininkas gavęs į koją , kuri ky?ojo jam gulint u? priedangos, ją paprasčiausiai paslėpė. Tokiu atveju, a? jau be įspėjimo taikausi į galvą, nes nemirtingiems ir Maklaudas galvas kapojo, kitaip juk negalima :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...
  • 1 year later...

sveiki noreciau paklausti tokio dalyko jei as pavyzdziui begu misku mane pataiko pavienis sratas as jo nepajuntu ir begu toliau, o ispetas saulio kuris sove pasitraukiu ramiai is zaidimo skaitausi maklaudas ar ne ?

 

p.s. cia tik seip pamastymui

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noreciau paklausti tokio dalyko jei as pavyzdziui begu misku mane pataiko pavienis sratas as jo nepajuntu ir begu toliau, o ispetas saulio kuris sove pasitraukiu ramiai is zaidimo skaitausi maklaudas ar ne ?

 

p.s. cia tik seip pamastymui

 

maklaudizmas kaip reiskinys-tai tycinis neprisipazinimas
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Sveiki. As seip gyvenu Danijoje ir ten taisykles tokios:

 

Dazniausiai yra specialios, privacios, profesionaliai irengtos teritorijos, tai reiskia, kad taisykles savininku ir jos labai konkrecios. Visi PRIVALO deveti akinius ir veido apsaugas, kaikuriose aikstelese ileidziama tik su vientisomis kaukemis. Kodel? O todel, kad automatai gali saudyti iki 120m-s, snaiperiai (tik semi) iki 160, bet minimalus atstumas 6m :) O kaikurie daniukai megsta uzsikelti snaipuchas ir iki 190. Ir kai gauni is tokios patrankos is 10m tai maklaudo nesuvaidinsi..... Viena karta liko melyne, nors pataike i liemene, bet is labai arti. Tarkim , kaip kazkas minejo, kad mate tik galvas ir nenorejo sauti.... Pas mus tai tik ir taiko, kad tik i galva pataikyti....Kad tik guza istatyti. Ir man asmeniskai tas patinka! yra stimulas zaisti! Organizatorius grieztai rupinasi, kad tu apsaugotum veido sriti. o nuo melyniu dar niekas nemire :) O jei bijai skausmo, tai sis zaidimas netau brolau:). Na, cia tokie mano asmeniniai pamastymai. Prasau neuzsipulkit, kam neitikau :)

Tokiais atvejais , kai tu pataikai i priesininka ( viena ar kelis kartus) ir tu esi garantuotas , kad tu pataikiai, tu turi pakelti ginkla i virsu ( toks zenklas Danijose oficialiai reiskia, kad tu offgame) ramiai nueini iki to zaidejo, uzdedi ranka ant peties ir pasakai, kad jis turetu eiti i respawna :). Ramiai, be jokiu rekimu ir piktumu. Civilizuotai :) Pastebejau, kad dazniausiai maklaudizmu uzsiema jauni vaikigaliai, nes pas mus galima lost nuo 16 realiai.

Ir is asmenines patirties galiu pasakyti, kad jei zaidi su pilna apranga ir belenkiek irangos apsikroves ir , tarkim, aktyvus zaidimas,begi ir pan. buna, kad pats nesupranti, pataike ar ne.....Pajauti, ad kazkas vos vos prisiliete bet taip vos kad nzn.....kartais nueini i respawna, kad geru zodziu minetu, o kartais nubegi toliau.....Jei kas is tikro pataike- ateis ir pasakys......

Kaip pas mus sakoma. Airsoftas- dzentelmenu zaidimas. Viskas yra paremta saziningumo principu .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...