Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimai žiema


Rekomenduojami pranešimai

Žaidimai vyksta.

 

Daug rečiau.

 

Ginklai GALI lūžti, tačiau iš kitos pusės, lūžta ir vasarą :) Oficialiai nėra jie pritaikyti minusinėms temperatūroms. Atatinkamai krenta šaudymo atstumas ir greitošauda. Ypač jei šaltis yra -10 ir daugiau.

 

Tobulinimas susiveda į tepalo naudojimą, kuris tirštėja prie žemesnių temperatūrų ir hop-up gumų keitimo. (Mano atveju - nekeičiau NIEKO. Kol kas laiko)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimai vyksta.

 

Daug rečiau.

 

Ginklai GALI lūžti, tačiau iš kitos pusės, lūžta ir vasarą :) Oficialiai nėra jie pritaikyti minusinėms temperatūroms. Atatinkamai krenta šaudymo atstumas ir greitošauda. Ypač jei šaltis yra -10 ir daugiau.

 

Tobulinimas susiveda į tepalo naudojimą, kuris tirštėja prie žemesnių temperatūrų ir hop-up gumų keitimo. (Mano atveju - nekeičiau NIEKO. Kol kas laiko)

 

Neklausyk jo, jis žiema nežaidžia ir nieko nežino. Žiemą jam letargo miegas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

iki -15 galima zaist, bet i M serija gali suluzt gearboxo sienos, nes ten 2 giras (bet skiriasi nuo gamintojo pvz LMT M4 pas mus zmogus zaidzia ir nieko nesuluzo, o ant CA suluzo sienos) ant AK 3 gerboxas, zaidziau su ja visa ziema, viskas ok (gamintojas CYMA 0.48S) bet supratau be gore-tex nepatogu zaist, su visais sitais siltais rubais, storas kaip lokis  :D nu ir del sniego miske biski sunkiau judet  :D geriau ziemoi zaist pastatuose :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 Ir kaip ginklai išgyvena tokias sąlygas, arba, kad žaist žiemą ginklą reikia kaipnors patobulinti?

Na man žiema netyčia buvo iš rankų išsprūdes mano G36 tai skilo apsodas :D nors krito tik iš juosmens aukščio miške ant žemės, o taip tai su vidinėmis dalimis kol kas nieko nebuvo. Tikiuosi ir nebus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šaltis visada padaro plastmasę trapesne. Gumą irgi.

 

Jei trumpiau - žaisti galima, tačiau rizika likti be AEG arba peršalti yra didesnė :) Kadangi yra kas sugeba ir viduryje vasaros ginklą sulaužyti arba plaučių uždegimu susirgt - spręsti kiekvienam atskirai. Bet žiemą bendraminčių turėsi mažiau :D 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vyksta zaidimai ir ziema.Stebek kariauk.lt pranesimus zaidimu temoje,prie Vilniaus skilties ir zinosi kada kas buna. Del ginklu luzimo, taip,Mtype visi su ver2. yra maziau atsparus salciui. Gelbeja tam tikras modifikavimas,idedant detale itvirtinancia korpusa. Paieskok forume, bus apie tai. ver3 gb(AK,G type, dar kazkurie...) labiau atsparus salciams. Taciau tai daugiau sekmes reikalas, kaip sake Skeptikas, aeg luzta ir vasara. Ziema daugiau nepatagume del storesniu/ didesniu rubu, varzomu judesiu bei sunkensio klampojimo po gilu sniega. Taciau yra ir savo sarmo :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pasidalinsiu ir aš savo žiemos nuotikiais:)...:

Žaidžiau kokius tris kartus prie -15C ir daugybe kartų prie 0-10. Baterijas turiu LiFe 9.9v iš trijų A123 sulituotos tai neturejau su jom problemų net ir prie -15C, apie 3000 suviu mazdauk padaro (cyma 0,31 pas mane 118m/s). AEG`as kolkas laiko neluzo niekas .., per viena žaidima prie -15C savo ausim girdėjau kaip vieno kolegos AEG emke kazkokia su V2 gearboksu sutratėjo... Kas liečia temperatūrą tai man asmeniškai jei nėra vėjo tai -15 dar geriau nei 0-5C nes dregmės nėra ir nesijaučia šalčio. Miškelyje pas Winstoną begiojant nemanau kad reikia kažkokių specialių rubų..., nebent kokios užduotys butu saugoti ir sedėti valanda laiko vienoje vietoje. Reikia tik šiltų-vilnonių koinių, pirštinių, jamperį, skara kaklui, šiltus treningus ir vasarini kamofleža ant viršaus, arbatos šiltos. Man asmeniškai velyvas ruduo ir žiema yra geriausi metų laikai airsoftui (nekaršta, gaivus oras), nes pavasari viskas plaukia o vasara reikia atostogauti su šeimyna ir draugais:).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

AEG`as kolkas laiko neluzo niekas .., per viena žaidima prie -15C savo ausim girdėjau kaip vieno kolegos AEG emke kazkokia su V2 gearboksu sutratėjo...

 

mano m4 turbut tada ir luzo. bet jau stovi sustiprintas gearboxas, paziuresim kaip siemet laikys.

 

p.s. akumas paprastas lipo 7.4V 1800mAh, atlaike visa zaidima prie 15 salcio, apie 2000 patronu :blink: ir nesimate issikrovimo pozymiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

mano m4 turbut tada ir luzo. bet jau stovi sustiprintas gearboxas, paziuresim kaip siemet laikys.

 

p.s. akumas paprastas lipo 7.4V 1800mAh, atlaike visa zaidima prie 15 salcio, apie 2000 patronu :blink: ir nesimate issikrovimo pozymiu.

Žinau kad ne tu ten tikrai buvai Winston, bet gal tavo nuomuotas buvo :)...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...