Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Netaiklus šūvis


ASG
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Turiu problema su Armalite ASG M15A4. Taigi niekaip negaliu sureguliuoti taiklumo Hop-Up'a susireguliavau, taikiklis nieko ypatingo, kryptukas nesireguliuoja arba aš neturiu įrankio tam. Bet problema yra tame, kad kai šaunu bb's neskrenda ten kur taikausi kryptuku jis skrenda šiek tiek kairiau.

 

Norėjau kuo aiškiau paaiškinti bet štai foto pavyzdžiui. Šaunant bb's nuskrenda ne kur nutaikytas kryptukas bet ten kur nutaikyta apibraukta detalė nežinau, kaip vadinasi :blush: .

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme tau nesa srata biski i kaire? Jei taip, tai hop-up kamera gali buti nedaug pasisukusi (man taip buvo), as tiesiog visa vidini vamzdeli su kamera atsidares istiesinau ir be problemu..

Taip į kairę neša. Reikės ir man bandyti ištiesinti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Galimos problemos:

 

 

Pasisukusi kamera

Pasisukęs vamdzelis kameroje

Nešvarus vamzdelis, šratai ar dar kas (turėtų pranykti pati problema po kurio laiko)

Hop up spaceris kreivai įdėtas, kreivas ar dar kas su juo.

Gumytėję esantis gumbelis gali būti nusidėvėjęs

Hup up gumytė gali būti pasisukusi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Manau reik ivertint kokiu atstumu saudai. Nes jei tai 30 metru ar daugiau, tai naturlaus dalykas (nes gali but vejas) ir sakyciau taiklumas yra labai netgi geras, ypac jei idetas standartinis vamzdis. Be visu jau kolegu paminetu galimu netikslumu, siulyciau pasibandymui isidet koki 6.03 arba 6.02 vamzduka ir paziuret kokie rezultatai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...