Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Stringa BBs dėtuvėje AK-47


Fenixaz
 Share

Rekomenduojami pranešimai

 Sveiki. Nusipirkau iš kito žmogaus kelias naudotas mechanines AK-47 dėtuves ir vienoje iš jų stringa bbs padavimas. Spyruoklė gera, kiek pastebėjau tiesiog patys bbs užsiskersuoja viduje. Iš pradžių iš vis strigo, po 1-2 bbs per sekundę išspjaudavo, po to išardžiau, vėl sutvėriau- situacija šiek tiek pasitaisė, pradėjo švirkšt bbs'us, bet irgi netolygiai, tas netolygumas jaučiamas ir įdėjus dėtuvę į ginklą- šaudant auto režimu būna sekundei dingsta bb's ir  po to vėl padavinėja ir taip 3 ir daugiau kartų kol išeina dėtuvė 110bbs. Kai buvau išardęs dėtuvę vidus atrodė švarus, nebuvo jokių šiukšlių, kurios galėtų kimšti. Ar įmanoma kaip nors išspręsti šią bėdą, ar mesti dėtuvę ir pirkti kitą?P.S. Atleiskite, jei tokia tema jau buvo, kiek ieškojau, radau tik bėdas, susijusias su hopupu, pas mane su juo viskas tvarkoje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti persisukusi spyruoklė, todėl kimba į tunelio šonus. Dėtuvė buvo ardyta ir surenkant atgal matyt buvo perlenkta spyruoklė. Man taip yra buvę - pirmą kartą surenkant dėtuvę iššoko spyruoklė ir susivėlė į abrzdą. Po to kai išpyniau aiškių sulankstymų nesimatė, tačiau dėtuvė nebeveikė sklandžiai. Pabandyk įpurkšti silikon, kuriam laikui padeda... bet prisibrudija vamzdis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...