Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Veido - akių apsauga


lukashenka
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

ne?iojantys akinius gal pasidalintų, kuo saugo akis?

Pats esu pradedantis (sakyčiau dar visai ?alias) ir svarstau kas geriau/patogiau/saugiau būtų. Kontaktinių le?ių nemėgstu, todėl reikia ka?ko, po kuo galima būtų paki?t paprastus akinius, arba turėtų dėklą korekciniam le?iams.

Kolkas esu nusi?iūrėjęs http://www.airsoftas.lt/img/i291_C3.jpg

 

Ačiū u? pasiūlymus.

Su korekciniais lesiais kitu variantu lietuvoje dar ir nemaciau. Internete dar teko matyti Willey X gaminamus akinukus irgi su "Prescription lenses" laikikliu - taciau ju kainos yra kosmines :D

 

Kas del Guarderiu - siaip variantas gal ir nieko, taciau pvz. ir man, ir draugui po puses metu naudojimo isluzo lauk vienos puses tvitinimas "auseliu" :huh: Matyt, konstrukcinis akiniu/klaipedietisku galvu ypatumas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 141
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Sveiki,

 

ne?iojantys akinius gal pasidalintų, kuo saugo akis?

Pats esu pradedantis (sakyčiau dar visai ?alias) ir svarstau kas geriau/patogiau/saugiau būtų. Kontaktinių le?ių nemėgstu, todėl reikia ka?ko, po kuo galima būtų paki?t paprastus akinius, arba turėtų dėklą korekciniam le?iams.

Kolkas esu nusi?iūrėjęs http://www.airsoftas.lt/img/i291_C3.jpg

 

Ačiū u? pasiūlymus.

Naudoju ir dar kitas musu komandos narys naudoja Superinis daiktas!!!

tarnauja jau virs metu gal.

 

kitas variantas optiniai lesiai is optikos, o poto paprasti apsaugos akiniai.

bandziau abuvariantus, bet man pirmas variantas priimtinesnis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

ne?iojantys akinius gal pasidalintų, kuo saugo akis?

Pats esu pradedantis (sakyčiau dar visai ?alias) ir svarstau kas geriau/patogiau/saugiau būtų. Kontaktinių le?ių nemėgstu, todėl reikia ka?ko, po kuo galima būtų paki?t paprastus akinius, arba turėtų dėklą korekciniam le?iams.

Kolkas esu nusi?iūrėjęs http://www.airsoftas.lt/img/i291_C3.jpg

 

Ačiū u? pasiūlymus.

http://www.6mm.lt/img/prekes/1165606820475...ogle%20X800.jpg po jai kisi akinius ir vsio.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienam savo.

 

sitie rekomenduojami korekciniai lesiai, yra gerai, jei tamstos fiziologija yra tokia, kad neprakaituojate. ko pasekoje vidiniai stiklai nerasos del susidariusio mikro klimato.

 

jei taip nera, tai be kontaktiniu lesiu, nieko geriau nesugalvosite.

 

p.s.

 

galima dar bandyti kisti akinius po googlais, bet labai nepatogu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kontaktinių le?ių nemėgstu

Kol ne pradejau zaisti airsofta apie kontaktinius lesius net negalvojau. Kist sau kazka i aki? Na jau ne... Be to, o jei iskris, o jei uz akies nueis, o jei dar kazkas...

Bet pradejau naudoti ir viskas pasirode yra labai net gerai. Vis lengviau kiekviena karta istatyt, jokiu nepatogumu, matai puikiai, geriau nei su akiniais, apzvalgos kampas didziausias, gali naudoti tau patinkancius nedioptrinius apsauginius akinius, su tinkamai parinktais lesiais gali net miegoti, su tinkamu atsargumu - plauti veida ir t.t. ir pan.

 

Zodziu, mano rekomendacija tau - J&J Acuvue Oasys (brangesni, bet geresni) arba Focus Night and Day (pigesni) :D

 

Mano islaidos lesiams - apie 70-80 Lt karta i pusmeti :huh: Kasdien nesioju akinius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kol ne pradejau zaisti airsofta apie kontaktinius lesius net negalvojau. Kist sau kazka i aki? Na jau ne... Be to, o jei iskris, o jei uz akies nueis, o jei dar kazkas...

Bet pradejau naudoti ir viskas pasirode yra labai net gerai. Vis lengviau kiekviena karta istatyt, jokiu nepatogumu, matai puikiai, geriau nei su akiniais, apzvalgos kampas didziausias, gali naudoti tau patinkancius nedioptrinius apsauginius akinius, su tinkamai parinktais lesiais gali net miegoti, su tinkamu atsargumu - plauti veida ir t.t. ir pan.

 

Zodziu, mano rekomendacija tau - J&J Acuvue Oasys (brangesni, bet geresni) arba Focus Night and Day (pigesni) :)

 

Mano islaidos lesiams - apie 70-80 Lt karta i pusmeti :) Kasdien nesioju akinius.

Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių ;)

Bėda tame, kad turiu astigmatizmą (kas susidūręs - žino koks šlykštus reikalas kontaktinių lešių atžvilgiu). O jam esant reikia gan specifinių lešių, kurie pardavinėjami tik komplektais ir kaina yra gana solidi. Tai dar būtų nieko. Kita medalio pusė, jog darbe prie kompo ištisai. Todėl KL būtų peilis akims. Taigi kasdienybėj jie man iš esmės visiškai nereikalingi...

Kolkas apsistosiu ties minėtais Guarderiais. Reiks šią savaitę į optiką užsukt. pasidomėt tais lešiais. Gal per metus, kai paskutnį kart domėjaus, atpigo :)

 

p.s. dar vienas minusas minimų KL, kad jie yra išimtinai dieniniai.. Ir sakykim išlėkus savaitgaliui pasišaudyt jau vėl papildomos problemos kur švariai rankas nusiplaut ir tt..

p.p.s. dėkui visiems už pasidalijimą patirtim ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo giliau į mi?ką, tuo daugiau med?ių ;)

Bėda tame, kad turiu astigmatizmą (kas susidūręs - ?ino koks ?lyk?tus reikalas kontaktinių le?ių at?vilgiu). O jam esant reikia gan specifinių le?ių, kurie pardavinėjami tik komplektais ir kaina yra gana solidi. Tai dar būtų nieko. Kita medalio pusė, jog darbe prie kompo i?tisai. Todėl KL būtų peilis akims. Taigi kasdienybėj jie man i? esmės visi?kai nereikalingi...

Kolkas apsistosiu ties minėtais Guarderiais. Reiks ?ią savaitę į optiką u?sukt. pasidomėt tais le?iais. Gal per metus, kai paskutnį kart domėjaus, atpigo :)

 

p.s. dar vienas minusas minimų KL, kad jie yra i?imtinai dieniniai.. Ir sakykim i?lėkus savaitgaliui pasi?audyt jau vėl papildomos problemos kur ?variai rankas nusiplaut ir tt..

p.p.s. dėkui visiems u? pasidalijimą patirtim ;)

:)

-Astigmatizma turiu ir as. KL istaiso astigmatizmo poveiki iki 1 dioptrijos :)

-Ir as visa diena prie kompo darbe, todel kasdien nesioju akinius :)

-Mano paminetus KL gali nesioti visa menesi neisimdamas, o jau karta pamiegot su jais gali drasiai ;)

 

Taigi, neiisprendziamu problemu nera ;)

 

O siaip, aisku tavo reikalas ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamenu kiek ten mano. 0.75 ar tai 1.0. Bet bandziau paprastus sferinius lesius tai netinka. Matosi aisku geriau, nei be nieko, bet vistiek ne normaliai. Ir galva greit paskausta.. Tad norint normaliai jaustis su KL reik tu toriniu.

Na bus matyt kas naujo KL fronte. Kaip jau minejau - kita savaite ketinu optikoj apsilankyt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamenu kiek ten mano. 0.75 ar tai 1.0. Bet bandziau paprastus sferinius lesius tai netinka. Matosi aisku geriau, nei be nieko, bet vistiek ne normaliai. Ir galva greit paskausta.. Tad norint normaliai jaustis su KL reik tu toriniu.

Na bus matyt kas naujo KL fronte. Kaip jau minejau - kita savaite ketinu optikoj apsilankyt.

KL nenori, tai imi tokio tipo akinius, ten isitatai tokius stiklus kokiu tau reikia, ar minusa ar pliusa, cia jau pats zinai.

ir ner problemu.

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Sveiki. Ant akiniu per zaidima apsipurksdamas skysciu nuo uodu (pavadinimo nepamenu, bet mazam ryskiai orandziniam buteliuke, daug kas ji naudoja) uzpurskiau kelis laselius ant savo akiniu (UVEX I-VO). Na tie lasai kaip liko tai ir liko, niekaip ju nenuplaunu. Gal kas kokiu ideju turit? Buciau dekingas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ant akiniu per zaidima apsipurksdamas skysciu nuo uodu (pavadinimo nepamenu, bet mazam ryskiai orandziniam buteliuke, daug kas ji naudoja) uzpurskiau kelis laselius ant savo akiniu (UVEX I-VO). Na tie lasai kaip liko tai ir liko, niekaip ju nenuplaunu. Gal kas kokiu ideju turit? Buciau dekingas.

Turejau tokia pat beda. :wacko: Isgriauze plastika nafik. :rolleyes: (naudojau ta pati purskala) Iseitis - pirkti naujus akinius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

sweiki kolegos. turiu klausima. gal yra kas naudoja lietuvoje goglus su ventiliatoriumi?

nes jau pradeda siutas imti kai niekas nepadeda nuo rasojimo. tai noriu paklausti gal kas naudojat, ir kaip tas produktas - wertas ar ne uz ji prasomu pinigu?

 

is anksto dekoju uz atsakymus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki kolegos. turiu klausima. gal yra kas naudoja lietuvoje goglus su ventiliatoriumi?

nes jau pradeda siutas imti kai niekas nepadeda nuo rasojimo. tai noriu paklausti gal kas naudojat, ir kaip tas produktas - wertas ar ne uz ji prasomu pinigu?

 

is anksto dekoju uz atsakymus.

sveikas,

vanaguose turejo vienas googlus su ventiliatoriumi. bet vistiek nuo didelio prakaitavimo pradedavo jam rasoti. beto vislaika girdisi ventiliatoriaus uzimas.

o kodel tau rasoja tai nzn, nes as latvijoj vakar zaidziau su googlais, galvojau kad bus blogai, bet pas mane praplesytos ventiliacines angos, karsta tai tikrai buvo, bet visiskai nerasojo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel tau rasoja tai nzn, nes as latvijoj vakar zaidziau su googlais, galvojau kad bus blogai, bet pas mane praplesytos ventiliacines angos, karsta tai tikrai buvo, bet visiskai nerasojo.

jis naudoja ne googlus. su googlais problemu del rasojimo nuplesus paralonus kaip ir nebelieka
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

Klausimas toks.

 

Visi zinom kokie akiniai gerai airsoftui kokie ne, bet mane domina koks kodas, ar kitas koks nors uzrasas yra atsparumo lygis, ir kokio atsparumo lygio nepramusa bb'sas.

 

Sorry jei painiai paklausiau, bet manau esme supratot. Yra mano kaime kelios parduotuves prekiaujancios apsauginiais akiniais ir panasus tie akiniai i uvex dizaina, bet ne uvex, tad manau kazkos smugiu atsparumo lygis turi but nupaisytas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas toks.

 

Visi zinom kokie akiniai gerai airsoftui kokie ne, bet mane domina koks kodas, ar kitas koks nors uzrasas yra atsparumo lygis, ir kokio atsparumo lygio nepramusa bb'sas.

 

Sorry jei painiai paklausiau, bet manau esme supratot. Yra mano kaime kelios parduotuves prekiaujancios apsauginiais akiniais ir panasus tie akiniai i uvex dizaina, bet ne uvex, tad manau kazkos smugiu atsparumo lygis turi but nupaisytas.

Nesu girdejes apie joki atsparumo lygi, o ypac akiniams, o jei jie dar ir "no name", tai kad ir butu ispaustas kazkoks nerealus skaicius neva zymintis atsparuma smugiams, nedrisciau tokiu nesioti zaidimo metu pries tai neisbandes. Is asmenines patirties galiu pasakyti - nebesidedu nei vienu apsauginiu akiniu pries tai i juos nesoves is savo galingiausio sautuvelio. Buvau kazkada nusipirkes neva nerealiai gerus "no name" apsauginius akinius - tai gerai, kad pries viena zaidima sugalvojau isbandyti - soviau i juos, o jie eme ir iskilo is vidaus ismusdami mazyti kristleli. Jei tik yra galimybe - geriau issibandyk...

:blink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Z87.1 2003

 

1. Two Levels of Protection:

Basic and High

LENSES: The new standard designates that lenses will be divided into two protection levels, Basic Impact and High Impact as dictated by test criteria. Basic Impact lenses must pass the “drop ball” test, a 1" diameter steel ball is dropped on the lens from 50 inches. High Impact lenses must pass “high velocity” testing where 1/4" steel balls are “shot” at different velocities.

 

Spectacles: 150 ft./sec.

Goggles: 250 ft./sec.

Faceshields: 300 ft./sec.

http://www.safetyglassesusa.com/ansiz8712003.html

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...