Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Lietuvoje niekas neprekiauja, reiketu uzsisakyti internetu. Nors gal lukashenka ir padetu, per ji ir as uzsisakinesiu ics ak74.

Kiek supratau esi patenkintas.

 

O kiek jis m/s isduoda standarte? Ar galima pritaikyt tiuninga (m100 man uztektu). Kaip su papildomom hi-cap detuvem? Akumas didelis?

 

Sorry chebra kad uzverciu klausimais As preciziskas zmogus, jei kazka darau - darau "po polnoj".

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

apie ICS AK74 yra atskira tema http://airsoft.saugykla.net/index.php?n ... opic&t=271

ten jau daug pablevyzgauta apie ji

 

reziume: geras ir tvirtas ginklas, labai geros kokybes.

mano nuomone vienintelis minusas buozhe galetu buti ish tvirtesnio plastiko. bet uzhtat talpina laisvai 8.4V 3700 mAh akuma.

gearboxas sukomplektuotas jau su naujos kartos motoru Turbo 3000, kurio galia 102W (standartiniu motoru galia ~50W)

netiunintas shaudo 300-316 fps. tinka ivairiu gamintoju detuves.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

reziume: geras ir tvirtas ginklas, labai geros kokybes.

Isvada: Paemus ji ir idejus minimalu tiuninga (M100-M110, gal akumas, gal dar kazkas) turesiu gera ginkla ir busiu patenkintas, ane?

Kaip del svorio? Ar ne apsunkina gyvenimo?

 

P.S. 300 fps tai apie 100 m/s?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas ar tau AK prie shirdies? jei taip - tai ICS AK74 ginklas tau.

ash labai patenkintas juo.

 

svoris jo 3kg, pats tas sakychiau.

300 fps = 91 m/s

O tai kuo man gali buti ne prie sirdies geriausias pasaulyje automatas ir zinomiausias brand'as?

Tai gi sakau, reiks tik rasti "telniashka", kad butu suderinta uniforma ir ginklas

 

Beje, kokia jo kaina gaunasi su siuntimu ir kiek laiko siuncia?

 

Ar uzteks tik pakeist spyruokle i M100 ar dar kazka reiks daryt? Turbut dar kokiu 9.4v dideles talpos baterija butu neblogai istatyt, ane?

 

Panasu kad sis ginklas man pradeda patikt

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Galima issinuomoti tiek ginkla tiek apranga jeigu nesi zaides airsofto, tai patariu pirma karta suzaist su nuominiu ginklu. Gal tau visai nepatiks

Esu zaides Todel ir noriu savo ginklo. Nuominiai ginklai per savo gyvenima nemazai vargo mate

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del tvirtumo ir TM ka norejau pridurti. Klaipedoje buvo vienas AUG perlauztas per puse (nukrito ant zemes ir zmogus uzsoko ant jo), ginkla sulibdzius ir istiesinus jis toliau veikia puikiausiai. AUG - maziausiai luztantis AEG, didesnes talpos akuma ikisti galima, kadangi tai yra pakankamai ilgai prekyboje stovintis ginklas, jam yra pilna prigaminta detaliu ir priedu, patogus ir labai universalus. Ir jei jau pirkti AUG, tai tikrai ne CA firmos, nes jais as nusivyles esu, paprasciausiai nekokybiski. Juk su AEG tu zaisti noresi, o ne ziureti i ji, modeliu pasirinkimas yra vienas is dvieju privalumu kuriuos turi CA pries TM, antras yra korpusu patvarumas, BET visi jie yra trapesni negu koviniai ginklai ir tu ji visvien saugosi. Jei nori kad ginklas saudytu, reikia TM imti. Neuzsiciklink ant to, kad korpusas plastmase, nes TM kokybes kontrole yra daug geresne. Jei plastmasinio TM ir Metalinio CA kainos yra panasios, reikia iskelti klausima: Kodel? Juk metalas brangesnis... Reiskia CA turi kazkaip kitaip sutaupyti pinigus, siuo atveju, paaukodami kokybes kontrole.

 

ICS man nepatiko visai, mano nuomone, dar blogiau nei CA. Nuomone ne is pirsto islauzta. Tiesa AK serijos dar nemaciau gyvai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek zmoniu - tiek nuomoniu.

Supratau viena - kiekvienas gamintojas turi savo pliusus ir savo minusus

 

Reiks tiesiog gyvai ciupinet ginklus ir ziuret kuris i ranka geriau gula ir viskas Arba statistiskai pasiziuret kokio gamintojo produktus daugiausiai naudoja komandos

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Warbeast ciupinejau as bene kad visus AEG kokie tik yra Klaipedoje, nusileisk ant zemes.

Tam kad isitikinti kuri CA ar TM pranasesne firma, uztenka paleisti 10suviu ir stebeti kaip jie nuskrenda TM - tiesiai visi i viena taska CA - kiekvienas kur papuole. Laidai TM beveik du kart storesni nei pas CA ir veikia jie puikiai jau is dezes isimti, o su CA turi krustis. Kiekviena karta saudo vis kitaip, pagal nuotaika, kartais ir isviso ne. Vos istraukus is dezes ir paleidus pirmus 3 suvius, iskarto nukrito ugnies keitiklis. Varstai visi silumininiai ir trapus, biski labiau prisuki ir nuluzta, akivaizdus gamybos brokas ir kokybes kontroles trukumas.

ICS man nepatiko nes metalas atrodo kaip plastmase, absodas kliba, taiklumo kaip sake kolega nera (saudyta buvo i ji, bb'sai visad nuskisdavo i sonus net nepasieke jo, tuo tarpu su CA jis gerokai taiklesne ugnimi atsake), netinka kiti magazinai. Man patiko tik tai, kad galima atpalaiduoti spyruokle naudojant uztaisymo rankenele.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Warbeast ciupinejau as bene kad visus AEG kokie tik yra Klaipedoje, nusileisk ant zemes.

Klausimas: kas gali pazakyti daugiau apie skirtingu gamintoju AEG?

Tas, kuris juos tiesiog ciupinejo, ar tas, kuris visus ne viena karta po varsteli perrinko?

 

Siaip jauciu visi sutiksit su manim. Kiekvienas AEG turi savo piusu ir minusu.

 

TM- geriau vidurius gamina. CA- korpusa. ICS-... na cia as ne specas (nemaciau isrinkto gyvai) Bet bent juos turintis zmones jais patenkinti labai.

 

Na nera cia vieningos nuomones ar negincitinu teiginiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pagal ideja vos ne idealiausiu variantu butu paimti CA ir perrinkt vidurius, pakeisti ivores, spyruokle, stumokli ir t.t.?

Nes siaip ar taip tai planuoju daryt tam kad gautusi M100 ginklas.

 

Idomu butu suzinoti kompetetinga nuomone apie ICS.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ko zmogus klause manes, ta ir atsakiau. Nelaikau saves geresniu specu uz warbeast (nes vargu ar taip kadanors bus), bet pats turiu CA ir esu nusivyles juo, antra karta nebepirkciau ir nesiulau zmogui pirkti to, kas mano manymu yra nekokybiskas daiktas, norisi paprasciausiai pazaisti, o cia vis kyla kazkokios bedos... Kam pinigus mesti ant tokio sh, kai galima nusipirkti tai, kas veikia.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pagal ideja vos ne idealiausiu variantu butu paimti CA ir perrinkt vidurius, pakeisti ivores, spyruokle, stumokli ir t.t.?

Nes siaip ar taip tai planuoju daryt tam kad gautusi M100 ginklas.

 

Idomu butu suzinoti kompetetinga nuomone apie ICS.

tai gal paprasciau butu nusipirkti TM ir paimti metalini korpusa jam?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...