Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Klausimai turintiems lazerinį taikinio žymeklį ant AEG


Pacifistas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Klausimai skirtas tiems, kad turi ant savo AEG lazerinį taikinio žymeklį ir optiką.

  • Ar matosi per optiką lazerio spindulys apie 40-60 m atstumu? Butent pats taškas.
  • Jei taip, kokio apytiksliai dydžio būna pats žymeklio taškas ant taikinio?
  • Kokio minimalaus didinimo optikos užtenka matyti žymeklio tašką nurodytais atstumais?
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1. Diena ne, nakty taip,tamsioi patalpoi taip.(Nebent pas tave kosminis lazeris kurio kaina 600LT~) Ir jai diena yra velniškai tamsūs debesys dar irgi yra sancu pamatyt.

2. Nežinau kaip tau milimetrais ar centimetrais apibudint bet ten kur tamsiau, labai aiskiai matosi.

3. Tikslei nežinau.

 

Tikuasi galėjau padėti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1. Hebra paliudys, matosi jis jei iš Kairių poligono švieti į Kuršių neriją per marias naktį - didelis riebus žalias taškas ant miško masyvo. Dieną matosi už kokių 300m.

2. 40-60 m atstumu jis kokių 5mm dydžio, tačiau žalios spalvos emisija ir atspindys didelis, todėl atrodo, jog didesnis.

3. Plika akimi matosi puikiai.

 

Tiesa, kiek esu matęs per optiką, labai gerai matosi prietemoje, o ir dulkėtą vasaros dieną visas lazerio kelias. O naktį šviečiant į objektą veikia kaip žibintuvėlis :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa, kiek esu matęs per optiką, labai gerai matosi prietemoje, o ir dulkėtą vasaros dieną visas lazerio kelias.

Mane domina būtent taškas, o ne kelias per optika.

 

UNO, o su raudonos spalvos lazeriu neteko pažaisti?Tiesiog reikalinga pirminė informacija :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žalia spalva yra ryškiausia iš matomų spalvų spektro, todėl net tokio pat stiprumo raudonas ar mėlynas lazeris bus matomas gerokai silpniau. Kiek esu susidūręs su raudonais, net labai stipriais ar brangiais, visi dieną vos matomi arba visai nesimato... pats turiu, kurį realiai galiu naudoti tik prietemoje ar naktį.

 

PS.: Dėl šviesos kelio užsiminiau, nes tas šviesos kardas kartais labai gliučina taikantis...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sviesos kardas ne tik gliucina taikantis, bet ir gerai isduoda saulio pozicija. Del sitos priezasties nemauciau lazerio ir optikos ant marksmano arba sniper rifle.  Tuo tarpu su raudonu tokiu dalyku nepastebejau. Zalias matomas geriau, ryskiau. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Po galais, b00ras, negi butina kiekvienoje temoje žymėtis?

 

Konkretus klausimas konkretiems asmenims. Beje, atsakydamas neperskaitei, ko klausiama - ar buvo apie taikymasi, ginklus ir t.t. ..

Nieko pagal topiko tema nepasakei.

 

UNO, dėkui už informaciją. Išsiaiškinau , ko reikėjo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pacifistai, prie ko cia zymejimasis kiekvienoj temoj? Ka tau pasakiau kas ne itema? kad lazerio kelias matomas? Kad del sitos priezasties issiduosi savo pozicija? Ar pats, tamsta, nemoki perskaityt kas rasoma?  Jei kazkam turi konkreciu klausimu naudok PM, o ne bendra foruma. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pacifistai, prie ko cia zymejimasis kiekvienoj temoj? Ka tau pasakiau kas ne itema? kad lazerio kelias matomas? Kad del sitos priezasties issiduosi savo pozicija? Ar pats, tamsta, nemoki perskaityt kas rasoma?  Jei kazkam turi konkreciu klausimu naudok PM, o ne bendra foruma. 

Buk malonus, mažiau nurodinėk, ką-kam ir kaip daryti forume.

Kiek pamenu, nesi moderatorius.

 

Dar karta tiem, kad .."šarvuotame traukinyje.."

Mano klausimas orentuotas tiems, kas turi-turėjo-naudojo tokį žymeklį kartu su optika.

Jokių klausimų dėl TAKTINIO panaudojimo ir pan.  - NEBUVO.

 

Prašau moderiatoriaus arba nutrinti arba užrakinti temą.

Dėkoju už dėmesį.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...