Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas sekmadienį Vilniuje


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Dėkui vaikinai už žaidima, nors kalniukas tikrai buvo gerai saugotas, bet buvom beveik užkilę :DD Žiauriai smagu buvo pro jūsų ginybą brautis. Ir dėkui snaiperiui kuris nepataikė tikrai nemažai kartų, kaskart girdėjau pro ausis skriejančias kulkas, ir kaskart vis teko galvą žemiau leist :DD (Veidu į smėlį xD )

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kagi dėkui visiems tiek žaliems tiek mėlyniems tiek orgams. Milžinai ne ko kito o headshotų iš snaiperių ir laukiama, kitaip kokie jie snaiperiai būtų. Ypatingai dėkoju žaliųjų jaunimui, malonu matyti kai jūs kiekvienas atrandat savo žaidimo stilių. Žaidimą užskaitau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na nepamenu kada per žaidimą girdėjau tiek švilpiančių virš galvų snaiperių šūvių, bent jau trys iš jų pataikė (vienas ypač skausmingai į galva), buvo fun.

Milžinas mėlynųjų bazėję (sorry) bet užknisai negyvai, iš gerosios pusės. Prisiartinti buvo neįmanoma, laukiam youtube vaizdelių.

Ačiū viesiems žaliesiems už atkaklią kovą, tik žiauriai trūko radio ryšio.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū visiems už smagų pasišaudymą! Girdėjau gandus, kad mėlynųjų komandoje yra kulkosvaidininkas-maklaudas. Kadangi buvau vienintelis mėlynųjų kulkosvaidininkas, gaunasi kad esu pagrindinis įtariamasis. Tačiau noriu atsakingai pareikšti, kad «bėgdamas ir gavęs kelis bunkerius į nugarą», tikrai bučiau prisipažinęs nušautu. Be to su kulkosvaidžiu nelabai ir pabėgiosi. Bent jau man tai sunkoka. Tad greičiausiai įvyko kažkoks nesusipratimas, arba tariamas maklaudas buvo ne kulkosvaidininkas.

 

P.S. Jeigu ir nepajaučiau kokių poros pataikymų – tikrai atsiprašau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...