Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

A&K PTS MASADA dienoraštis


UnoBomber
 Share

Rekomenduojami pranešimai

A&K PTS MASADA

 

Nuotrauka

Sveiki draugai,

kadangi susilaukiau nemažai klausimų apie Masadą - ar jau susiremontavau (troliai :) )kuri geriau ir ar apsimoka, apie savąją papasakosiu plačiau su patarimais susigundžiusiems.

 

Taigi, AEG pirkau naudotą, už gan nemažą kainą... Gavau small tipo bateriją, pakrovėją ir kelias ilgas dėtuves. Anot buvusio šeimininko, ginklas buvo mažai naudotas, tvarkytas tik garantiniu ir pas meistrus (neminėsiu) ir „šaudo zaibys“.

Gavęs ginklą iškart išbandžiau - „šaudo gaidys“... Viduje M120, kurią vos tempia bazinis varikliukas, o jį vos suka small baterija. Kompresijos nerasta, nes su M120 - 98m/s. Ardau ginklą - keli varžtai prasukti, nes atsukti su europietiškais šešiakampiais, o ginklas gamintas amerikietiškiems, kurie šiek tiek didesni. Čia pasip* visą dieną, kol išmušu naujus ir galiu juos atveržti. Vidinis vamzdelis gerokai per mažas išoriniam, tad šaudant viduje jis tantaluoja kaip pmp*. Vamzdžio šaknies tvirtinimo veržlės dantys nudrožti - vėlgi nežinota kaip teisingai ją atsukti (skausmingiausias gedimas). Hopup'o gumelė lyg ir nieko, tik speiseriukas iš laido apsaugos. Nozlo piedės stalas per veržtas, tad kadangi jis plastikinis - skilęs. Išsiardęs gb randu gabalą kartono, kurio paskirtis iki šiol man neaiški, spyruoklės nukreipiančioji neįstatyta teisingai, stūmoklis keistai lužęs, o vienas stūmoklio „sparnelis“ įkirstas dedant, arba jį sugadino dantratis po to kai jis cilindre apsisuko neteisingai įdėtas. Laidynas šio ginklo gan prastas - laidai keiti, kai kur jau prasitrynę. Dantračiai neblogi, nors nuo 120 ant kai kurių matosi randai. Visą tai matysite nuotraukose žemiau:

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

REMONTAS ir TIUNINGAS

 

Taigi, iš „davai imu Masadą“, gavau „davai darau Masada projektą“:

+ Spyruoklę įstačiau 110 - baziniam varikliukui pats tas.

+ Nauja MadBull spyruoklės nukreipiančioji.

+ Nauja lipo baterija - suka greičiau, be to jokia kita normali ten netelpa.

+ Pakeičiu stūmoklį, nesuskaičiavęs dantų, į Madbull, jį iškart suvalgo. Įdedu kitą pilnais metaliniais dantimis su tinkamu dantų skaičiumi. Stumoklsi sunkesnis, tačiau jau su paėstais dantračiais dirbs patikimiau, kadangi plastikinį ims gadinti. Na nebent tai SHS stumoklis...

+ Įdedu naują stūmoklio galvos tarpinę ir naują stūmoklio galvą. Gumelė storesnė, geresnė kompresija. Stūmoklio galva metalinė.

+ Pakeičiu kelis persuktus varžtus - ebay rasi visko.

+ Iš nedidelės užsienio firmos, kuri gamina tik kelių ginklų modifikuotas detales, užsakau ir į AEG sudedu naują metalinį nozlą, metalinį hop up chamberį ir metalinį nozlo piedės stalą. Senieji plastikiniai, tad sunku nureguliuoti hop up, prastai apspaudžia vamzdį, o tas keistas nozlo piedės stalas - skilęs.

+ Įdedu A+ hop up gumelę. Įdomus daiktas, paie jį atskira kalba.

+ Peršiminu gb - šimas buvo blogas nes dantračiai bildėjo.

+ Pakeičiu dalį laidų - tinka ir tie kuriuos parduoda senukai.

+ Baterijos jungtį pakeičiu į T tipo.

+ Airsoftas.lt atsiučia man 407 603 Madbull vamzdelį - sudedu. Kokybė super. Su Guarder 601 fps pakyla 17, tačiau sklaida - 30cm. O su Madbull 603 fps pakilo tik 8, bet sklaida taikinyje tik 10-15cm. Be to, išorinis šio vamzdelio diametras didesnis nei bazinio ir išoriniame vamzdyje jis tupi puikiai.

+ Perdažau dalį ginklo, kad nebūtų sausainis.

+ Uždedu MOE (blia) skirtus railus - reik žibintuvėliui.

+ Uždedu Magpul uždaromus taikinklius ir forward angle grip. Standartinis taikiklis aukštas ir nepatogus.

+ Pakeičiu buožės ilgio fiksavimo spyruoklės - pastarosios nelaiko nė velnio. Dabar gali kabintis ant jos - pati neišsitraukia.

 

Per pirmą test drive žaidimą iškrenta magcatch kaištis ir detalę pamečiau. Ši detalė fiksuoja dėtuvę lizde, be jos ginklas nedirba. Tai šio gamintojo brokas, internetas pilnas panašių nelaimėlių. Šios detalės atskirai negausi, o ir JOKIA kita jai netinka, nebent kas donoruoja masadą, bet ir jų nedaug. Rašau A&K Airsoft - gal parduotų man šią detalę ir gal kartu gaučiau vamzdžio užveržimo veržlę. Atsakymo jokio iki šiol.

Paruošiau brėžynius, užsakiau magcatch pas pirmą meistrą, 2 mėn, tylu. Užsakiau detalę pas antrą meistrą, 2 savaitės, užgėrė, tylu. Užsakau pas trečią (jau labai rimta firma) - tai atostogos, tai nėra laiko.

Jau 5 mėn ginklas guli. Tuo tarpu reguliariai rašau piktus laiškus A&K - kodėl nėra sprendimo brokui? IR staiga ši detalė pasirodo rinkoje - imu.

 

Tiesa, šis ginklas nemėgsta metalinių dėtuvių, tačiau labai myli PMAG'us. Jei šiek tiek pasikrapštyti prie magcatch - tiks ir metalinės.

 

Šiuo metu su M110 - 123m/s. Bbs reikalingi sunkesni, nes hop upas net ramybės būsenoje šratus įsuka nesveikai. Šaudo ginklas ramiau, tyliau, be to atstumas ir taiklumas nepalyginami su buvusiais ar baziniais.

 

Nuotrauka

taigi ginklas rekonstruotas nuo a iki z. Jam vis dar reikia:

 

- Vamzdžio tvirtinimo detalės - teks vėl ieškoti kas pagamins...

- Metalinės stūmoklio galvos - pastaroji plastmasinė ir tik vienu gumos žiedu.

- Naujo varikliuko ir naujų dantračių.

 

Kas geriau Magpul PTS ar A&K PTS

 

Šio ginklo remontas - gan komiškas reikalas. Nors turėjau daug vargo, tačiau ginklas man labai patinka. Jis labai mobilus, dinamiškas, patogus. Nesunkus, nors gana ilgas. Jį sąlyginiai lengva remontuoti nes tinka visos GB v2 dalys. Skirtingai nuo Magpul PTS. Pastarajame gb yra V2 ir V3 hibridas - jis nesustiprintas ir varikliukas tvirtinamas prie gb per rėmelį. Tad jei skils gb -- ty kto takoj, davai dosvydanija! Kadangi iki šiol Magpul šių gb atskirai neparduoda - ryšium su traumuota šios kompanijos licencijų pardavimo tvarka. . O gb skils, tikrai. Ieškodamas informacijos apie savąją, prisiskaičiau daug liūdnų istorijų apie Magpul.

Taigi, jei Lietuvoje A&K Masadą gausite už 1100-1200 lt, tai Magpul Masadą gražiai paprašius jums parveš už 1500-1700lt, o net ir brangiau. Ginklai vizualiai skiriasi - Magpul Masados kevalas pagamintas atidžiau su dideliu dėmesiu detalėms, plastikas apdirbtas geriau. Viduriai jos geri, tačiau tas fintas su gb viską gadina. Tad jei rinksitės A&K gaminį, į šių ginklų kainų skirtumą paskandinsite visas privalomojo tiuningo išlaidas - jums privalu pasikeisti nozlą, jo pagrindą ir hop up chamberį - 180Lt, Hop up gumelę - ~40lt, vamzdelį - ~130lt. Visą kitą pasikeisite laikui bėgant arba nekeisite, nes tai nebūtina. Tiesa, jums tikrai reiks normalios lipo baterijos, kadangi jokia kita talpesnė ten netelpa, o įprastos small tipo ilgai nelaiko. Rezultate, už mažesnę nei originalios Magpul masados kainą, jus turėsite patikimesnį ir ženkliai geriau dirbantį ginklą.

 

IŠVADOS

 

A&K Airsoft marketingas yra labai labai prastas o gaminiai pusėtini. Brokui ištaisyti jiems prireikė 2 metų, nors ir nauja detalė gaminama su laisvu kaiščiu...

Magpul užlaužęs kainą parduoda ginklą su paslėptomis nelaimėmis, kurias sutvarkysite, tik per didelius vargus.

Stenkitės pirkti ginklą naują ir iki garantinio pabaigos remontuokite ir tiuninguokite jįtik pas pardavėją... galų gale remontuoti jį išmokite patys. Tada bus ką kaltinti kai suges.

Savikritiškai peržiūrėkite savo parduodamų dėvėtų ginklų kainas - jos dažnai neatspindi realybės, o pasakymas jog „tvarkytas pagal garantinį ir pas meistrus“ jau mažai ką reiškia.

Rinkitės ginklą pagal širdį, ne pagal protą, kadangi ir tie ir anie jums kainuos. Geriau kišti pinigus į tą kuris patinka, nei į tą kuris le* negenda. Viskas genda.

 

Ps.: Jei naujokams kils klausimų dėl šių ginklų, jų remonto ar tiuningavimo, mielai į juos atsakysiu asmenine žinute.

 

Sėkmės.

Uno

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

A&K PTS MASADA

 

Per pirmą test drive žaidimą iškrenta magcatch kaištis ir detalę pamečiau. Ši detalė fiksuoja dėtuvę lizde, be jos ginklas nedirba. Tai šio gamintojo brokas, internetas pilnas panašių nelaimėlių. Šios detalės atskirai negausi, o ir JOKIA kita jai netinka, nebent kas donoruoja masadą, bet ir jų nedaug. Rašau A&K Airsoft - gal parduotų man šią detalę ir gal kartu gaučiau vamzdžio užveržimo veržlę. Atsakymo jokio iki šiol.

Paruošiau brėžynius, užsakiau magcatch pas pirmą meistrą, 2 mėn, tylu.

Sėkmės.

Uno

 

Ačiū, Uno, už puikią apžvalgą. Geras ginklas gerose rankose - kas gali būti maloniau? :)

Tas, kuris per 2 mėn. nesugebėjo rasti laiko išdrožti elementarios detalės esu aš :(. Džiaugiuosi, kad ji pasirodė rinkoje ir ginklas veikia. Mano vieši dideli atsiprašymai. Ir linkėjimai taikliausių šūvių MASADAI ir jos šeimininkui!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū, Uno, už puikią apžvalgą. Geras ginklas gerose rankose - kas gali būti maloniau? :)

Tas, kuris per 2 mėn. nesugebėjo rasti laiko išdrožti elementarios detalės esu aš :(. Džiaugiuosi, kad ji pasirodė rinkoje ir ginklas veikia. Mano vieši dideli atsiprašymai. Ir linkėjimai taikliausių šūvių MASADAI ir jos šeimininkui!

 

Ooo, be reikalo išsidavei :) Aš stengiausi šį faktą nuslėpti. Viskas tvarkoje, ačiū.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ooo, be reikalo išsidavei :) Aš stengiausi šį faktą nuslėpti. Viskas tvarkoje, ačiū.

 

:) Chuli jį (faktą) slėpti, esu lėtapėdis, tegul ir kiti žino. Net naujos sistemos gearbox'a, kurio man reikia kaip oro, popieriuje turiu - o metale drožti niekaip neprisiruošiu - "trys dienos su dremeliu? - oj. tingiu" ;).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...