Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kuri geriau pirkti? Nes as visiskai zalias ir noriu suzinoti!


Rekomenduojami pranešimai

Issamiai tau google.lt gali papasakot. Kiek girdejau, anas turi kruva informacijos. Patarimas, pradzioj paciupinek tiek viena tiek kita ginkla. Nes gali but kad visiskai nelips i rankas. Ir siulyciau rinktis is labiau populiariu gamintoju: JG, CYMA, CA, D Boys, ICS ar pan.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O is situ abieju ka labiau rekomenduojat?

 

Pačiupinėk abu. Man asmeniškai M tipo ginklai patogiausiai stovi rankose, todėl ir aš tau siulyčiau iš tų dviejų imti M'kę. Bet tau gali būti visiškai kitaip, gali visiškai nepatikti M'kės. Bandyk tiek vieną, tiek kitą. M'kės turi vieną trūkumą - 2 versijos gearbox'as, kas reiškia, kad žiemą nepažaisi. Lūžta ten kažkokia detalė jose prie apytiksliai -10 laipsnių Celsijaus. G'eškės ir kalašai turi 3 versijos gearbox'ą kurie atlaiko žaidimus žiemomis. Dėl MP5, tiesą sakant tikrai nežinau. Na, bet už tokią kainą, vargu ar ir geškę pavyktų paimti su 3 versijos gearbox'u. Nežinau. Gal patyrę vilkai plačiau papasakos apie tai, bet kas dėl patogumo, man asmeniškai M'kės labai patogios.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

M4 gera ergonomika, ypač dėl dėtuvės yra didelis pliusas (patogiau įsidėti, išsitraukti, įstatyti į ginklą) - stupid proof. V2 Gearbox lūžta, bet kai korpusas (shell) yra geras - nesuluš :P

 

Kas dėl gamintojo - AK šeima Cyma ir Dboys (pigiausi variantai).

 

G36 - JG, SRC, CA (naudotų būna)

 

M4 (Diboys, JG)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas didesnio "S" negu APS nemaciau, buvo pas mane toks atvejis kai katik is parduotuves ginklas nesaude ir tai buvo ne kas kitas o APS automatas.

o del MP5 galiu pasakyt tik tiek kad ten labai trumpas vamzdelis, miskuose normaliai nepazaisi del taiklumo, o pastatuose gal visai ir nieko.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas didesnio "S" negu APS nemaciau, buvo pas mane toks atvejis kai katik is parduotuves ginklas nesaude ir tai buvo ne kas kitas o APS automatas.

o del MP5 galiu pasakyt tik tiek kad ten labai trumpas vamzdelis, miskuose normaliai nepazaisi del taiklumo, o pastatuose gal visai ir nieko.

 

MP5 nerekomenduoju dėl ergonimikos - dėtuvės ilgios, nepatogu šaudyti atsigulus. Ginklus sunku parduoti antrinėje rinkoje, nes nelabai kas ieško. Dėl vamzdžio ilgumo, gali įsidėti vidinį vamzdelį į duslintuvą ir vuolia - tinkamas miškui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nesuprantu nei tokių klausimų, nei atsakymų :). Kai renkiesi ginkla, galvok ne tik kas "limpa", bet ir ką su juo veiksi. Milzinas pasiima 200 m/s snaiperį ir dirba su juo 30-70 metrų atstumais. Aš pasiimu AKSU 80 m/s ir dirbu 1-30 metrų atstumais. Abu gaudom kaifą :). Kiekvienai pozicijai savas ginklas. Nuo to pradėk, o ne nuo M ar kalašas, G ar MP.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...