Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

G23 KJW ar kp-02 (sig) ??


simukas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Pirma: http://lmgtfy.com/?q=glock+23+kjw+review

Antra: http://lmgtfy.com/?q=kp+-+02+review

Trečia: Darai savo išvadas.

Ketvirta (Alternatyva): Susirandi žmones, kurie turi vieną ir kitą, ir pasibandai, nes pripasakot tau visko gali, bet kai pats pamatysi - tai ir žinosi.

P.S. O šiaip - nepirkčiau išvis. Naudos mažai, tik dėl anturažo... Turiu Beretta - naudojau, gal 1 kartą per 2 metus, nors kiekvieno žaidimo metu tampausi. (Naujos dėtuvės kaina iki 50LT - ekonomiškiau )

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

turiu nusipirkes visai neseniai pistika, naudojau jau du kartus per du geimus menesio begyje. Tai gi mano galva - pravercia.

 

kad verta pirkt tai poliubomu..dar variantas, ji turejau, labai ekonomiskas, galingas, bet sunkus lababi ir nera BB co2, vieno balionelio 10 apkabom uztenka (16bbs)

GAL JI TIESIOG NUPIRKT??

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kad verta pirkt tai poliubomu..dar variantas, ji turejau, labai ekonomiskas, galingas, bet sunkus lababi ir nera BB co2, vieno balionelio 10 apkabom uztenka (16bbs)

GAL JI TIESIOG NUPIRKT??

 

http://www.ginklupasaulis.lt/skelbimai/sratasvydzio-airsoft-ginklai/airsoft-pistoletai/dujinis-usp---galingas-ir-naujas-pigus/

 

naujas 199lt kainuoja..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei cia tas pas kuri >2J tai paprasciausiai orgai gali neleist zaist su tokiu, nes tavo ginklo galia is mazo astumo labai nemenka gaunasi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu klausyma ka geriau pirkti glock 23 nuo kjw arba kp-02 ?? Abudu green gas.. Aciu

 

Aš turiu Sig Sauer P226 KJW (Kp-01)ir galiu pasakyt, kad tikrai patogus, plius Full Metal. Tai manau ir Kp-01 turėtų būti patogus. Bet siūlyčia pasibandyti kieno nors paprašius ir pažiūrėt ar limpa į ranką :)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ateini i airsoftpo parduotuve, pasimatuotji , ir tada užsakinėji iš lenkų. Dabar madinga taip :)

 

Ir jei kokios bedos parinies, kad buvau durnas ir su Luka biski nepasiderejau del kainos, ir va daba reik siust ir galva kvarsint del shippingo ir laiko ir pinigu uz visa tai sumoketu ;) Ne reklama, tiesiog, kartais, ivertinus visus galimus variantus, tie 50-100 litu pasirodo ne tokie jau reiksmingi, o netgi ir daugiau isleidi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ir jei kokios bedos parinies, kad buvau durnas ir su Luka biski nepasiderejau del kainos, ir va daba reik siust ir galva kvarsint del shippingo ir laiko ir pinigu uz visa tai sumoketu ;) Ne reklama, tiesiog, kartais, ivertinus visus galimus variantus, tie 50-100 litu pasirodo ne tokie jau reiksmingi, o netgi ir daugiau isleidi.

 

Nežinau kaip su lenkais, neturėjau reikalų su jais, bet su amerikonais dėl garantinio jokių galvos skausmų neturėjau. Turėjau dvi garantines prekes (tiesa, visai kitos sferos, kameros vienas c-stand adapter, toks laikiklis ir lempa) vos atsiradus bėdoms, rašiau laišką - paprašė atsiųsti nufilmuotą medžiagą, kad daiktas iš tiesų grybą pjauna. Vos peržiūrėjo medžiagą - iš karto sulaukiau laiško, kad prekė nauja išsiųsta mano adresu, express DHL'u (prekė mane pasiekė per 3 dienas!), be jokių shipping'u, net muito mokesčiai apmokėti buvo viskas... Ir dar krūvos atsiprašymų "for inconvenience" sulaukiau... O prisiminus kokia padėtis garantiniuose centruose (ne kartą teko susidurti dėl kompiuterinės technikos) Lietuvoje... apverktina situacija. Nueini, tai jie net nepažiūri koks gedimas ir bando tave įtikint kad lochas esi, nemokėjai preke naudotis tai dėl to pats ir kaltas kad sugedo, taigi, negarantinis gedimas tad ir valink iš čia...

 

P.S. Tikrai nei agituoju pirkti iš užsienio, nei neagituoju. Tik sakau, kad mano patirtyje dar jokių bėdų nebuvo būtent su amerikonais. Lenkai - nieko bendro nesu turėjęs, tad fig juos znajet :-)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku jei perki koki tais ekskliuzyvini daikta, kurio niekas i LT neveza arba jei veza tai uz bala zino kiek litu. Tavo atveju viskas ok, bet tai paskaiciuok jei savo lesom turetum ta C stand siusti i USA? Manau butu kitokia nuotaika.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Yra prekių, kurios overpriced Lietuvoje. Yra prekių, kurios užsienyje gerokai brangesnės. Nemanykime, kad pardavėjai durni. Jie irgi skaičiuoja, kad klientams apsimokėtų pirkti ir kad apsimokėtų jiems parduoti. Šiaip Lietuvoje tokia kainodaros kultūra - plėšti devynis kailius, jei nesideri tai tavo problema. pvz. Vokietijoje yra kaina ir ją moki. Bet ten ta kaina neužlenkta kaip pas mus. Bet Vokietijoje žmonės taip nemyža (sorry už ekspresiją) dėl kiekvieno išleisto lito. Pas mus perka už pitaką, prašo 25 proc. nuolaidos, kai pasakai, kad perkant už 1500 gausi 15 proc. išvadina tave lochu, pasako, kad šūdą parduodi ir esi kraugerys liberalas arba dar blogiau, Kubilius.

 

Pagalvokite iš kitos pusės - JAV žmonės gali pirkti iš kur nori, bet perka iš vietinių parduotuvių, nes jos dažnai išlaiko poligonus, organizuoja žaidimus. Apskritai yra bendruomenės branduolys. Čia JAV taip.

 

Tavo vietoje pirkčiau GLOCK :) Dėtuvės, dalys yra lengviau prieinamos iš naudotų ir naujų, negu SIG.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...