Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

kaip nustatyti firma?


Andrius17
 Share

Rekomenduojami pranešimai

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=uUtp-aqqYX0 pirkau grynai toki sautuva viskas yra tas pats aprasymas irgi tas past kaip pirkau is parduotuves man sake kad cia Boyi DBoys man visikai jie neatitinka

 

Andriau ar skaičius prie vardo čia reiškia ir amžių?

 

Grynai iš tavo sakino nieko neina suprasti. Kur problema? Normaliai paaiškink ką pirkai, kurioje parduotuvė ir, svarbiausiai, kur problema? Filmuke rodo Echo1 SCAR-H. Pas tave Dboys? Ką tau ten žadėjo?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ant dezes nera firmos logo ant instrukcijos nera pavadinimo firmos tik E-02 electirc gun . ziuriu youtube klipus apie dboys firmos scar gun tai skiresi su mano kaip naktis ir diena. o iternetineja svetaineja kur pirkau parasyta Firma : dboys tai todel man idomu ar mane apgavo ar ne ? ar cia tikrai ne dboys firma mano sautuvo ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ant dezes nera firmos logo ant instrukcijos nera pavadinimo firmos tik E-02 electirc gun . ziuriu youtube klipus apie dboys firmos scar gun tai skiresi su mano kaip naktis ir diena. o iternetineja svetaineja kur pirkau parasyta Firma : dboys tai todel man idomu ar mane apgavo ar ne ? ar cia tikrai ne dboys firma mano sautuvo ?

 

Tai gal toks?

Atradau uzkusines google "E-02 electirc gun"

Nuotrauka

ERM-JLS-E02-Tan

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...