Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

QUARANTINE III: The Hive (v.2)


sarachem
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 58
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Sveiki,

manau žaidimas buvo puikus. Pagarba LARPeriams - į požemius buvo eiti pakankamai baisu. Bet budavo ir juokinga kai eina į požemius grupė, labai arti vienas kito, ir kai pasirodo zombis pradeda visi bėgti, stumdosi, griuna, užkyša praėjimą :)). Bet tai buvo tik pradžioje. Toliau viskas vyko žymiai sklandžiau. 

Viena pastaba tik tai, vis gi zombiams reikėjo neleisti dėtis kamufliažo. Labai klaidina, ypač kai mažai šviesos. Pačiam buvo situacija- įjungiu žibintą, matau iš nugaros žmogu su kamufliažu, nešaunu nes atrodo karys. Jis atsisuka į mane ir aš matau kaukė, raudona žibintuvlį, o bėgti jau nėra kur :)

Ačiu Kaktusui kuris nušovė zombį, kuris jau buvo mane pargriovęs ir butum sukramtės.

Ir LABAI ačiu orgams už tokį kitokį žaidimą :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis DĖKUI visiems. Kokybiškai aukšto lygio žaidimas. Vilkai matosi pasistengė. ŠAUNUOLIAI. Zombiai su savo Xoxlovu buvo verti apsišikimo (anot Comandante). Maradieriai puikiai larpino, net kelis kartus norėjosi juos visus sušaudyti už tai. Na ką jau sakyti apie mūsų zombių medžiotojus, tiesiog bebaimiai žudikai. Ypatingai fainai larpino suzombėjęs Kaktusas - visų zombių zombis. Taigi vyrai visi kartu mes nepakartojami, nebent IV karantine pasistengsime gauti ir suteikti kolegoms dar daugiau nepakartojamų akimirkų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai pavėluotai, bet:

- Žaidimas puikus;

- Dalyviai elgėsi puikiai ir Larpinimo buvo "skaniai:;

- Bunkeryje tikrai buvo smagu, pritariu Comandante. Papjovė pasala, o aš net nepastebėjau :o (kas buvo ten supras apie ką kalba);

- ZOMBIAMS atskira (eilinį kartą) pagarba;

- nu Jūs ir sunkūs :D bl..... ;

- Prisijungiu prie Comandante - "Sarachemai,Photo? Video?"

- QUARANTINE IV - ?

  

  

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi paveluotai, bet visvien noriu padėkoti Vilkams už gera žaidimą. Taip pat dėkui Zombiams, tikrai buvo baisu! ir požemiai buvo gerai įrengti, liuks tikrai baugi atmosfera ten buvo. Ir ačiū kolegoms maradieriams, ir mūsų vadui Deltron, man buvo smagu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Karantino 4 deja nebus. ) Istorija baigesi. Nebent su LARPeriais kada nors bus sukurtas geimas išgyvenimo zombiu mieste tipo, naktinis+dieninis arba net naktinis+dieninis+naktinis+dieninis, visiškai novatoriškas. Bet tai nebus airsoftas ir greičiausiai bus atviras projektas, kur gales dalyvauti bet kuris turintis organizavimo igudžius žmogus, mokantis ir norintis LARPinti. Jei bus besidominčiu prašau I LS

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Karantino 4 deja nebus. ) Istorija baigesi. Nebent su LARPeriais kada nors bus sukurtas geimas išgyvenimo zombiu mieste tipo, naktinis+dieninis arba net naktinis+dieninis+naktinis+dieninis, visiškai novatoriškas. Bet tai nebus airsoftas ir greičiausiai bus atviras projektas, kur gales dalyvauti bet kuris turintis organizavimo igudžius žmogus, mokantis ir norintis LARPinti. Jei bus besidominčiu prašau I LS

Su visa pagarba:

- Pirmiausia labai gaila dėl nurodyto "Karantino 4" likimo, tikiuos nuomonės - sprendimai pasikeis, idėja "veža" ir kuo tuoliau, tuo labiau ir geriau realizuojama;

- Dėl pasiūlytos "absiol" naujos idėjos - pasiūlymas labai idomus, tačiau manau turiu / galiu už visą publiką paprašyti plačiau atskleisti "temą". Bet kokiu atveju man tai labai įdomu.

Manau "tema" verta platesnės diskusijos

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...