Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Jeigu butu kuriami zaidimai su tokiom salygom, ar atsirastu pakankamai norinciu?


Elwin
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sadys, kiekvienas turi teisę į savo nuomonę. KIEKVIENAS.

 

Ir kiekvieno nuomonę verta išklausyti, nos ji ir nepatinka.

O..samonė ar..NESAMONĖ..:D viskas juk priklauso nuo požiūrio kampo.

 

Diskusija galėtų bųti pakankmai įdomi, jei temos autorius nepabėgtų ir pabandytų duoti matyvuotus paaiškinimus į klausimus.

O kolkas - tai :D sarkazmo rinkinys ir tiek.

 

O, beto, temą nutrinus, greitu laiku atsiras kita, panaši.

Ir vėl bus... Tai jau gal geriau vienoje viskas apie tai.

O dėl originalaus požiūrio į limitus ir pan. - toli nereikia eiti. Pažiūrėkim atitikimą benrinių ir naudojamu kaip kuriuose žaidimuose.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 57
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Paskaiciau, pagalvojau... Ir nusprendziau pasireiksti ir as... Taigi... Zaidziau siandien, paprasta airsofta ir zinok refleksai pas zmones veikia... Is keliu metru gauni ir maza nepasirodo. O kadangi tu, stipraus ir tvirto charakterio zmogus, manau tavieji refleksai - dar staigesni... Ir dabar situacija: Tu slenki viena siena, kitas zmogus slenka kita siena, susiduriat ties kampu ir abu "refleksuojat" ir na, siandien Niuniui rodziau, ka KAZKADA mano akiniuose paliko paprastas partizano AK, kuomet sove is 4-5m atstumo... Kietintas Polimeras vistik, taciau skyle liko... Ir griztame prie mano paminetos situacijos: susitinkat, refleksuojat, polikarbonatiniai stiklai akiu srityje nemanau kad atlaiko tavo 0,3sratu nesamos 3J energijos ir sveikinu: kablio betruksta, kad pirata galetum vaidinti. Ne ta kompanija, Gerb. Elvin cia... Tikrai ne ta. Daugumai ir pif paf taisykle dar patinka (tik ne visi jos laikosi) ir man ji patinka, nes ji mano dantis padeda issaugoti...

Tad, reziumuojant: Ne - nedalyvauciau ir kitiems nerekomenduoju, nes vienas naujas dantis - 400Lt, del akies nezinau... :S

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaiciau, pagalvojau... Ir nusprendziau pasireiksti ir as... Taigi... Zaidziau siandien, paprasta airsofta ir zinok refleksai pas zmones veikia... Is keliu metru gauni ir maza nepasirodo. O kadangi tu, stipraus ir tvirto charakterio zmogus, manau tavieji refleksai - dar staigesni... Ir dabar situacija: Tu slenki viena siena, kitas zmogus slenka kita siena, susiduriat ties kampu ir abu "refleksuojat" ir na, siandien Niuniui rodziau, ka mano akiniuose paliko paprastas partizano AK, kuomet sove is 4-5m atstumo... Kietintas Polimeras vistik, taciau skyle liko... Ir griztame prie mano paminetos situacijos: susitinkat, refleksuojat, polikarbonatiniai stiklai akiu srityje nemanau kad atlaiko tavo 0,3sratu nesamos 3J energijos ir sveikinu: kablio betruksta, kad pirata galetum vaidinti. Ne ta kompanija, Gerb. Elvin cia... Tikrai ne ta. Daugumai ir pif paf taisykle dar patinka (tik ne visi jos laikosi) ir man ji patinka, nes ji mano dantis padeda issaugoti...

Tad, reziumuojant: Ne - nedalyvauciau ir kitiems nerekomenduoju, nes vienas naujas dantis - 400Lt, del akies nezinau... :S

 

gal galima būtų nuotraukytę? Akinukų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

seip jei taip dar kart viska permascius tai sis zmogus siulo ne toki jau ir baisu hardbola. Jo siulomi 2,5J VISIEMS automatams tera ~157m/s su 0,2g sratu. Tai gi is esmes visi lakstytu su pulimiotais tik tarkime emkes ar kalaso korpuse. Nematau problemu apsisaugoti rimtom fullface maskem ir zaisti. Ziurint PING atveji galejo ir du pulimiotai susitikti salia namo kampo su savo refleksais. O nuotraukoj pavaizduota harbolo trauma manau gerokai virsyja 6J nes musu snaiperiukai saudo 4J (200m/s @ 0,2g). As pasikartosiu kad manau jog cia tiesiog ne ta aplinka tokiai diskusijai ir tiek. Ir seip si bendruomene i naujoves reaguoja ypatingai skeptiskai (neagituoju kad LSB pavirstu harbolistais bet padiskutuoti ar kam nors to reiktu galima).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai durniausia visame tame reikale tai, kad žmogus, kuris (mano žiniomis_ nedalyvavo ir veiname rimtesniame žaidime pagal LSB taisykles ir tiuningus, iš karto yra įsitikinęs, kad jam reikia "kažko rimtesnio".

 

O durniausia yra tai, kad jo parodytame filmuke aš pvz. matau ne žingsnį į priekį, o žingsnį atgal... Ir esmė toli gražu ne tiuninguose...

 

To Ping: su adekvačiais žmonėmis žasiti reikia. O jūsų partizanai su "batka Machno" priešakyje - kažkoks LSB nesusipratimas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebėjau, kad forume kartas nuo karto atsiranda mėnesienos paveiktų veikėjų. Vienas siūlė įvesti į LSB pažymėjimus ir visokią kitokią kontrolę. Dabar dar vienas bando iš naujo išrasti labai keistai atrodantį dviratį. Bet čia jau dėsnis kai visai nežaidę arba pažaidę kokius 4-5 kartus žino ko reikia bendruomenei egzistuojančiai jau ne vienerius metus. Elwin, laikas grįžti prie savo CS arba daug neloti ir pirma padalyvauti poroje žaidimų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

:D

Diskusija...tai kad jos nėra ir nebuvo.

Jau greitai bus daugiau 4 puslapių, o kolei kas niekaip nerandu atsakymo - kuom gi tai geriau?

Nei..iniciatorius, nei jam prijaučiatis niekaip nesugeba suformuluoti motyvacijos?

 

Beje, užmiršta dar viena tema - pirotechnika. Hardbolistai naudoja, imituodami granatas ir inžinerinius užtaisus, korsarus nuo 8 iki 10. Kokie aštrus pojūčiai..

 

Domėjausi savo laiku hardbolu. Pas rytų kaimynus jis yra paplitęs. Bet tikrai nėra jau toks populiarus, kaip čia buvo stengiamasi parodyti. Ir jam toli iki straikbolo.

Kas įdomiausia, ir jų forumuose labiausiai paplitusi motyvacija - paprastas straikbolas..:D vaikų žaidimas (silpno charakterio...žaidėjams). O vat mes..hardbolistai..tai...

 

Gerbiamieji revoliucionieriai, konstruktyvo..diskusijos...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...