Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 128
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Faceboko screenas

 

ir man visikai neaiskus uzrasas anglu kalba:

Seems like the priest-scandal and the mass-media really did well in terms of shocking the community. I also noticed that graffity painters have already took the blast and now some tunnel walls perfectly show their opinion on the current incident.

 

Tai tik tiek info siam kartui. Gal kas nors issifravo uzrasa anr dzempo?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Faceboko screenas

 

ir man visikai neaiskus uzrasas anglu kalba:

Seems like the priest-scandal and the mass-media really did well in terms of shocking the community. I also noticed that graffity painters have already took the blast and now some tunnel walls perfectly show their opinion on the current incident.

 

Tai tik tiek info siam kartui. Gal kas nors issifravo uzrasa anr dzempo?

 

Net man pasirodė a little bit freaky kaip jūs sekate tą vargšą vaikinuką :D tokio dėmesio jam pavydi daugybė brandinių page facebok'e :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Net man pasirodė a little bit freaky kaip jūs sekate tą vargšą vaikinuką :D tokio dėmesio jam pavydi daugybė brandinių page facebok'e :D

 

Nieko sekt nereik, pats FB tau paraso, jei Richardas Baguzhis kazka naujo idejo...
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

trololo J.J. demesio pavidy trololo :D

As dedu tuos screnus tam kad neliptu visi simtais i draugus, be to idomu panarplioti tos informacijos trupinius kurios mums beria

 

Lexas. Susekei. Nebus man Linksmų Šv. Kalėdų :D:D ok, pėdsekiai. Maladec. Narpliokite.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"235" jėga. Jei pakvies - atvažiuosime, sudalyvausime, bet gal jūs narpliokite tas istorijas tame facebook profilyje nedarant čia vaikų darželio?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Faceboko screenas

 

ir man visikai neaiskus uzrasas anglu kalba:

Seems like the priest-scandal and the mass-media really did well in terms of shocking the community. I also noticed that graffity painters have already took the blast and now some tunnel walls perfectly show their opinion on the current incident.

 

Tai tik tiek info siam kartui. Gal kas nors issifravo uzrasa anr dzempo?

 

Lexas: kiek suprantu tai jis raso apie neseniai Airija sukretusi skandala, paziurek: http://www.irishtimes.com/newspaper/ireland/2011/1205/1224308582685.html ir http://www.lrytas.lt/-13223176621320003524-popie%C5%BEius-naujuoju-pasiuntiniu-airijoje-paskyr%C4%97-jav-arkivyskup%C4%85.htm

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonės gi nebūtina skaityti visus postus ir visas temas, jei nepatinka tai tiesiog neskaitykit. Žmones kuriems patinka tai tegu skaito ir rašo.

 

Kolegos, tuomet dar porą temų įkurkite ir tikrai nenorintys narplioti jūsų istorijų nieko nepastebės... Čia lyg ir airsofto (ne fantastų, ne istorijos, ne militarijos ir t.t.) forumas... Ar aš klystu? :o
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, tuomet dar porą temų įkurkite ir tikrai nenorintys narplioti jūsų istorijų nieko nepastebės... Čia lyg ir airsofto (ne fantastų, ne istorijos, ne militarijos ir t.t.) forumas... Ar aš klystu? :o

 

Tada trinam lauk fleima, sveikinimu skiltis. Juk sis forumas tik apie airsofta....
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 weeks later...

O pas latvius va tokia info forume...

 

Гонять никуда не надо. Мероприятие планируется в Латвии...

 

Организаторы игры- литовские бралюкасы при поддержке латвийских камрадов.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Richardo Baguzio blogas

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=TxgvMZdpNG8&feature=youtu.be

Stai ka pastebejo vienas is LARP bendruomenes nariu:

"paveiksla laiko 2 sagtukai

paveiksle yra 3 skirtingos spalvos

zmogui duoda 5 pinigu banknotus" = 235, o gal chia tik sutapimas

Linejos loterijos daliviu sarasas kur ponas Buaguzhis Nr 40 paziurekit gal rasit pazistamu niku.

Baguzhio facebook siena per paskutini laikotarpi

Dar viena nuotrauka is facebook

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...