Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas sekmadienį Vilniuje


lukashenka
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 52
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Žaidimas buvo visai vykęs, kaip ir oras. Nusilaksčiau iki taip, kad vaikščioti nebesinorės kelias dienas :D Buvo keli minusiukai kai mėlyniejų, būtent kas įvardinti neprižlibinau. Paskutinėje užduotyje einant link paintbolo namukų nuo berods ryšio bokšto kalno nusileido keli mėlynieji berods beriozkos marginimo uniforma ir buvo nepašaunami, net kai dviese į vieną šaudėm. Dar vienas taip pat rusiška uniforma, kuriam nešoviau į išlindusią galvą prie šešiu namuku iš 3 metrų, bet sušukau pif paf, iškart atsaku gavau serija, o kai jam praeinant pasakiau jog tau pirmas sušukau pif paf ir einam į mertviaką gal abu, jis net nesureagavęs nubėgo toliau. Kiek kartoteka peržvelgiau iš dalyvavusių žmonių, panašaus neradau, tad spėliodamas gal tas, gal anas nesimėtysiu. Paminėsiu ir tą faktą, kad vienos apgulties metu tikrai nepajaučiau bbso ir prireikus pakartoti antrą kartą su bbsais iškart buvo palydėtas "pagiriamasis žodis" jog esu bajavykas kažkoks nepašaunamas (taip supratau, kai man rusų silpnai suprantama kalba). Ačiū už įdomias užduotis organizatoriams, bei nesėdėjimą vietoje visiem kas žaidė. Beje radau ant saves vieną erkę ir viena ekipuotėje užsilikusią, būkit dėmesingi ;) ligi kitų susitikimų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ai dar vienas minusiukas butu, kad pas mus komandoje (melynuju) visi praktiskai kalbejo tik rusiskai. As sios kalbos nesimokiau mokykloje, atvaziaves is panevezio krasto kur rusakalbiu kaip ir praktiskai nera, tai neturejau galimybes jos ismokti. Nieko nekaltinu del to, tiesiog man yra sunkiau suprasti ka darom, kai pastoviai turiu ko nors prasyti isversti, apie ka kalba eina. Ir dar, gal radot juoda pinigine, nes bijau, kad galejau kur nors mertviake pamesti bededamas i masina. Jokiu jums vertingu daiktu ten nera, tai butu smagu ja atgauti. Bet dar negarantuotas kad tikrai ja pametes. Tai tiek :) taika!

 

pinigine radau

Redagavo komjaunimas
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pats ne viena karta jau pastebejau, kad beriozkos uniformas vilkintys zaidejai yra sunkiai pasaunami.

 

Cia, mano draugai, yra legendines komandos atstovai. Siais metais daug lietuvos ismaisem ir su daug airsofteriu bendravom ir visur apie siuos elitinius nemirtinguosius legendu prisiklausem ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ir as prisidesiu prie padeku, zaidimas vykes, uzduotys idomios, priesai nemirtyngi :)truko organizacijos geltoniesiems tarpusavyje, furai laikas isigyti racija... Dar del rysio, arba pas kazkury geltonaji smarkiai grybavo racija, arba melinieji vygde rysio trugdyma... bent jau man paskaudo ausi nuo pastovaus pypsejimo.

Dekui organizatoriams.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai , konkrečiai prašom . Yra komandos ir laisvai samdomi su nuotraukomis , prašau duokite nuorodas. Kažkaip eilinį kart jūs neskaitote taisyklių Esant nesusipratimams visuomet kreiptis į žaidimo organizatorių

 

Kitas dalykas : Situacija su Fura - jis nušautas , ant savęs pasikabinęs raketas guli vietoje, kalbasi su gyvaisiais, vyksta susišaudymas 15-20 m. atstumu ir Fura ištempia iš karšto taško . Ir niekas nemire :) Kažkaip niekas nerašot.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn kas buvo per žmogus, bet buvo prie kariauk.lt busiuko ir su žalia liemene, jam pasakiau apie abu atvejus, gaila nepavyko pastebėti to nemirtingojo mertviake, iškart būčiau nurodęs. Anketas visas peržiūrėjau dalyvavusių ir abejodamas ar tikrai tas žmogus ar ne nesimėtysiu kaltinimais viešai. Parašysiu PM'u

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

su fura buvo situacija tokia kad jis gulejo nusautas, kadangi pats nusisegti raketu nuo kupros nesugebejo, o i mertviaka nestis truputi nesamone... mes bandem prie jo prisigretinti ir pasiimti tas raketas, bet visus nusaudavo... (ir dumus panaudot meginom) tada vienas is musiskiu guledamas pradejo fura temti i priedanga, kad galetu nusegti raketas, kadangi visi mes mylim ir saugom savo uniformas, fura padejo rankom sliauzti, (zinant LK kokybe...)

pasiemus raketas fura uzsidejo liemene ir pasisalino. Del kalbejimo- jis nerode kur priesai, ir nesake ka daryti.Taigi nesuteike mum jokio pranasumo savo liezuvio malimu...

kai pagaliau buvo pasalintas priesas neleides prisiartinti prie furos, raketos jau buvo ant mano nugaros, tada girdejom daug priekaistu is beriozka uniformuoto zaidejo...

Nupasakojau tai ka pats maciau, pasielgem gerai ar blogai ne man spresti...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ir štai šitoje vietoje organizatoriai turėtų sau iškelti klausimą: kas svarbiau - kokybė ar kiekybė. Aišku, viskas suprantama, kuo daugiau žaidžia - tuo daugiau gaunat, bet gal dar daugiau žaistų, jei pagerėtų ir kokybė?...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal taisiklies nusautas eina i mertviaka, palieka raketas vietoj, bet juos jam buvo prisegtos uz nugaros, FURA pats ju ne nuimtu NEGALEJO!!!,o privalejo palykti - todel ir buvo pasirinktas toks sprendimas nutempti i priedanga, o gal reikejo stabdyti susisaudyma, eiti visu ugiu atsegti raketas issiskirstyti ir vel kariaut? KA PADAREM NE TAIP?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nesikabinti raketu reikia ir viskas, CIA Taip pasitaike situacija... Kad priesu pajegos buvo isitvirtinusi radio rysio taske, kad paildomai butu 2kariai I puolima raketos 2vnt prikabino man ir polaz ant nugaru, isgirde klaidinga informacija "svaru" papuolem I prieso ugni, nusimti negalejau Nors tikrai ilgiau pasikrapscius buciau istenges jas nusimesti, bet situacija buvo karsta-stengiausi kaip mires nieko nesakyt, bet patiems zaidejams Manau buvo idomiau traukti kolega su rakatom is mirtinos zonos, tik galejo dumines 2vnt suveikti geriau (1 uzsikase ir nedumavojo, 2- Deja vejas ne I ta puse pute). Siaip atsiprasau visu pats del visko-stengsiuos pasitaisyt :) radiorysis buvo paliktas namie-o mano rysininkas gerai dirbo savo darba:) buvo siokiu tokiu kalbos barjeru-bet su visais kalbejau lietuviskai, kam reikejo pasakiau ir rusiskai :) del nemirtinguju-na ka jau padarysi, bandziau ir bbsais numusti,nesekmingai-bet ir granatos nepadejo:) nors patalpoje buvo 4 kariai-zinau nes 1 granata nesprogo ejau pasimti :) kita tik zirniukai telike.... Daugiau stebetoju galetu but kurie matytu klaidas, taisytu.... Ir t.t... Siaip oars buvo geras ir smagiai pasisaudem :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...