Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Problema su cilindru as su stumokliu


kelmas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Is kur zinai, kad cilindras prarado sandaruma? ardei? greiciausiai gumeles.

Visu pirma AEGas nebesaudo. Pirstu nestipriai uzspaudus airnoozla, oras pro ji nebeina. Tik atleidziu pirsta, eina gerai. Isardziau, sutepiau su silikonu is naujo, bet nepadejo. Akivaizdu, kad nebeliko sandarumo.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

arba as nesuprantu kazko... ziurek ar uzspaudus nozla stumoklis vistiek vaiksto ar ne. nes seip slegis turetu pirsta atmest, jei stumoklis vaiksto o spaudimo jokio, tai reiks keist o-ringa ant stumoklio galvos. isardyk gearboxa ir apziurek, pabandyk pastumdyt stumokli cilindre pirstu, uzspaudes cilindro galvos anga.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

arba as nesuprantu kazko... ziurek ar uzspaudus nozla stumoklis vistiek vaiksto ar ne. nes seip slegis turetu pirsta atmest, jei stumoklis vaiksto o spaudimo jokio, tai reiks keist o-ringa ant stumoklio galvos. isardyk gearboxa ir apziurek, pabandyk pastumdyt stumokli cilindre pirstu, uzspaudes cilindro galvos anga.

Tu viska teisingai supranti. Stumoklis vaiksto, o pirsto neatmeta. Bandziau stumokli stumdyti pirstu, nebera didelio pasipriesinimo, ir oras eina atgal pro cilindro uzpakaline dali. Tai man ir kyla pagrindinis klausiams - ar galejo deformuotis cilindras nuo didelio slegio ar tik tarpines gumeles saibom isejo?

O-ringas tai stumoklio galvos gumele?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pakeiciau pistono galvos guma, tiesa uzdejau tureta sena, o ne nauja. Tai sandarumo neatsirado. Tai dabar sprendziu ar pirkti nauja guma uz 10 Lt ir isitikinti, kad visgi kazkas negerai su paciu cilindru, ar geriau is karto pirkti visa nauja cilindro rinkini?

Visigi keista butu, kad nuo slegio cilindras gali deformuotis? Kaip manot?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O as dariau paprastai, na bent jau man nieko blogo tam kartui nenutiko.

 

Tai va toj vietoj kur ant cilindro dedasi tas guminis O-ring, apvyniok koki siula ar izolento kiek nors, ir tada uzdek ta guma, ji sunkiau isides ir labiau isitemps, ir siunkiau turetu vaiksciot stumoklis, va tada pabandyk ta kompresija, jei viskas gerai tai gali but kad kaip TomTom rase truksta storesnes gumos.

 

Na cia mano nuomone, jei kas netaip pataisykit, nenoriu ereziju skleist.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau nauja O ringa - pradzioje atrode, kad kompresija sustvarke. Surinkau ginkla - s... kaip buvo problema taip ir liko. Kazkas man patare, kad siuo atveju geriausia keisti visa cilindro komplekta. Manau, kad kazkaip galejo cilindras deformuotis. Juk visgi Dboysas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Nusipirkau nauja O ringa - pradzioje atrode, kad kompresija sustvarke. Surinkau ginkla - s... kaip buvo problema taip ir liko. Kazkas man patare, kad siuo atveju geriausia keisti visa cilindro komplekta. Manau, kad kazkaip galejo cilindras deformuotis. Juk visgi Dboysas.

An i?nagrineto gearbokso bandei kompresija tikrinti (driučinus stumokli per cilindra ir uzki?us pir?tu nozzla)

Jei viskas gerai bet ant sudeto blogai, tai gal nozlas neprisispaudzia prie hopupo gumos? Gal nozzlo griovelis (kur jungiasi su tapetu) i?lu?es? =)

Izolentu ir siulu nedekit, nes atgal cilindras sunkiai vaiksčos =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Vizualiai turėtų matytis deformuotas cilindras , ?iūrint i? vidaus . Esu vieną tokį matęs, nuo kulkosvaid?io .

Jei dėl u?siki?usio vamzdelio, stumoklis toliau per jėga smaukėsi viduje, galėjo sukilti cilindro temperatūra ir nuo slėgio ?iek tiek i?siplėsti, turbū u?tenka ir puse milimetro per visą skersmenį, kad oras, esant didesniam pasiprie?inimui, praeitu pro kra?tus. Nesu tikras kad tokia deformacija ai?kiai matytusi. i? kitos pusės, gal nemokėjau ?iūrėti. Ridenau ant lygaus pavir?iaus, bet nieko nesimatė.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...