Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KADA PLANUOJAMAS KITAS SUSISAUDYMAS SIAULIUOSE?


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1.4k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

labas visiems teko ir man kaip naujokui sudalyvaut pas jus :rolleyes: visai neblogai, patiko tik dar kart atsiprasau kur saviems pataikiau :) dar nepazystu jusu. pirma kart dalyvavau tokiame pasisaudyme, siaip man iki to airguns.lt lakabiau buvo prie sirdies ir sautuveka jau turiu nebloga. dabar kaip pas jus pabandziau tai noreciau dar karteli sudalyvaut jei daini pasiims kartu ir paskolins ginkla :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,noreciau tokios apklausos,ka jus i tai kad butu organizuojamas didelesnis zaidimukas paros laiko,balandzio men paskutini savaitgali,zaidimas butu mokamas,neissigaskis tik kelios desimkes :rolleyes: ,bandytumeme pasikviest artimiausius bendramincius is Klaipedos ir Latvijos.Tik noriu suzynoti jusu nuomone.Sita tema tinka (musiu datos)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,noreciau tokios apklausos,ka jus i tai kad butu organizuojamas didelesnis zaidimukas paros laiko,balandzio men paskutini savaitgali,zaidimas butu mokamas,neissigaskis tik kelios desimkes :rolleyes: ,bandytumeme pasikviest artimiausius bendramincius is Klaipedos ir Latvijos.Tik noriu suzynoti jusu nuomone.Sita tema tinka (musiu datos)

Suderinkit su Perkunu, jie si menesi organizuos jau viena zaidimuka, rimtesni. Kad nesudubliuotumete.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu nebus prieštaraujančių dėl didesnio žaidimo :rolleyes: . Pirmadienį bus daugiau informacijos apie Perkūno komandos organizuojamą žaidimą, tada ir paaiškės kokią datą planuotis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...