Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

SAR Offizier M41 FS -Atsiliepimai-


Keash
 Share

Rekomenduojami pranešimai

na kaip pats parasei as dar naujas bendruomenes narys, tad rimto review tikrai neparasysiu.

visu pirma sis aeg turetu patikti visiems G3 arba MP5 megejams.

aeg yra tikro ginklo HK 53 replika vietoj plastikinio priekinio fore grip'o

uzdetas R.I.S. taigi dominuoja metalas.

plastikines dalys yra buoze, rankena, gaidukas ir... na daugiau nera(nebent viduje kas nors).

Hop-up'as naujo modelio todel nereikia jokiu rakteliu ar dar ko tiesiog su pirstu pasuki ratuka ir dziaugiesi.

Saudo gan garsiai ir "smarves" turi pakankamai: is ~20 metru prasove 1L kartoninio sulciu pakelio abi sienas.

Kadangi aeg naujas galvojau nebus jokiu atsarginiu ar accesories prekiu, taciau CA gamina metalines detales TM HK 51, o jas galima sudeti ir i SAR

Offizier.

Na tiek. kas neaisku klauskit, komentuokit, mokykit

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jo "barrel lenght" apie 280mm, taip raso airiu airsoft portale, berods panasiai kaip G36C , klausimas: ar mazas barrel lenght nesumazina sklaidos, taiklumo ? pvz CA steyr aug nurodo 510mm barrel lenght ,

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ginklo vamzdis yra svarbus dalykas. Tarkime Leshij su M110 spiruokle ir P90 + duslera [vamzdis eina ir per ja], nushauna ta pati atstuma kaip ash su M90 ir M16 vamzdzhiu. Tai, kad vamzdis turi velnishkai didele reikshme taiklumui. Zhinoma, pasikartosiu eilini karta, trumpas vamzdis - trumpas ginklas. Trumpas ginklas kompaktishkumas, kiekvienam pagal zhaidimo buda ir poreikius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

True del vamzdzio, saudziau su Jurkos M14 ir lyginant su mano SAR Offizier M41 FS -tas taiklesnis tikrai, bet jei is 20-30 metru pataikai i zmogaus dydzio taikini be problemu, tai as renkuosi kompaktiskuma ir patoguma. O mano ginklas man tikrai patiko -beveik viskas is metalo, tvirtas...nu vienzo ziurek daugiau kas prie dusios limpa, o ne kur vamzdis trim cm ilgesnis -pralosi sklaida 3-15 cm ribose.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ginklu kurie taip pat metaliniai, tvirti nekliba ir ilgu vamzdziu. Manua veliau pamatysi zhaidzhiant mishkuose ar atviresniuose plotuose, ant kiek pranashesnis yra ilgas vamzdis, kai tiesiog negali prieiti archiau prieshininko... Na bet kaip jau sakiau, kiekvienam pagal buda.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Blogam shokejui ir velykos neshvente. Kad su ilgu ginklu neimanoma zhaist CQB tai nesamone, pats kuo puikiausiai ir gana sekmingai zhaidzhiu, taip yra diskomfortas, bet tikrai ne toks, akd pro duris nepralysi

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Cia aisku geras pastebejimas del velyku ir kitu svenciu cia kaip ir tai, kad ne dydis svarbiausia , as vis tiek manau kad ginkla reikia rinktis pagal tai koks isvis modelis patinka ir kaip gerai tas modelis padarytas. Pvz man nu neikisi niekaip ko nors kito nei Heckler und Koch...o kazkas negali be pono Kalasnikovo isradimu gyvent... Sitame zaidime manau esme musyse...syse...myse ar pan...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...

Na praejo jau nemazai laiko ir todel manau ginklu "nedadarimai", jei tokiu yra, turetu pradeti lysti lauk. Gal M41 savininkai turi kokiu pastabu apie savo AEG praejus keliem menesiam ir be abejo ne karta isbandzius juos musyje?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na jau greit bus 4 menesiai kai turiu M41. Kaip ir tikejausi pirkdamas si AEG- problemu jokiu.

Saudausi juo ~ kiekviena/ kas antra savaitgali, mano kariavimo stilius-bek,zliauzk, ropok,apeik, taigi AEG tenka nemazai iskesti. O jis kencia. Siek tiek apibraizytas, apdauzytas, bet braskesio, krebzdejimo jokio. Viduriai irgi gerai tarnauja, problemu nera, o lupa gerai kad ir baze(patvirtins ne vienas ).

Dar karta pasikartosiu: esu labai patenkintas pirkiniu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Klausimas iskilo, kodel sis modelis , kaip ir dar panasus sios serijos berods, pavadinti SAR ? kaip suprantu cia Search And Rescue trumpinys, ar daugiau nieko naujo nesugalvojo ar kaip ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

ketinu deti red dot'a. neramina mintis- koki mount'a pirkti ar Low Profile Mount ar standartini High Profile Mount. prie sirdies labiau Low Profile Mount bet ar neuzstos man vaizdo mano m41 front sight'as?

pasidalinkit nuomonemis ar patirtim

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei siek tiek vaizdo uzstos, nebeda. Svarbiausiai ,kad kaskas rodytu ne i taikikli, o i neuzstota plota. Tiesa yra galimybe, kad su low mount prisaudinejant taskas nusileis pakankamai zemai, kad aiskiai nebematysi taikinio. Dar svarbu koki kolimatoriu imsi, nes buna skirtingo aukscio laikikliai kaikuriems (gerensiems modeliams). As imciau low profile mount.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 6 months later...

Noreciau pasigincyti del low profile mount kad jis yra geresnis ir patogesnis. Kadangi man teko ta dalia patirti viska savu kailiu tai jau patikrinta informacija... Minusas low profile mount yra tas, jei tavo kolimatorius neturi aukstesnes platformos tai taikikliai uzstoja nemaza dali taikinio 100%... Apie high profile mount galiu pasakyti su taikinio uzstojimu nera problemos ir dar yra sakyciau labai didelis pliusas, kad jame yra ertme per kuria gali naudotis senu taikikliu, taip kad du viename gaunasi :)

 

 

Dar truputi apie SAR? , teko man ji tiuninguoti idejau 110 guarder spyruokle ir po keliu tukstanciu bb's turiu rezultata sudegusius kontaktus... Nors kiek teko skaityti tai yra ne tiek SAR? problemos o daugelio CA modeliu... Dar zinoma kaip Warbeast minejo buoze ant dvieju varztuku sukasi, bet supykus pasiemiau geru kliju priklijavau ir net tu dvieju varztuku nereikia :)

sar_004.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 years later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...