Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Tiesa apie kiniečių ginklus


vavanuk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Kodel pirkti brangesni AEG? :

Geresne dazu,atlikimo,vidiniu detaliu kokybe - kiek teko matyt, kiekvienas vistiek asmeniskai tobulina AEG spalva (ziema - balta, vasara uzdedama skarele ar kas kita, nudazo ir gaunasi grazi mergaite "Beti"), be to mes juos ne ant spinteles laikom, o begiojam po lietu po purva, trankom ir kratom juos. Vidines detales - kas is TM su geresnem detalem jei jis saudo 90 m/s, o kinietis 110-120 m/s ir uz kainu skirtuma tu dar gali visai nebloga sustiprintu dantraciu rinkini nusipirkt ir dar liks pinigu sumoket tam kas moka elgtis su AEG o ne lyst paciam. As tikrai nenoriu nieko blogo pasakyt apie TM ar CA, G&G (iki siol su nostalgija prisimenu savo AUG'a pirkta is Dragon - nuostabus ginklas, deja atejo laikas keistis), bet ar verta?

 

Jeigu as nesu teisus - pataisykit.

Vavanuk tu netaip pasakei, kas ish low budgeto su M120 jei TM su M90 saudo geriau.

 

Yra pas mus du zaidejai su DiBoys M120, Taip sratas skrenda daugaiu nie 120m/s bet skrenda taip netaikliai, kad man bazinis ICS, kuris rodo maziau nei 90m/s sauna tiksliau ir toliau, skirtumas tas, kad mano sratas skrenda leciau, bet kas is to greicio jei saudai Dievui i langus? As nesakau, kad taip su kiekvienu Low budgetu. Pvz. kiek teko matyti cymu saudo kuo puikiausiai.

 

Kas liecia korpusa, tu klysti. Nzn gal tau ir nera jokio skirtumo ar tas medis bus kaip sovietiniu laiku baldo ar bus normalus medis, ir ar ten bus normalus plienas ar poros mm aliuminis. Man yra, uzh tai, kad mano rankos jaucia, jog tia ne zhaislas o realus ginklas as pasiryzes moketi daugiau, perdazymas to pojucio nesuteike, jis tik pagerina vaizda.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"Turiu ash ir VFC AKS74 ir jo kopija DiBoys AKS74.

 

Pirmas skirtumas paemus i rankas, VFC medis zymiai malonesnis. Po poros minuciu sakai, DiBoys plienas dishovas. Dar po savaites sakai DiBoys dazai pradeda bireti salin.

 

Taip jei nesi vaziaves su Liukso klases mersedesu tai ir golfas atrodo geras."

 

 

 

kiekvienam daiktui reikia skirti tinkama prieziura, atlikti profilaktinius veiksmus ir aisku saugoti. ir jis tarnau ilgai ir patikimai. aisku kiniska ginkla reiketu po kiek laiko perrinkt, kad jis butu surintas rankom, o ne kojom. bet kiekvienas renkas dazniausiai pagal galimybes...

 

su Matu sutinku, su laiku islenda china gun minusai.... tad vadinas reiks i ji dar investuot... keiciant tam tikras dalis...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prizrak as ne apie atsisukancius varstelius, jie visur atsirisa, nes pas mane darbe ant kelias desimtis tukstnacio kainuojancio siurblio, tai normalu.

As kalbu apie pati metala is kurio jis padarytas, pacia isvaizda, jausma laikans AEG'a rankose. Plastiko kokybe ir t.t.

Tie patys Brand name irgi turi trukumu, sulaiku ir jiems islenda minusu.

 

 

Matas, aciu uz pataisyma, pagaliau prieinam konsensuso :) ir pripazystu, kad skirtumas ka laikyti rankose - yra :)

Taip butent. Low Budgetas yra labai geras ginklas pradedanciajam, kuris tik nori pasaudyti ir nezino dar savo vietos bendruomeneje, po kiek laiko jis randa komanda, pradeda rekonstruoti isigyja gera ginkla, kuris artimas jo sielai suteikia jam varda ir dedasi nakti ji i savo miegmaisi (as tradicines seksualines orentacijos).
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"Prizrak as ne apie atsisukancius varstelius, jie visur atsirisa, nes pas mane darbe ant kelias desimtis tukstnacio kainuojancio siurblio, tai normalu."

 

na as irgi ne apie varztus norejau pasakyt. ne taip isreiskaiu minti.... kalbejau apie ginklo gyvybiskuma paliakancius sudedamasias..

 

tavo minetas skirtumas yra ir tai negincijama..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaikurie brangus ginklai eina iskarto su M120, pvz GG ar ICS.

 

Silpna spiruokle nevisada trukumas. Pvz pirkti DiBoys AKSU su M110 spiruokle man atrodo absurdiska, nes tai ginklas patalpoms valyti, trumpas, sgrebnas, o i patalpa lyst idel spiruokles negali. Yra nemazai zmoniu zaidzianciu su bazine spiruokle ir miske, kiekvienam savo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...