Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

apie paprastus ginklus


armisltu
 Share

Rekomenduojami pranešimai

http://hotspotairsoft.com/catalog/product_...roducts_id=1851 (mp5 bt5 a2 classic army sportline value package 160$)

 

 

http://hotspotairsoft.com/catalog/product_...roducts_id=1853 (M15A4 carbine classic army sportline Value Package 160$)

 

 

Tai va kuri ginkla geriau pirkt? i zaidimus dar kolkas negaliu eit tai ginkla naudosiu seip pasaudyt ir taikinius ar dar kanors. Pirksiu is sito puslapio nes dbr amerikoi gyvenu ir bandysiu parsisiust i lietuva. Zinau kad daug kas sakys kad sitie ginklai yra "sudas". Bet kai pirma karta turesiu rimtesni saratini sautuva tai uzteks. Jej kas ir galetu prasau pakonsultuot mane per skype armis_eimis

 

ACIU

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

I? asmeninės patirties (esu naudojęs keliuose ?aidimuose) galiu teigti, kad M15A4 SL būtų geresnis pirkinys. Jis pagal savo kainą yra ganėtinai kokybi?kas + vamzdis ilgesnis (taiklesnis?), tiks pasi?audyti gamtoje, papliekti į taikinius. MP5 siūlyčiau nebent jei planuoji kautynes pastatuose.

 

P.S. Čia tik mano kukli asmeninė nuomonė. Daugumos Airsoft ?autuvų pirkimas, o ypač pigesnių modelių, yra loterija.

 

P.P.S. ?iaip gal pridėk kelis dolerius ir Tokyo Marui gamybos daiktą nusipirk, ten, sako, Gearbox'ai patikimi labai, o i?orę visada spėsi pasikeist.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai geresni pirkciau... Bet dbr kai ne is savo pinigu daug nenoriu leist. gal kada veliau. 200$ + doleriu uz ginkla butu per brangu...dar batareikos ir t.t per brangu....gal kadanors ir geresni koki nusipirksiu bet dbr is tu dvieju rinktis reikia kazka. O apie siuntima kasnors kanors zinote?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1. papostinai ne toj temoj

2. tikrovej m4 (arba m15 a4) naudojami lauke, o CQB naudojami mp5, nes yra mazi. kadangi 80Į leituvoj ziadimu vyksta miske, tai nors ir abieju ginklu parametrai greiciausiai vienodi, vardan tikroviskumo geriau lakstyk su m15a4...

3. adminai sujunkit sita tema su "koky man ginkla issirinkti"

 

4. armi, pripazinai, kad dar metu nera, pripazink kad ir forumo neskaite ir sita klaida istaisyk.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia praktikos. Tai pats asmeni?kai nusipirkau prad?iai M15A4 SL ir buvau patenkintas. Beje ?inau kad dar du ?mones nusipirko. Jau praėjo 4 mėnesei, gal kiek ma?iau. Bet vargu su jais dar nebuvo, naudojam iki ?iol. Net gi per stipru lietu buvo papuole tie sport line ginklai, ir nieko. I?d?iuvo ir toliau ?audo. Asmeni?kai, mano nuomone kad tiks pilnai ir M15A4 SL prad?iai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirk koki D-Boys, JG "kitaica" iz 100 dolcu - pa?audyk, i?ardyk, i?nagrinėk ir turėsi ir smagumo ir patirties :D

Turėsi metal body, o vidurius visad pakeisi :rolleyes:

I? ?ių modelių rinkis ta, kuris rankoje patogiau guli. MP5 trumpesnis - ir į krūmus ilyst ir į ta?ę įmest.

O dėl siuntimosi - tai tau gali pridėjus pa?to i?laidas ir muitą (jei i? parduotuvės) tas pats kas nueiti ir nusipirkti Lietuvoj.

Ir dar pastebėjimas - ar airsofto ginklas taip jau tinka "taikiniams ir ?iaip"?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas tik taikiniams ir siaip pasaudyt . man dar tik 16 tai lietuvoj nepriims niekur i zaidimus....siuntimas zinau kad bus kazkur 25$ tai apie 60lt o muitas irgi kazkur tiek o gal maziau. ir vistiek man labiau apsimoka pirkt amerikoj nes viskas iseis su siuntimu mazdaug 500lt o lietuvoj vien ginklas 570 plius batareika pakrovejas ir t.t .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...