Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

ar imanoma tokia konfiguracija?


Rekomenduojami pranešimai

imam sita http://www.arsenal.lt/lt/katalogas/index.p...;productId=1132 prie jo dedam tokius priedus http://www.arsenal.lt/lt/katalogas/index.p...p;productId=779 http://www.arsenal.lt/lt/katalogas/index.p...;productId=1141 http://www.wolfarmouries.co.uk/airsoft/bb/...&id=552A651 http://www.wolfarmouries.co.uk/airsoft/bb/...&id=LAS2STA klausimas butu toks: ar lazerinis taikiklis neuztos eotecho (montuojamas ant mazo reilo) ir ar prozektorius (montuojamas ant desinio ginklo sono) netrugdys lengvai prieit prie granatsvaidzio?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tiek daug priedu ant vieno ginklo tikrai pakenks ergonomikai ir ginklo balansui. as asmeniskai atsisakiciau arba laz.taikiklio siuo atveju, nes naudos is jo realiai nulis(aviaciojos smugius nukreipinet tau nereiks) arba jei jau taip norisi tureti laz.taikikli tuo atveju nedek m203(patogesniu jis ginklo nedaro).

 

:unsure:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko, tegul susiperka. Po kelių ?aidimų pats beveik visas cackas nusiims. :unsure:

 

Visi i?vardinti priedai komplektuojami prakti?kai skirtingoms u?duotims. Na nebent kolimatorius universalesnis.

Kas dėl lazerinio taikinio ?ymeklio, tai neu?mir?k, kad tu daug greičiau parodysi, kur ?auti prie?ui, nei pats i??ausi daugelyje atveju (kur spindulys prasideda.... :) )

Sėkmės.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o prozektorius (tvirtintas prie sono) nemaisytu m203 granatu keitimui? arba lazeris neuzstotu eotecho?

Kadangi visi pribumbasai tvirtinsis priekineje ginklo dalyje, nepamirsk dar is sporto prekiu parduotuves nusipirkti hantelio kokiu 3 kg. Pritvirtinsi prie buozes kaip atsvara... kad ant vamzdio nekristum. :unsure:

 

Mano patarimas butu toks - prozektorius - nx. lazerinis taikiklis - ten pat. kolimatoriu GAL palik, bet dar geriau is pradziu nedek - jis taves saudyt neismokins. Viso labo taikysies greiciau... jei gerai ginkla prisaudysi..... :) O kas del granatsvaidzio - tikrai verta? Is mano pazistamu, turinciu granatsvaidzius esu mates saudanti tik Klaus F.

 

Beje, jei del "kieto atrodymo", tai paliubomu truksta dar kaip minimum taktinio peilio... arba strateginio pjuklo....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko, tegul susiperka. Po kelių ?aidimų pats beveik visas cackas nusiims. :unsure:

 

Visi i?vardinti priedai komplektuojami prakti?kai skirtingoms u?duotims. Na nebent kolimatorius universalesnis.

Kas dėl lazerinio taikinio ?ymeklio, tai neu?mir?k, kad tu daug greičiau parodysi, kur ?auti prie?ui, nei pats i??ausi daugelyje atveju (kur spindulys prasideda.... :) )

Sėkmės.

as turiu ir lazeri i prozektoriu. jau 2 metai naudoju ir esu labai patenkintas. prozektorius labai, o net ypac reikalingas nakty ir kai zaidimo teritorijoje yra pastatai. tu ne tik pasisivieti sau kelia bet ir "apakini" priesininka.

o lazeris, jei tai yra "tikras" lazeris jokiais budais savo iseities tasko nesiduos, nebent sviestu tau tiesiai i akies obuoly. kas turi lazeri tas supras apie ka as sneku, taipogi, tai yra nepamainomas daiktas ankty, kai tu neglai matyti nei savo taikiklio, nei kolimatoriaus nei per ji, o matai tik siluetus tamsoje. be to, patikekite manimi, tai yra labai neblogas daiktas prieso ibauginimui, paklauskite klauso. viename zaidime dumams uzejus as ju nemaciau, taciau jie labai smagiai begiojo nuo mano lazerio tasko, bijodami jog nusausiu.

 

toli grazu, gerb pasifitai, tai nera cackes, protingai naudojant, tai veikiau tampa pranasumu.

 

jei viska susidesi akrru, tai teks uzsideti ir fast gripa, nes ginklo svoris tampa neproporcingas. pasunkeja jo priekis ir po kurio laiko kaire ranka pavargsta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ziniomis, naktinii zaidimu pas mus buna labai daznai... Gal... siauliuose? :unsure: Visais kitais atvejais - beveik ne. O cia naujokas sau ginkla perka. Ir vietoje to, kad pvz. patogesne ekipiruote isigytu, 100 proc viska i ginklo pribumbasus sukis.... ir lakstys su kedais :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ziniomis, naktinii zaidimu pas mus buna labai daznai... Gal... siauliuose? :) Visais kitais atvejais - beveik ne. O cia naujokas sau ginkla perka. Ir vietoje to, kad pvz. patogesne ekipiruote isigytu, 100 proc viska i ginklo pribumbasus sukis.... ir lakstys su kedais :)

 

cia tu teisus, nereikia pirkti ducati, kai tenka vazinet su "sandalais" ir siaudine kepure :) as viska isisgijau tik pajutes to poreiki zaidimuose, ne poreiky daryti zenitke :) pirma pazaisk gerus metus, po to matysi, gal tau nei to, nei ano neprireiks :)

 

po tokiu komentaru, daugiau kad negirdeciau "uno, ar gali cia atbegti pasviesti, o cia ar gali, pasviesk dar cia, nyx* nesimato..." :unsure:

 

ai, tiesa, lazeris geriausiai dirba kai yra apo vamzdziu. dar reiktu sukalibruoti jog suvis eitu zemiau nei taskas, saugumo sumetimais. o sviestuviukas geraid dirba visose padetyse, iskyrus "vidineje" puseje, ten dirzas ir karabinai uzstoja. beja, kai saudai su ijungtu prozektoriuku, efektas panasus i treiserio, viena, grazi, balta linija einanti prieso link :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...