Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal zinote..? Kaip..? Kur..? Kas..? Kada..? Kam..? Kodel..?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1.2k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Laba diena,

 

Pamečiau kažkaip magiškai savo DBOYS M4 CQB SD hop up kameros ta fiksatorių plastmasinį kuris užfiksuoja,kad vamzdis nejudėtų.

Gal žinot kur galima pas mus jį nusipirkti? Gerb. Lukashenkai rašiau,bet taip atsakymo ir negavau,sakė paieškos.

Jei nėra kaip kitaip jo gaut,tai gal tuirt kokią hop up kamerą patarimui? iš mūsų parduotuvių kokia geriausiai man būtų.

 

Ačiū už atsakymus

 

 

gal sitas tiks :

http://www.airstrike.lt/vidines-dalys/hop-up/hop-up-komplektai-dalys/airsoft-hopup-bucking-lock-for-m4-m16-series-airsoft-aeg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki airsofto kariai, mano pirmas postas tikiuos labai nepyksit =] Ieskojau forume tinkamos skilties ir manau cia patikiau, nes nenorejau kurti naujos temos. Taigi zadu prisijungsi i airsofto pasauli ir planuoji pirkti SRC SR4 RIS emka is siauliu oksalio parduotuves. kiek ieskojau informacijos sitam forume(radau tik wiena tema) tj labai mazai jos apie gamintoja arba paieska kazkokia nepilnai funkcionuojanti. o kiek siaip uzsieni skaiciau tj gan kokybiskas gaminys. noreciau jusu nuomone isgirst(gal net patirties) buciau labai dekingas =] kadangi as zalias apie airsofta noreciau suzinoti kokia "batareika" (pakroweja) reiktu naudoti tokiam modeliui ? kazkur skaiciau kad 8.4V ir 1600mah yra tinkama(noreciau labiau pasidometi apie tas "batareikas" kuom ten skiriasi tos jungtys ir tie voltazai, apie amperus wiskas aisku man =]) arba gal koki kita pasiulytumet uz panasia kaina (geresni sprendima). Btw ar tikrai snaiperiai nuo aeg skiriasi tik keliasdesimtim metru atstumu nes as siaip labiau prie saniperio linkes (ne delto kad 1hit 1 down ar ten busiu "kietas zaicewas") bet siaip labiau patinka taktinis zaidimas, o ne begi saudai kiek telpa detuvej =] aciu uz sugaista laika , priemu wisokia nuomone (tikiuos cia pataikiau) =]

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal nuotrauką ir aprašymą manau, kad oksalyje yra senesnis modelis, kurio galia šių dienų "standartais" gana maža - 100m/s. T.p. parašyta "išpildymas: plastikas", jeigu tai tiesa - tuomet nieko gero. Baterija geriau 9.6V, ploni piršteliai iš 2/3A celių su small tipo jungtimi. Dar geriau turbūt LiPo arba LiFePo, nes NiMh žiemą sunkiai veikiai. Snaiperio nepirk.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

aisku, dekui uz info. o kaip suprast ispildymas ? ta prasme korpusas ? jei taip tai kai buvau nuvaziaves apziuret tj ten buvo metalinis korpusas ir gen 2 rase, beja kad daugiau nei 100m/s nelabai ko ir buvo rinktis. tj jei uz tukstanti pinigu nk gero tj kiek dar reiktu pasitaupyt ant gero aeg ?

 

apziurinejau atrodo sita beet tik ten buvo tiesus gripas ne kaip cia lenktas : http://www.air-soft.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=42&category_id=66&option=com_virtuemart&Itemid=1

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kiek gaučiau už tokį kompletą:

 

G&G SCAR-L (ilgas) (juodas) (gerai išlaikytas) (ant dėžės buvo kaina 1350lt)

Instrukcija / CD diskas

3 Dėtuvės ( 1 metalinis bunkeris, ir du midcap (plastmasinis ir metalinis, po 110bbs))

G&G Bipod'as / ris rankenele.

Kolimatorius Red Green (reguliuojamas ryškumas) (metalinis)

Baterija G&P 1100mah beroc, 8.4v

Vieno taško diržas (metalinis segimas)

2 metaliniai optikos ar konors tvirtinimo žiedai.

 

 

įdomu pasidarė :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Sveiki, man nėra 18, bet as jau zaidziu AIRSOFTA. Ar labai butu daug man problemu jeigu as sudalyvauciau zaidime? (Taip, as skaiciau skiltį "Man nėra 18 bet as noriu zaisti airsofta. Ka daryti?") Tai pat as esu nepriklausomas jokiai komandai, klubui.

 

Ką priimti į žaidimą sprendžia jo organizatorius. Kiti žaidėjai patys sprendžia kur dalyvauti priklausomai nuo publikos, kuri ruošiasi susirinkti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Esu visiškai žalias, ir planuoju pirkti Crosman C31, kuris naudoja CO2 12g. dujų balionėlį. Norėčiau paklausi, kas kiek laiko reikia tą dujų balionėlį keisti?

 

priklauso nuo temperaturos, kai karsta isausi daugiau kai salta maziau, +/- 50-80 suviu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Laba diena gerb. kolegos.

 

Gal galite pasidalinti info kur lengviausiai ir pigiausiai galima įsigyti 1911 MEU pistoletą?

Labiau TM ar WE ir kitos firmos. Suprantu,kad TM kokybė vidurių gera,bet išorė plastmasė,baisu,kad nukritęs sulūš. patarkit

 

 

M.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena gerb. kolegos.

 

Gal galite pasidalinti info kur lengviausiai ir pigiausiai galima įsigyti 1911 MEU pistoletą?

Labiau TM ar WE ir kitos firmos. Suprantu,kad TM kokybė vidurių gera,bet išorė plastmasė,baisu,kad nukritęs sulūš. patarkit

 

 

M.

 

Vietoj WE geriau KJW ziurek. Kaina ta pati ar net mazesne, bet kokybe aukstesne. HK parduotuvese $85 + $25 siuntimas.

Nedaug pridejus is airsoft.lt iseina. Bent garantija turesi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

padekite issirenkti liemene prie marpato. turiu du variantus: viena uzdara, kita su atvira nugara. gal galit pakomentuot ju patoguma ir kokybe?

 

AAV FSBE - COYOTE[A.C.M]

Nuotrauka

Nuotrauka

 

Commando recon chest harness type vest - coyote [ACM]

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

dar klausimas del hydration pack. tame saite yra tik:

HYDRATION PACK - COYOTE[A.C.M] turbut vandens maisas i komplekta neieina?

Tactical hydration pack - coyote [ACM]

ar kuris is ju tvirtinasi prie molle?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As prie marpato sita naudoju:

http://airsoftas.lt/Ekipuote/Liemenes_(vests)/CIRAS_Coyote

ji CB spalvos,tikrai nebloga liemene,parasyk arba paskambink Lukai ir paklausk ar dar turi.

 

Taviskes labai jau biednos kaip sakoma,liemenei nepagailek pinigu,nors mano irgi nera gera,bet uz as taviskes tikrai "mandresne"

su antraja gal siektiek daugiau judejimo laisves.

bet man plate carrier tipo yra geriausios tiek vizualiai tiek naudojimo prasme,bet cia kaip kam.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

padekite issirenkti liemene prie marpato. turiu du variantus: viena uzdara, kita su atvira nugara. gal galit pakomentuot ju patoguma ir kokybe?

 

 

Kadangi abu produktai yra ACM, galima daryti prielaida, kad kokybe ta pati.

Del patogumo, tai cia kam ko reikia.

Liemene su uzdara nugara geriau paskirsto svori, su salyga, kad jos dydis tau tiks. Naudojant liemene su atvira nugara patogu neshti kuprine.

As turiu abi, tik kitu gamintoju, CIRAS gan senokai guli spintoje nenaudojama.

 

Del vandens talpos geriausiai tau atsakytu pardavejas, kodel jam neparasius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisidesiu prie kolegu nuomones. Su atvira nugara patogiau vasara, nes vesiau nugarai, sako patogiau kuprine nest. Nzn, kaip kitiem, bet su CIRAS jokiu bedu neturejau nesiodamas kuprine. Man dar patinka, kad visi sonai pridengti ir vejas ne taip pucia. Plius visa nugara yra platforma susikabint pouch. Aisku jei nenesi kuprines. Is tavo parodytu, 100% pirmas variantas kuprinele tvirtinama prie molle. Del vandens talpos, bent jau is aprasymo pas Luka, supratau kad komplekte yra.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...