Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 217
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

na stai gavau ilgai laukta 705mm ilgio PSG-1 vamzdeli 6.02mm diametro. Teko minimaliai pazulinti viena vieta ir viskas veikia super. Greitis pakilo 15m/s dabar saudau 200m/s su 0.2g sratu ir 163m/s su 0.3g sratu, slegis tas pats koks ir buvo pries vamzdelio keitima. Del taiklumo sunku pasakyti ar pagerejo. Sakyciau nieko nepajauciau. Is 45m saudo ten kur reikia bet taip pat saude ir su 509mm 6.03mm vamzdeliu. Is 80m saudo labai idomiai : Kartais nuskrenda desinen per puse metro, kartais kairen per puse metro, kartais eina idealiai tiesiai. Nezinau nuo ko cia tokios nesamones, faktas kad didelis atstumas taipogi daro savo, bet as linkes itarti pacia hop up sistema kuri yra ganetinai grubus ir nestabilus mechanizmas, bei srato issicentravima. Pora suviu paleidau isejes i lauka (seip prisaudziau pozeminiuose garazuose) Tai suvio trajektorija labai idomi horizontalumo atzvilgiu : daznokai sovinukas brezia "s" raides trajektorija (horizontaliai), lauke vejo nebuvo. Tiesiog neisivaizduoju nuo ko tai gali buti. O seip esu patenkintas smagus zaisliukas gavosi :winkwink: <_>

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

vidaus keleta fotu yra ikelta (keli psl atgal) o isoreje tai jis eilinis ginklas :) Video mielai pafilmuociau bet su fotiku filmuoti tai nzn nuodeme ;) i ziadima atsivesiu artimiausia, dar iki to gal su hopupu kanors sumastysiu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 6 months later...

siandien patrauke ant bandymu mane. Tai pagaliau ryzausi ismeginti ka gi sugeba mano snaiperio sistema. Prie 11atm (ribinis veikimo slegis yra 13atm prie tiek nemeginau) gavau 210m/s greiti su 0.4g sratu. Tai 8.82J.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

siandien patrauke ant bandymu mane. Tai pagaliau ryzausi ismeginti ka gi sugeba mano snaiperio sistema. Prie 11atm (ribinis veikimo slegis yra 13atm prie tiek nemeginau) gavau 210m/s greiti su 0.4g sratu. Tai 8.82J.

oho tai jau ne zaislas o ginklas. Orinukai perkami be leidimo iki 7,5J (bet yra maziaus cenzas), virs 7,5J jau rreikai buti arba sportininku arba medziotoju. Plius visi jie parduodami specializuotuse parduotuvese - GINKLU.

Su paprastu orinuku iki 7,5J gali drasiai medzioti pauksciukus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

oho tai jau ne zaislas o ginklas. Orinukai perkami be leidimo iki 7,5J (bet yra maziaus cenzas), virs 7,5J jau rreikai buti arba sportininku arba medziotoju. Plius visi jie parduodami specializuotuse parduotuvese - GINKLU.

Su paprastu orinuku iki 7,5J gali drasiai medzioti pauksciukus.

Echo, su paprasciausiu orinuku saudant "ne specialiai tam pritaikytose vietose (saudykla, tiras)" jei tave pagaus- turesi bedu...

Jei saudysi i paukscius- tai dar pripaisys nelegale medziokle ar "brakonjerstva" :) Maziausiai- viesosios tvarkos pazeidima (vyrukas, kuris is balkono saude i varnas prarado ir orinuka ir gavo nevaikiska "priemija" is teisesaugos susimoket).

 

O GSP tikrai reiktu pasiskaitys istatymus, kad tiek musu benduomenei nekelti nemalonunu, tiek kad paciam neprisidirbti rimtu bedu!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ooops, reik gal tuomet pravalyt mazumele paskutinius postus :) nes gyrnai del sportinio intereso buvo ismeginta.

 

O del nedarabotkos tai cia ne nidarabotka, o as issukau apsaugini voztuva kuris riboja slegi patenkanti i vamzdi, tokiu budu galejau pasididinti slegi iki kiek norejau. Zaidimuose ir seip sandeliavime apsauginis voztuvas yra idetas.

 

EDIT: katik prisiminiau nueidamas nuo PC, juk paintbolistu sautuvai apie 15J turi ar net daugiau. Kaip su jais? Ar cia tiesiog viesa paslaptis?>

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hebra nepradedam įstatymais svaidytis, jei viskas būtu idealu, Airguns.lt portalas būtu jau senai u?darytas. Nes hebra turbinasi tuos orinukus ir vie?ai tai deklaruoja.

 

Yra mūsų taisyklės , vadinasi jų reikia laikytis. GSP atveju, ir kitiems naujiems projektams reikia galvoti kaip apsisaugoti nuo ' per didelio oro atsukimo ' , manau ?ią probemą galima i?spręsti paprastai - organizatorius turės pasigaminti specialias plombas (popierines), jei plomba pa?eista - vadinasi buvo reguliuojamas greitis. Tuomet imamės priemonių (?aliname i? ?aidimo, nebepriimame į ?aidimus ir pn?.

 

Arba organizatorius savo taisyklėse nurodo - kad negamykliniai ginklai , ?aidime draud?iami.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 months later...

Sveiki. Sniperiu nenoriu buti, bet nori pradet nuo kazko kaip DMR ir Marksmanship. Noriu kad mano pirmas ginklas butu kaip pas United States Marine Corps (HOOOORAAAH!), taigi man islindo keletas sautuvu: G&G m16a3 ir G&G m14. Kuri rinktis ir kuris bus geriausias ateiciai ir is dalies bus DMR. Aciu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Sniperiu nenoriu buti, bet nori pradet nuo kazko kaip DMR ir Marksmanship. Noriu kad mano pirmas ginklas butu kaip pas United States Marine Corps (HOOOORAAAH!), taigi man islindo keletas sautuvu: G&G m16a3 ir G&G m14. Kuri rinktis ir kuris bus geriausias ateiciai ir is dalies bus DMR. Aciu.

tai kad United States Marine Corps nenaudoja nei M16A3 nei M14 (nebent garbes kuopa). O jeigu apie airsofta, tai Marksmanai su DMR'ais ir kiti panashus veikejai ypatingo pranashumo pries kitus neturi. Daugiau trukumu.

 

Na bet tau kaip naujokui naturalu noreti snaiperinio ar marksmano ginklo... dazniausiai tai praeina po kiek laiko ir forumo pardavimo skiltyje atsiranda ir ilgai kaba marksmano AEG'ai...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...