Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

8 celiu batarke ICS m'kes Fixed stocke


Rogue
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Trukdo ne laidai, bet tai, kad 8 celiu batarke yra ilgesne.Kiek radau infos inete, ICS yra numate galimybe idet 8 celiu batarke.Tam tikslui buozeje yra integruoti :) du plastikiniai laikikliai, kurie fiksuoja trumpesne batarke, o norint idet 8 celiu, tuos laikiklius reikia islauzt.Tai man idomu ar kas nors bande sia operacija atlikt ir ar nekilo kokiu nors problemu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, nezinau kiek padesiu, bet galiu tik pasakyt, kad i CA M-klases fixed stock pas mane 8 celiu batarke telpa. Aisku vos-vos, bet telpa. Gal bandyk pradziai kai desi visiskai istraukti laidus, o dedant batarke ja deti kiek kampu (tiesiai ir man netelpa) i labiau spaudziant zemyn. Veliau sudek laidus virs batarkes, vietos liks. Tik buk atsargus, nes gali perspausti laidus, kurie eina nuo gearbox'o. Beje, del laikykliu irgi kazkur skaiciau. O ne bandei buoze nuimt? 2 varztai gi. Nuimk ir zaisk :)Sekmes!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, nezinau kiek padesiu, bet galiu tik pasakyt, kad i CA M-klases fixed stock pas mane 8 celiu batarke telpa. Aisku vos-vos, bet telpa. Gal bandyk pradziai kai desi visiskai istraukti laidus, o dedant batarke ja deti kiek kampu (tiesiai ir man netelpa) i labiau spaudziant zemyn. Veliau sudek laidus virs batarkes, vietos liks. Tik buk atsargus, nes gali perspausti laidus, kurie eina nuo gearbox'o. Beje, del laikykliu irgi kazkur skaiciau. O ne bandei buoze nuimt? 2 varztai gi. Nuimk ir zaisk :)Sekmes!

Thx :)Buvau isardes ir maciau tuos laikiklius, istyrinejus atrodo, kad turetu tilpt,bet pacios batarkes dar neturiu(stengiuosi issiaiskint ar verta pirkt t.y. ar tilps :), tai remiuosi tik tuo ka perskaiciau ir pamaciau.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...