Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Noreciau daugiau suzinoti apie TM AK-47s


Rekomenduojami pranešimai

Matas atejo ;)Jau 3 metai kaip eina mano TM AK47. Tiuningo nedariau ir i Gearboxo vidu nelindau, greiciausiai todel nera buve jokiu problemu su saudymu. Baze saudo neblogai.TM AK47s sakyciau nevykes variantas, nes buozhe nieko neverta, jei per pirma zaidima nenuluzho, skaityk tau pasiseke.Neskaitant gero saudymo, man tas ginklas nepatinka. Jis visas is plastiko, klibantis, braskantis, tarskantis, kartais apima toks jausmas, kad AEG'as subires tavo rankose. Saugauti reikia labiau nei mergina. Krc paimi i rankas, uzhtenka paziureti i ji ir iskarto matosi, kad jis zaislinis.O toliau smulkios problemos, kaip besiplecianti buozhe, kuria kas keli zaidimai reikia suspasuti :D krentanti smeige nuo detuviu fiksatoriu, kuria kiekviena zaidima reikia ikishti i vieta. atsilaisvinantis ir klibantis ugnies slopintuvas su sampalu... Krc zaislinis, plastikinis AEG"as :DNenori geriau paziureti i TM AK74M. Ciupinejau, likau suzavetas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

CA siaip kinietiski :ph34r: . G&G AK-103 turejo Brainiac, gal pakomentuos rytoj. Kas liete saudyma, tai aparatas buvo nesveikas istiesu ;)

Jau rytojus, komentuoju... :D Isties geras ginklas. Bent jau buvau patenkintas juo. (Pirkciau dar karta) :) Saude taip taikliai kad ziurint pro ironsight susidarydavo ispudis kad ismetymo isviso niera (kas aisku netiesa :D ) 3 suvio serija dazniausiai pakakdavo oponentui nuimti. Isorinis padarymas geras. Is problemu tik klibantis spynos dangtis (visi AK turi tokia problema) ir detuviu plastikas. (tex nusipirkt atsarginiu detuviu). Vidaus pakomentuot negaliu. (per mazai praktiniu ir teoriniu ziniu turiu siuo klausymu)P.s. is bonusu gauni visiskai skirtinga nei kitu AEG garsa.... :)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausiu tu kurie yra bande arba zino kur ieskot atsakymo.

"i use dboys on mine, its an rk104. very tight fit siya... what i did was to file down a bit the front part of the mag where it attaches to the ak body. or you can remove the rubber where the mag sits so that you can use several brands of magazines but you might experience wobbles.."

dar maciau kad MAG firmos magazinai tinka, bet jokiu garantiju..

Gal pades kuom nors.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

CA siaip kinietiski ;) . G&G AK-103 turejo Brainiac, gal pakomentuos rytoj. Kas liete saudyma, tai aparatas buvo nesveikas istiesu :winkwink:

Dabar ?is AK pas mane nusėdo. Sudėjau m120. Esu labai patenkintas :) Bėda tik viena - dėtuvių negaunu :(
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...