Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Taisykles....saugus atstumas


Rekomenduojami pranešimai

Siek tiek pratesiu pokalbi ne i tema. (PARDAVIMAS CHINA SPRING RIFLE 450Lt)

 

Perskaiciau taisykles, apie saugu atstuma ir ginklu naudojima pastatuose a ne zodzio. Bandau logiskai mastyt, remiantis savo patirtim is dazasvydzio (8 metai jau berods). Suprantu kad yra proto ribose atstumas is kurio leidziama sauti i zmogu, ypac kai BB`o greitis virsija 300fps. Taciau kur logika drausti saudyt is pastato (laikantis saugo atstumo) i asmeni esanti isoreje? O gal as nerandu visu taisykliu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siek tiek pratesiu pokalbi ne i tema. (PARDAVIMAS CHINA SPRING RIFLE 450Lt)

 

Perskaiciau taisykles, apie saugu atstuma ir ginklu naudojima pastatuose a ne zodzio. Bandau logiskai mastyt, remiantis savo patirtim is dazasvydzio (8 metai jau berods). Suprantu kad yra proto ribose atstumas is kurio leidziama sauti i zmogu, ypac kai BB`o greitis virsija 300fps. Taciau kur logika drausti saudyt is pastato (laikantis saugo atstumo) i asmeni esanti isoreje? O gal as nerandu visu taisykliu?

Kaip ir kiekvienam naujokui, truksta demesingumo ;) Paieskok forume dar karta. saugus atstumai nurodyti visu ginklu tipams ir dar papildomai nurodomi kiekviena karta organizuojant didesni zaidima. Jei ka - zemiau nuoroda i reikiama tema.

 

KAs del saudymo IS pastato i lauka - o tu isitikines, kad pvz isikurus lange ir tau pradejus saudyt tiesiai is po palanges neislis koks super-puper protingas "snukis"? Arba kad po minutes neteks saudyti i priesinga puse?

 

Taisykles sudarytos daugumos veteranu sutarimu. Jos nera diskutuojamos, nes taip nusprende branduolys. P.S.: pazaisk metelius pagal esamas, tada ziurek, ar vis dar noresis jas keisti ;) Cia ne najezdas. Tiesiog kol buvau nesaudes ir man daug kas atrode keistai. Bet patikek, viskam paaiskinimas yra... Net ir posakiui, kad naujokams truksta demesingumo :D :D :D

 

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=124

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Respect, kad eilini karta pasikartoji ;).

 

Tiesiog remiuosi patirtim is PB, o ten daugiau 300 ner, vat ir nepagalvojau. Is esmes tai butu puiku kad bendri klausymai naujokams butu sugrusti i TOP`a. Ir nereiketu begiot po visa foruma, per 3 paras tiek visko perskaiciau, bet lyg siol kruvos klausymu.

 

Pvz kas per Gear`u versijos, su kuom valgomos ir t.t ir pan.

P.S dazasvydzio forumuose tas pats ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar keli klausymai del saugumo.

 

Maciau nuotraukuose ir kaukes naudojat ir tik akinius. Kaip su pataikymais i veida, nosi, ausi, danti ir t.t ? Ar dideles traumos?

Savininkas ginklu virs 300 fps privalo turet back`up ginkla, ar gali ir neturet (laikantys visu taisykliu)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar keli klausymai del saugumo.

 

Maciau nuotraukuose ir kaukes naudojat ir tik akinius. Kaip su pataikymais i veida, nosi, ausi, danti ir t.t ? Ar dideles traumos?

Savininkas ginklu virs 300 fps privalo turet back`up ginkla, ar gali ir neturet (laikantys visu taisykliu)

Ne virsh 300, o virsh 380-400fps.

Cia daug kas priklauso nuo vietoves ir zaidimo organizatoriu.

 

Pas mus KLaipedoje, priimta, saudyti ish automatu su 400FPS pastauose pavieniais suviais. Mat ir pistoletai leidziami iki 400FPS.

 

Apsaugos priemones tavo asmeninis reikalas. Daugelis naudoja tiesiog apsauginius akinius, kaikurie ir apsaugines kaukes. Bet velgi nera to patogumo zaidziant su kauke. Bet cia kiekvieno asmeninis reikalas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Matai as suprantu kad esu neatidus naujokas, tik man dabar atsakymai i mano klausymus rupi.

 

Kaip su tuo back`up ginklu, ir su galimom traumom.

Dazasvydyje yra teke gaut tokiu suviu kad ir kraujosruvos buvo ir siaip nemalonu, kaip airsofte, irgi tas pats gresia,ar uzsidejus medziagine kauke galiu but ramus del ausu? ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Matai as suprantu kad esu neatidus naujokas, tik man dabar atsakymai i mano klausymus rupi.

 

Kaip su tuo back`up ginklu, ir su galimom traumom.

Dazasvydyje yra teke gaut tokiu suviu kad ir kraujosruvos buvo ir siaip nemalonu, kaip airsofte, irgi tas pats gresia,ar uzsidejus medziagine kauke galiu but ramus del ausu? :D

Backup ginklas pageidautinas, bet galima ir be jo - tiesiog teks neiti i pastatu vidu. Kas del ausu ir kaukes - jei "maklauduosi" ar kitaip pazeidinesi taisykles, medziagine kauke tavo ausu neisgelbes... NES AS JAS PATS SAVOMIS RANKOMIS NURAUSIU ;) ;) :D

 

Jei rimtai - dazniausia "trauma" tiesiog nedidele 6mm dydzio melyne. Nesilaikant atstumu - galimi rimtesni "susirgimai" abiems pusems. Forume infos ir apie tai yra. Netgi su nuotraukomis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siek tiek pratesiu pokalbi ne i tema. (PARDAVIMAS CHINA SPRING RIFLE 450Lt)

Beje, kol pokalbis nepakrypo vaga "Ar verta pirkti..." - shito sh... tavo vietoje nepirkciau ;)

 

Kaip sakoma: "Skupas moka du kartus, toopas - tris kartus. O lochas - visados!!!!!!! ;) :D :D "

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant apie ta ginkla.

 

Manau pradziai man tikrai pakaks. Tiesiog noriu suprasti ar tai man prie sirdies, ar ne. O jeigu uzkabliuos, tada keisim iranga, as ir pats suprantu kad tiketis is sito daikto stebuklo net neverta. Kai pramoga pataps hobiu, tada ir kalbesim ka geriau pirkt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant apie ta ginkla.

 

Manau pradziai man tikrai pakaks. Tiesiog noriu suprasti ar tai man prie sirdies, ar ne. O jeigu uzkabliuos, tada keisim iranga, as ir pats suprantu kad tiketis is sito daikto stebuklo net neverta. Kai pramoga pataps hobiu, tada ir kalbesim ka geriau pirkt.

Tai gal tu geriau nuomokis
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant apie ta ginkla.

 

Manau pradziai man tikrai pakaks. Tiesiog noriu suprasti ar tai man prie sirdies, ar ne. O jeigu uzkabliuos, tada keisim iranga, as ir pats suprantu kad tiketis is sito daikto stebuklo net neverta. Kai pramoga pataps hobiu, tada ir kalbesim ka geriau pirkt.

na, as galeciau pasakyt, kad straikbolo testavimui springas nelabai tinka. visai kitas zaidimo stilius, kuriame jau reikia raukti, ka darai...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nu, Skeptikeli, prasom paaiskinti kodel tai shudas ?

Labai paprasta - tam yra kelios priezastys, kurios islieka net tuo atveju, jei sautuvas tikrai geras ir tikslus:

 

1. snaiperio zaidimo stilius - tikrai priimtinas net ne kas 10 straiko zaidejui. Reikalauja atsidavimo, ziniu ir darbo komandoje.

2. ;) pirmas ginklas (vis del to) manau turetu buti automatas - pigus ar ne, tai jau antras klausimas. Nes tam, kad pajusti straiko "skoni" visu pirma reikia isbandyti tai.

3. bukim realistai - nu koks jau labai geras, autentiskas, tiksliai atliktas ir taikliai saudantis bei patikimas AEG arba springas kainuoja 400?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hebra jus visi galvojat kad zmogus ateina visam laikui. Bukit saziningi patys sau ir pasakykit man , kiek jus pakeitet (siuo metu turit) ginklu, kol supratot ko jums reikia. Ir ar tikrai iskarto pirktumet 2-3k kainuojanti monstra. Tikrai ne.

Evoliucija visad isliks, as atsisaudau per dazasvydi taip, kad po to visi sonai po sporto skauda. Taktinis zaidimas tam ir yra taktinis kad vienam action reikia, o kitas geriau one shot one kill zais. Tai vat as is pastaruju.

Beje, nieks nesako kad uz menesio as neisigysiu dar koki mp5, ak47 ir sniperini uz padoria suma.

 

Аппетит приходит во время еды.

 

O tai kad mane, nepatirusi, nieks i komanda nenores imt, tai cia jau kita istorija.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hebra jus visi galvojat kad zmogus ateina visam laikui. Bukit saziningi patys sau ir pasakykit man , kiek jus pakeitet (siuo metu turit) ginklu, kol supratot ko jums reikia. Ir ar tikrai iskarto pirktumet 2-3k kainuojanti monstra. Tikrai ne.Evoliucija visad isliks, as atsisaudau per dazasvydi taip, kad po to visi sonai po sporto skauda. Taktinis zaidimas tam ir yra taktinis kad vienam action reikia, o kitas geriau one shot one kill zais. Tai vat as is pastaruju. Beje, nieks nesako kad uz menesio as neisigysiu dar koki mp5, ak47 ir sniperini uz padoria suma. Аппетит приходит во время еды.O tai kad mane, nepatirusi, nieks i komanda nenores imt, tai cia jau kita istorija.

tai, ar tave kas ims i komanda, ar ne, prilauso ne nuo patyrimo, o nuo to koks esi zmogus, kaip bendrauji, ko nori is straiko ir t.t. Aisku, jei poziuris yra for fun, tik pabegiojimas ir pasaudymas, tuomet bus sunku team susirasti. normalios komandos daro treniruotes ir t.t., perkasi unifikuota ekipuote.O kas del snaiperio vietos airsofte - tai arba esi apshikes daug zoles (toks terminas), igijes daug ziniu, domiesi tuo, susikomplektaves tikrai nepigiai kainuojanti ginklaarbayra vaistas pries snaiperi - M249, kol tu nepataikes is pirmo karto springa pertraukinesi - gausi 50 sratu is M249. Kaip sako lenkai, tai geriausias vaistas pries snaiperius ;)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai, ar tave kas ims i komanda, ar ne, prilauso ne nuo patyrimo, o nuo to koks esi zmogus, kaip bendrauji, ko nori is straiko ir t.t. Aisku, jei poziuris yra for fun, tik pabegiojimas ir pasaudymas, tuomet bus sunku team susirasti. normalios komandos daro treniruotes ir t.t., perkasi unifikuota ekipuote.O kas del snaiperio vietos airsofte - tai arba esi apshikes daug zoles (toks terminas), igijes daug ziniu, domiesi tuo, susikomplektaves tikrai nepigiai kainuojanti ginklaarbayra vaistas pries snaiperi - M249, kol tu nepataikes is pirmo karto springa pertraukinesi - gausi 50 sratu is M249. Kaip sako lenkai, tai geriausias vaistas pries snaiperius ;)

sitas man patiko ;)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Amen...Butu gerai kad ir snaiperiai pakomentuotu kaip ten su one shot one kill straike ;) , taiklumas juk ne kaip kovinio... Kad jegos butu bent jau lygios pries automata, reikia kad springas turetu rysku suvio atstumo pranasuma. Kitaip... velgi, amen ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...