Jump to content
Lithuanian Airsoft Portal
Sign in to follow this  
domukas00

Hopup ir gumos atitikimas

Recommended Posts

Sveiki. Turimas ginklas Dboys M4 su visomis originaliomis dalimis. Susidėvėjus hopup gumos lūpoms (bucking lips) užsisakiau SHS gumą iš gunfire. Bet naujoji visiškai netinka. Už originalią gumytę žymiai sunkiau lenda į hopup kamerą, o jai atsirėmus iki galo, vamzdelio įpjovos stovi netinkamoje padėtyje (https://imgur.com/6e7Y5QY ). Kai vamzdelis su guma nėra tarp hopupo, šratukas pro ją praeina įdealiai: tarp gumos lūpų įstačius šratuką, jį tereikia vos stumtelėti, kad šratukas įkristų į vamdelį, bet įstačius į hopupą, gumos lūpos kažkiek deformuojasi, iš apvalios formos tampa labiau ovalios, o šratuką tenka žymiai sunkiau spausti, kad jis įkristų į vamzdėlį (kas yra negerai), (turbūt dėl to, kad įstačius į hopupą ji yra per daug suspausta?).

Gal kam teko su tuo susidurti? Ar tai SHS gumos bėda ir reikėtų bandyti pirki kito gamintojo, ar kaltas originalus hopup'as, kuris galbūt yra pritaikytas tik originaliai gumai? Ar apskritai skirtingų gamintojų hopupai ir gumytės tarpusavyje skiriasi ir kiekvienam hopupui reikia atitaikyti būtent kokio gamintojo gumą į jį galima įsistatyti be problemų?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kokių gamintojų bent į hopup kamerą tvarkingai įsistato?

sito as nepasakysiu (M serijos niekada neturejau, o ir gumele keiciau tik 1 karta, daugiau neeksperimentavau), taupus moka du kartus, pirk normalaus gamintojo, as po sito pigaus experimento isidejau r-hop. violetine prometheus visi giria, bent jau ant AK serijos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kokių gamintojų bent į hopup kamerą tvarkingai įsistato?

Isidek macarona ir omega nub, praktiskai tas pats kas rhop.

https://www.ebay.co.uk/itm/Maple-Leaf-Macaron-Hop-Bucking-50-60-70-75-80-Omega-Nub-Airsoft-AEG-/322773517760?redirect=mobile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...