Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Blevyzgos ir klausimai Vaiduokliams


SigSauer
 Share

Rekomenduojami pranešimai

StarFLAME.... esi isitikines, kad tinkamiausia vieta padiskutuoti apie muzika - Vaiduokliu komandos stulpelis? :)

 

Gal kokia nauja tema pakurk?

Siaip kur forume nepaziuresi, visur yra Starflame post'ai :-) Nuo vasario 4 d. jau 55 postus vaikinas parase :-)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 289
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na nepykit. Tiesiog ra?iau as jus dėl to, kad jūs man pasrodėt aktyviausi Klaipėdiečiai ?iame forume. O man būtent ir rektų Klaipėdiečių nuomonės. O čia kaip ir "... klausimai Vaiduokliams" tai pagalvojau, kad galėčiau ir ča u?klaust.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tu ponuli ne i ta foruma pataikei?... as cia Starflame sakau... kazkaip keistai jis cia iesko atlikeju, kurie galetu padainuot nemokamai... Mes gal galetume nemokamai tave susaudyt :)

na ir beleika pasidziaugti, kad Tu pas vaiduoklius situo klausimu pataikiai, o ne pas marauderius, butu tave ten gyva suede :blink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, matyt ne taip supratai. Koncertas nemokamas ta prasme, kad iėjimas nemokamas. O atlikėjam bus mokama normaliai. Tik a? kadangi gyvenu Vilniuj ne?inau ką Klaipėdoj klauso, o pa?įstamų ten per daug neturiu. Tai galvojau paklausiu čia, juk Klaipėdiečiai visgi. A? čia para?iau ?itą klausimą dėl to, kad įdomu, ką Klaipėdiečiai klauso ir tiek.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, matyt ne taip supratai. Koncertas nemokamas ta prasme, kad iėjimas nemokamas. O atlikėjam bus mokama normaliai. Tik aš kadangi gyvenu Vilniuj nežinau ką Klaipėdoj klauso, o pažįstamų ten per daug neturiu. Tai galvojau paklausiu čia, juk Klaipėdiečiai visgi. Aš čia parašiau šitą klausimą dėl to, kad įdomu, ką Klaipėdiečiai klauso ir tiek.

Plet cia tau panasi tema i "ka klauso vaiduokliai?" ar kulturo forumas? ne ten papuolei! naudokis google.lt rasyk PM'us dumai bashka dumai, shapku kupem.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

ACIU JUMS VYRUKAI DIDZIULIS, UZ TAI, KAD GERAI PASIDARBAVOT. SAUNUOLIAI.

I sveikata Desperado. Malonu, kad trumpas show patiko jums. Patys prisisemem geros nuotaikos ilgam po to, SUPER :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...