Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Blevyzgos ir klausimai Vaiduokliams


SigSauer
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • 2 weeks later...
  • Atsakymus 289
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jo as ir pastebejau, kad ant PC zaidimo "Ghost Recon" virselio toks pat logo. :) Kazi kurie kuriuos nukopijavo? :)

Zinoma, kad grajaus kurejai! :)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na as galiu atsiusti tik pvz kokia muzika Vaiduokliai klauso pagrinde, nes savus dar kazkiek pazistu :ph34r: . Klausimas istiesu kietas cia... Sunku prognozuoti labai. Asmeniskai - Jazz nelabai esu megejas, o dainuojamos poezijos renginyje nesu buves isviso, tai sunku isivaizduoti kaip tai atrodo... Dideis pliusas, zinoma, butu tai, kad renginys nemokamas.

Zinai, man ir paciam visai idomu pasidare pamatyti pvz tokios apklausos rezultatus :blink: . Nors manau didzioji, skusta dauguma visviern cia "Oi Ricka, Ricka" ir "Ruri ruri" klauso :wacko: , demesio galima butu susilaukti labiau is neformalaus jaunimo :blink: :) Tad gal ir nueiciau, jei tureciau su kuo :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei įdomu, galėčiau atsiųst truputį dainuojamosios poezijos. Nes dabar vyksta apmąstymai dėl būsimo nemokamo koncerto klaipėdoj ir kolkas pagrindinis klausimas - kokius atlikėjus pakviest?

Ka?kaip Mango, B'avarija ir pana?aus ?lam?to nesinorėtų (na bent man asmeni?kai) ... ?iaip būt gerai, jei atlikėjai būtų Klaipėdiečiai, ar bent i? to kra?to. Gal galėtumėt ką parekomenduot?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei įdomu, galėčiau atsiųst truputį dainuojamosios poezijos. Nes dabar vyksta apmąstymai dėl būsimo nemokamo koncerto klaipėdoj ir kolkas pagrindinis klausimas - kokius atlikėjus pakviest?

Ka?kaip Mango, B'avarija ir pana?aus ?lam?to nesinorėtų (na bent man asmeni?kai) ... ?iaip būt gerai, jei atlikėjai būtų Klaipėdiečiai, ar bent i? to kra?to. Gal galėtumėt ką parekomenduot?

SORY, BET NEMANAU KAD MANGO AR BAVARAI -PARASA,KIEKVIENAS JUK TURI SAVITA SKONY,ASMENISKAI AS SVAIGSTU NUO 80-84 METU MUSIKA,BET TAI NEREISKIA, KADVISA KITA YRA DUMBLAS(bavarai man irgi dumblas)bet kazkam juk tinkiot!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

SORY, BET NEMANAU KAD MANGO AR BAVARAI -PARASA,KIEKVIENAS JUK TURI SAVITA SKONY,ASMENISKAI AS SVAIGSTU NUO 80-84 METU MUZIKA,BET TAI NEREISKIA, KAD VISA KITA YRA DUMBLAS(bavarai man irgi dumblas)bet kazkam juk tinkiot!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...