Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gegužės šaukimas 05-14


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kas turės paskolinti ar parduoti oranžinę liemenę rytoj ? Apvaikščiojau visas didžiąsias parduotuves Vilniuje ir ne radau..

Dar norėjau paklausti dėl naudojamos amunicijos, prieš mėnesį skaičiau forume jog pereiname prie bio šratukų, bet čia jokios info neradau, tai kažkas pasikeitė ar liko kaip buvę ?

 

Kopustėlių poligone galima naudoti ir ne Bio BBS,  Raudona liemene turime Airsoftas.lt Ratnyčios g. 58, Vilnius, Šiandien dirbame nuo 11:00 iki 15:00h.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 93
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Sveiki,

Ačiū už gerai praleistą laiką ir žaidimą. Dalyvavau pirmą kartą, žiauriai patiko, dalyvausim vėl ir vėl, laukiam naujų gaimų ir iki susitikimo.

 

P.S pastaba orgam-priimkit kaip pasiūlymą, patarimą, ne kaip kritiką, nes visi kvėpuojam tuo pačiu- vasaros metu nenaudokit tos žalios juostos (kaip buvo žaliųjų komanda) nes tarp miškų sunku įžvelgt kokios ten spalvos, o dar jai saulėta, tai iš tolo susilieja, man ir į mėlyną panašu buvo, ir nesuprasi savas ar ne. Čia tik mano nuomone.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiliepimas apie žaidimą iš mano pusės. Dalyvavau mėlynųjų komandoje, tai mertviakas buvo per toli nuo pačio veiksmo, tiesiog tiesiai einant iki objekto per miškus prieinamumas buvo labai sunkus, todėl reikėjo vaikščioti aplinkui pgr. keliu kas atimdavo labai daug laiko. Išleidimas iš mertviako po 10 žmonių buvo nesamonė, nes irgi ne maža laiko dalį reikėjo pralaukti kol susirinks 1/4 komandos mirusiųjų. Nebuvo jokių žemėlapiu todėl susikalbėjimas su savais buvo sunkus, kiekvieni "ferma" suprato savaip.

 

 Išvada: 1/2 žaidimo sudarė tiesiog ėjimas pirmyn, atgal nuo karo lauko iki mertviako. Dar dali, šiškų ir šakų dėliojimas ant kelio bei aiškinimasis su kolegomis kas vyksta, bei ginčijimasis, dėl žemėlapių nebuvimo. Daug tikėjausi iš jūsų žaidimo, tačiau labai nuvylėt.

 

P.s čia tiesiog mano nuomonė kaip žaidėjo iš mėlynųjų,vistiek visu komandos buvo skirtingos, gal kitos komandos turėjo geresnes aplinkybes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad "žalieji" man paantrins, kad mūsų mertviakas gal ir nebuvo sąlyginai labai jau toli, bet reikėjo leistis žemyn į karjerą per žvyrą, kepti ant saulės ir poto vėl lipti į statų kalną atgalios. Daug jėgų atimdavo lipimas į kalną slenkančiu žvyru grįžtant po atgijimo į žaidimą. Bet ištvėrėm visi berods, nors vaikščioti labai nusibodo, ypač kai grįžti prie kulkosvaidžio lizdo ir jo net nepriėjus gauni iš miško bbs'ą. Nusikeiki ir vėl atgal.

Žemėlapį keletas žaliųjų turėjo. Ar daug padėjo visam žaidimui, negaliu atsakyti. Aš daugiau mažiau poligoną žinau, tad man susikalbėti ar ant žemės planelį padėlioti nesudėtinga. Beto, per spec. mokymų dalį buvo 15 min duota planavimui, tai buvo dar viena galimybė prabėgti per poligoną pagrindiniais keliais ir prisiminti pagrindinius pastatus, siauresnius keliukus bei kitas vietas. Man žaidimas patiko. Visa žaliųjų komanda buvo adekvati žaidimui, vadų įsakymus vykdė ir gerai koordinavo veiksmus tiek gynyboje, tiek puolime. Aš vertinčiau kaip gerą, darbinį žaidimą, kuriame reikėjo pritaikyti ir žinias ir komandinį darbą. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Dėkojam už pastebėjimus ir pasiūlymus. Nustatyta, kad žemėlapių poreikis yra - sekančiame žaidime bus. Taip pat žalios spalvos juostą keisime kita.

Kariauk.LT administracijos vardu noriu padėkoti visiems žaidėjams už drausmingą ir aktyvų žaidimą. Greitai susitiksime sekančiame žaidime.

 

Keletas akimirkų iš šaukimo:

https://www.facebook.com/pg/kariauk/photos/?tab=album&album_id=10156287214248677

(nuolatos pildoma)

 

Turi nuotraukų ar video? Dalinkis el. paštu:    vadas@kariauk.lt

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

Atsiliepimas apie žaidimą iš mano pusės. Dalyvavau mėlynųjų komandoje, tai mertviakas buvo per toli nuo pačio veiksmo, tiesiog tiesiai einant iki objekto per miškus prieinamumas buvo labai sunkus, todėl reikėjo vaikščioti aplinkui pgr. keliu kas atimdavo labai daug laiko. Išleidimas iš mertviako po 10 žmonių buvo nesamonė, nes irgi ne maža laiko dalį reikėjo pralaukti kol susirinks 1/4 komandos mirusiųjų. Nebuvo jokių žemėlapiu todėl susikalbėjimas su savais buvo sunkus, kiekvieni "ferma" suprato savaip.
 
 Išvada: 1/2 žaidimo sudarė tiesiog ėjimas pirmyn, atgal nuo karo lauko iki mertviako. Dar dali, šiškų ir šakų dėliojimas ant kelio bei aiškinimasis su kolegomis kas vyksta, bei ginčijimasis, dėl žemėlapių nebuvimo. Daug tikėjausi iš jūsų žaidimo, tačiau labai nuvylėt.
 
P.s čia tiesiog mano nuomonė kaip žaidėjo iš mėlynųjų,vistiek visu komandos buvo skirtingos, gal kitos komandos turėjo geresnes aplinkybes.

 

Vadinasi gerai labai jūsų komanda žaidė jeigu nebuvo mirusiųjų, kadangi man kaip raudonųjų atstovui mertviake atėjus nors ir pirmam nereikėdavo laukti ilgiau negu 5-9min. čia ne dažasvydis jog žaistumėme įrengtoje aikštelėje, jeigu yra sunku bristi per purvynus, lipti per šakas ar rastus manau laikas pagalvoti apie dažasvydžio pramogas xD (no offence).

 

P.s. pažiūrėk į didžiųjų europos žaidimų praktiką, kada kelionė iki objekto 35min pėstute ir paskui 35min atgal į mertviaką.

 

P.s. sorry labai norėjau pakomentuoti tavo nuomone. peace.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, padeka orgam uz idomius mokymus, taip pat uz veiksmu laisve zaidime. Perfrazuojant orgu zodzius reiktu pamineti visiem nepatenkintiem kad orgu tikslas duoti "smelio deze" kurioje mes jau patys pasidarysim toki zaidima kokio esam verti. Jei zaidimas nepatiko, tada per mazai idejote pastangu kad jis gerai gautusi. O gal tiesiog laikas nebe po viena lakstyt o jungtis i komanda kuri gali prideti daugiau svorio zaidime ir pasukti ji taip kaip riekia. Jei zaidimo scenarijus pasirode nesaziningas, na ka as galiu pasakyt, gyvenimas irgi nesaziningas ir reikia veikti su tuo ka turi.

 

Kaip ir visada laimejo ta puse kuri labiausiai susizaide ir derino savo veiksmus kartu. Manau tai pasiteisino ir si karta. Linkejimai seniam is Спецназ ir Zuk uz gera zaidima ir susiderinima, nors musu komanda ir jauna bet manau sutarem visai neblogai ;)

 

Iki sekanciu!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...