Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

PARTIZANAI 1.6


olegas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 82
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Dėl žemėlapio- miško naudojimo riboti neketinam. Atsižvelgiam tik į tai, kad arti vietinų gyventojų sodybų nekariaujam ir jeigu matom pašalinį žmogų (be apsauginių akinių), nešaudom.

Atvykstatntys penktadienį anksčiau kaip 16.00 val. informuokit telefonu.

 

Dėl taisyklių- senbuviai atkreipkit dėmesį, kad spec. įrangos naudoijimo neribojam, tačiau civiliai naudoantys bet ką kas panašų į kare naudojamą daiktą, bus persekiojami, Taip pat bet kokia kamufliažinė aprangos detalė kels įtarimą.

Kuprinėse nieko nepaslėpsit- viską galima apieškoti. Apieškojimas arba formalus- paklausia ar turi ir privaloma prisipažinti; arba realus- jeigu nenorit prisipažinti, priešas savo nuožiūra atlieka daiktų ir asmens patikrą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Visiems labai dėkoju už žaidimą, išskirtinis ačiū Olegui ir visiems prisidėjusiems prie organizavimo, taip pat Shadowsams, kurie badė suvaldyti Sąjungos betvarkę ir S8 chebrai, priglausdusiai mane atskalūną po savo sparnu. 

Buvo naujovių, užsienis- naujas objektas, kuris išplėtė žaidimo galimybes, aišku nespėjom pilnai išnaudoti šio objekto, bet buvo gera praktika, kurią galima tęsti ir kituose Partizanuose.

Kaip ir minėjau po žaidimo, pasikartosiu. Trūko antro kaimo (nors iš kitos pusės, gal trūko ir žmonių), butų aktyvesnis kaimiečių judėjimas, MGB motyvas priešinti kaimus tarpusavyje. 

Manau, kad miestas buvo per daug prikištas struktūrų, 16- toji smarkiai kontroliavo kaimiečių judėjimą, politikavo ir varžė veiksmus, kurie kartais sugadindavo LARPĄ, suprantu, kad MGB ir NKVD buvo permažai, kad apsaugotų miestą nuo gausių partizanų pajėgų, tačiau tai buvo galima išspręsti kitais sprendimais, apriboti įėjimą į pastatą. Taip pat per LARP elementus, kuomet gausios partizanų pajėgos galėtų šturmuoti tik apjungus juos į bendrą organizaciją, kuri turėtų vadovybę, tokiu atveju atsirastų erdvės infiltracijoms, smogikams ir t.t. 

MGB apsaugą galėtų rūpintis stribai, surinkti iš kaimo, kuriems būtų mokama rubliais ar maistu.

 

16 - tos atskyrimas nuo miesto ir jų dislokavimas atskiroje bazėje, apsaugotų pačius MGB nuo 16- tos sabotažų, leistų lengviau veikti kaimiečiams miesto (ne pastato viduje) teritorijoje. Suteiktų galimybę, išskaidyti partizanų pajėgas, t.y. būtų keli žaidybiniai objektai, kuriuos būtų galima pulti. 16 - ta patruliuotų, nuo savo teritorijos iki miesto, taip užtikrintų apsaugą miestui ( užmatytų partizanų judėjimą, rengtu pasalas). Manau, tokiu atveju jiems (16- tai) būtų daugiau veiklos ir laisvės veikti savarankiškai, užsiimti ne represijomis ir aiškinimusi su kaimiečiais, o realiai atlikinėti kovinius veiksmus.

 

Žaidimas prasidėjo iškarto nuo represijų prieš kaimiečius, kurie jau buvo įtariami "banditizmu", nors pirmas žaidimo valandas, nei vienas kaimietis, nebuvo partizanas. Draugiškas elgesys iš pradžių būtų šiek tiek pakeitęs žaidimo eigą, represijos galėjo prasidėti ne dėl partizanų veikimo, o pvz. "išbuožinimu" už tai, kad esi turtingas kaimietis, inteligentas ar koks 1941 m. sukilėlis (tai galėtų būti nurodyta pase ar apie tai turėtų žinių MGB ir pan.)

 

Užsienis, geras sprendimas, kuris pasiteisino, gal tik užtektų vienos teritorijos, didesnio kvadrato(200 - 400 m2), miško teritorijoje, su 16- tos postu(užkarda). Pačią sieną, bet kuriame taške, būtų įmanoma kirsti, tačiau tai reiktų daryti labai tyliai, arba su partizanų parama iš vienos ar kitos užsienio pusės. Tame pačiame užsienyje atkeliautų ir parama, galėtų būti apmokomi partizanai, o gal iškart ir infiltruojami šnipai. 

 

Dar kartą dėkoju visiems už gerai praleistą savaitgalį, lauksiu nuotraukų.
1946 m. Mūšyje dėl miesto, žuvęs miško brolis,

Pilkas Tilvytis- Perkūnas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

S8 dėkoja visiems prisidėjusiems prie žaidimo organizavimo ir dalyvavusiems jame.

 

Poligonas labai geras ir įvairiapusiškas - miško, kalvotumo, pastatų gausos ir įvairumo prasme.

 

Naujovės - pinigai (nelabai pasiteisino, bet idėja nėra bloga, nes suteikia visiems suprantamą atkatos variantą), užsienis (tas kvadratas) - idėja gera, galima plėtoti, viso ko kratymas ir apieškojimas (viskas ok, tik reiktų rasti geresnę ribą tarp asmeninių daiktų ir vaidybinių, nes aš kai ko neberadau po kratymo, o iš kolegos buvo konfiskuotos bokso pirštinių, kurios kaip žinia su žaidimu niekaip nesusiję).

 

NKVD - šiais metais neteko reikšmės, nes neturėjo tiek karių, kiek 16div. Negalėjo nuolat būti kaime ir apskritai buvo labiau adekvačiai besielgiantys, nei 16div.

 

Ministras - per žaidimą neteko kalbėti, civilinių reikalų netvarkė ir tai kėlė didelių problemų šių metų Partizanuose.

 

MGB - gražios uniformos. Lyg ir turėjo daugiau valdžios priėmant sprendimus dėl teisinių įtariamųjų likimų. Reiktų žymėti dokumentus kai suimtieji to paprašo, o ne teikti, nes neesate sulaikytas, tik trumpam karceryje.

 

LARP kortelės - galėtų būti ir privalomos. SUper.

 

Įvykęs perversmas mieste - apskritai tai wtf. Sukėlė žaidimo stagnaciją daugeliui valandų ir išmušė iš vėžių visą dinamiką. Šioje vietoje galbūt vertėjo įsikišti orgams. Nors pati idėja, kad galėjo vykti susipriešinimas tarp struktūrų buvo logiškas ir teisingas. Tik perversmo atveju būtų atėjusios dar 5 divizijos iš vidaus dalinių ir ištaškiusios visus perversmininkus. Tokia būtų realybė. Keista, kad buvo taip neadekvatu.

 

Kaimų ir gyventojų santykis - neadekvatus. Reikėjo, sukilnoti žmones taip, kad būtų realu naudoti abu kaimus. Pietiniame kaime atsidūrus vos ne visiems žaidėjams, tapo nerealu išbūti nors minutę be jėgos struktūrų dienos metu. Nuolat kursavo visi kas netingėjo ir ieškodavo ko prisikabinti. Gal nuobodžiavo.

 

Atvykimas į miestą ir civilinė valdžia - civilinės valdžios nebuvo niekada. Nors pirma dieną, iki pavakarių nebuvo partizanų ir apskritai nevyko jokio ardomoji veikla, civilinė valdžia nebuvo sukurta, nebuvo sukurta savivalda ir tai laikau didžiuliu politiniu ir moraliniu struktūrų pralaimėjimu. Taip pat, patekti į miestą (pvz. vandens, arba priduoti pareiškimą, ar ką įskųsti) nebuvo įmanoma. Toks jausmas, kad visas jėgos struktūras kamavo nuobodulys, ir visi iš jėgos struktūrų atvyko pašaudyti partizanų. To nuobodulio pasekoje kiekvienas civilis atėjęs vandens gaudavo pizdi nuo 16div, nuo NKVD, dar MGB nusiųsdavo į lagerį.

 

Ką patyriau būdamas civiliu - visą žaidimą buvau civilis,o  ginklą paėmiau ir išėjau į mišką sekmadienį nuo 10-11 val. Visą žaidimą išgyvenau nemiręs (iki mūšio mieste) nes turėjau tokį sau asmeninį tikslą. Nieko nepapjoviau, nesusprogdinau ir nebuvau miške nebuvau pagautas su ginklu, nebuvau pagautas užsienyje visuomet pagarbiai ir su baime šnekėjau su struktūromis. Buvau vistiek kokius 4 kartus tiurmoje ir mane bandė sušaudyti. Du kartus išsivedė "savanoriu" už kažką. Gavau 1 davinį 21 val. ir 1 davinį sekmadienį per pietus. Bandydavau eiti į miestą, bet tai baigdavosi tuo pačiu - dar daugiau pizdi. Taigi vandens trūko. Į pavakarę nuo struktūrų daugybinių užėjimų pasidarė nebeįdomu būtų "pagarbiai bailiu civiliu" nes plokštelė buvo tokia atgrota ir subraižyta. Jau buvo negyvai užp...ę kartoti tuos pačius lozungus.

 

 

Kitais metais vėl važiuosiu. Be šito geimo, nebeliko gerų LARP geimų. Dauguma mano kolegų įvertino žaidimą gerai/labai gerai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebėjimų ir nusiskundimų, turiu daug, bet juos išdėstysiu orgams, jiems tai bus svarbesnė informacija. Vienintelis dalykas ką noriu pasakyti dalyviams, tai WTF? Iš kur partizanų laikais atsirado superpupermulticamospecforceultrasolder?Antenos, racijos, eotech, camelback ir t.t Renginys buvo sugadintas jam neprasidėjus. Kam išviso galvoti kažkokias temas, scenarijus?Kam sukti smegenis? Ar sunku paskirti kažkiek laiko pasiruošimui? Man gaila tų žmonių, kurie ruošėsi šiam renginiui(Pagarba NKVD kariams už pasiruošimą). Gal orgas pernelyg atsainiai žiūrėjo į dalyvių pasiruošimą, bet blemba chebra juk mes patys sau daromės žaidimą, tai nejaugi dabar reikia visus tikrinti ir žiūrėti, kad pasiruošę būtų?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebėjimų ir nusiskundimų, turiu daug, bet juos išdėstysiu orgams, jiems tai bus svarbesnė informacija. Vienintelis dalykas ką noriu pasakyti dalyviams, tai WTF? Iš kur partizanų laikais atsirado superpupermulticamospecforceultrasolder?Antenos, racijos, eotech, camelback ir t.t Renginys buvo sugadintas jam neprasidėjus. Kam išviso galvoti kažkokias temas, scenarijus?Kam sukti smegenis? Ar sunku paskirti kažkiek laiko pasiruošimui? Man gaila tų žmonių, kurie ruošėsi šiam renginiui(Pagarba NKVD kariams už pasiruošimą). Gal orgas pernelyg atsainiai žiūrėjo į dalyvių pasiruošimą, bet blemba chebra juk mes patys sau daromės žaidimą, tai nejaugi dabar reikia visus tikrinti ir žiūrėti, kad pasiruošę būtų?

Hihih o tu kuriuoj pusej buvai ? Irgi turejai ППШ arba Mosino karabina? 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebėjimų ir nusiskundimų, turiu daug, bet juos išdėstysiu orgams, jiems tai bus svarbesnė informacija. Vienintelis dalykas ką noriu pasakyti dalyviams, tai WTF? Iš kur partizanų laikais atsirado superpupermulticamospecforceultrasolder?Antenos, racijos, eotech, camelback ir t.t Renginys buvo sugadintas jam neprasidėjus. Kam išviso galvoti kažkokias temas, scenarijus?Kam sukti smegenis? Ar sunku paskirti kažkiek laiko pasiruošimui? Man gaila tų žmonių, kurie ruošėsi šiam renginiui(Pagarba NKVD kariams už pasiruošimą). Gal orgas pernelyg atsainiai žiūrėjo į dalyvių pasiruošimą, bet blemba chebra juk mes patys sau daromės žaidimą, tai nejaugi dabar reikia visus tikrinti ir žiūrėti, kad pasiruošę būtų?

 

Freud, reikėjo atkreipti, kad šiais metais buvo leidžiamos spec. priemonės. Nors buvo akcetuojama labiau radijo ryšio naudojimas, bet manau, kad tai galiojo ir taikymosi priemonėms.

 

G.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui žaidėjams už įsijautimą ir įdomų žaidimą.

Ypatingai dėkojų Shadow Stalkers komandai, kurie nuo pat pradžių stropiai prisidėjo prie žaidimo planavimo ir organizavimo.

Ačių Anarchistams už pagalbą ir puikų anturažą. Taip pat dėkojame S8 PMC komandai.

 

 

Ačiū už pastabas, darysim išvadas. Noriu atsiprašyti tų žaidėjų kuriems "žaidimą sugadino kitų žaidėjų išvaizda"- tai ne rekonstrukcija, nereikalusim 100% anturažo.

Nemalonu, bet vieno žaidėjo prašysim nedalyvauti mūsų žaidimuose (dėl bendrų airsofto taisyklių nesilaikymo).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui žaidėjams už įsijautimą ir įdomų žaidimą.

Ypatingai dėkojų Shadow Stalkers komandai, kurie nuo pat pradžių stropiai prisidėjo prie žaidimo planavimo ir organizavimo.

Ačių Anarchistams už pagalbą ir puikų anturažą. Taip pat dėkojame S8 PMC komandai.

 

 

Ačiū už pastabas, darysim išvadas. Noriu atsiprašyti tų žaidėjų kuriems "žaidimą sugadino kitų žaidėjų išvaizda"- tai ne rekonstrukcija, nereikalusim 100% anturažo.

Nemalonu, bet vieno žaidėjo prašysim nedalyvauti mūsų žaidimuose (dėl bendrų airsofto taisyklių nesilaikymo).

Siūlyčiau viešinti tautos didvyrius! 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Saugaus atstumo nesilaikymas su kruvinomis pasekmėmis.

Bandymas sukčiauti- laiko aprybojimų nesilaikymas.

Perteklinės fizinės jėgos naudojimas.

 

Ne pirmą kartą tenka matyti panašius atvejus, daugumai tai išgaruoja su patirtim ir jie tampa gerbiamais šratasvydininkais.

Nuoširdžiai tikiuosi, kad taip bus ir šiuo atveju.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

 

Gerbiamas, Olegai, žaidimas įvyko 2016.05.22, Jūs pastabas viešai paskelbėte po 5 dienų po žaidimo. Prieš žaidimą su Jumis daug bendravau telefonu ir el.paštu, nesuprantu kodėl nesikrėpėte į mane tiesiogiai su pastabom žaidimo pirmą dieną, po žaidimo antros dienos, kai visi sėdėjome ir valgėme pietūs. Po žaidimo per pietūs vyko neformalus žaidimo aptarimas, niekas man neturėjo jokių priekaištų, pavalgiau, pabendravau su šauktiniais, išeidamas kiekvienam paspaudžiau ranką ir pasakiau visiems "ačiū už žaidimą". Koks dabar tikslas mane viešai apkaltinti po 5 dienų? Jei tikslas buvo duoti man pastabą – tam turėjote daugybę progų padaryti man į akis ar susisiekus telefonu asmeniškai. Beje, manau, prieš viešai „paskelbus jūsų teismo verdiktą“ (išklausius tik kitų nuomones), galėjote susisiekti su manimi ir paklausti mano nuomonės. Po jūsų komentaro aš Jums paskambinau ir jūsų nuomuonė pasikeitė bent dėl larpo dėl laiko karceryje. Telefonu paklausiau ar jums atrašyti išsamiai į jūsų viešą pastabą ar išspręskime viską kitaip, Jūs pasakė "atrašykite viešai". Taigi, patikslinu, mano draugams airsoft visuomenėje, ką mes su jumis kalbėjome telefonu ir mano viešą atsakymą:

  1. Kaltinimas „LARP'as ne pats geriausias žaidimas nutruktgalviams kulkosvaidininkams“ - taip tiesa, būtent todėl registruodamasis į žaidimą daug bendravau su jumis. Įrašėme mane ir draugą į 16D su galimybę pereiti pas partizanus. Planas buvo pereiti žaidimo gale, bet po to kai valandą laiko padėjau sutvarkyti apšvietimą lauke ir įrengiau „kopėteles“ – mane nušovė okupantų vado nurodymu už nieką. Dar kažkas per bendrą susitikimą metė į mano pusę netikrą granatą ir juokėsi. Nusprendžiau pajuokauti ir aš metęs į visą okupantų 15-20 būrį „tikrą“ granatą per tą patį visuotinį susitikimą. Kiek girdėjau iš kitų šį granata nukrito tiesiai jums po kojomis. Taigi mano larpas buvo toks: „nepritariau okupantų valdžiai, savivalei ir būdamas lietuvis perėjau pas partizanus“ (kas ir buvo sutarta su Jumis prieš žaidimą). Galbūt per daug buvau aktyvus ir sugadinau "personažų teatralizuotus vaidinimus" savo partizaninio karo veiksmais - kas matosi ir iš jūsų video, visi video yra "larp - vaidyba", vienintelis "action" filmukas - kur užpuolų 10 okupantų būrį, kas pastoviai nepatiko jiems. Manau kai jie susitikdavo mertviake ir atsakydami į klausymą "kas buvo", nesakė "ai čia gavau iš lmg, tas bičas labai fainas", o sakė "čia tas mane pašovė, jis toks ir toks".

 

 

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1„Saugaus atstumo nesilaikymas su kruvinomis pasekmėmis“- taip dalinai pripažįstu ir atsiprašau. Pamenu tą momenta, šaudžiau su lmg iš 12-15 metrų (saugus atstumas yra 15m). Vyko susišaudymas prie sandėlio, į mane pradėjo šaudyti priešas pirmas, aš šaudžiau atgal, priešas pasitraukė už sandėlio, aš nemačiau kur jis stovi, aš pradėjau supti sandėlį prieš krūmus, eidamas dariau „suppression fire“ šaudydamas į jo pusę per krūmus nematydamas tiksliai kur yra priešas. Priešui pataikiau į ausį iš 12-15m. Pamačiau, kad jis trina ausį ir paskui žiūri ar yra kraujas ant pirštų. Jis nedėvėjo jokios galvos apsaugos.

Taigi, kai tiek adrenalino ir vyksta kova 1 prieš 1, man buvo labai sunku įžiūrėti ar tai buvo 15m ar ne. Paskui paskačiavau žingsniais, kad ten buvo apie 12m. To žaidėjo iškart atsiprašiau, nes supratau, kad jam skaudėjo ... ir dar į ausį..., tikrai labai gailiuosi, na būna –  čia ne šachmatai, žmonės žino kur važiuoja ir gali pasirūpinti pilna kūno apsauga. Šią situaciją su žaidėju "išsprendėme" taip: per manęs "sušaudymą" po karzecio mane sušaudė ne 1 žmogus pavieniu, o tas pats žaidėjas ir du jo draugai serijom, aš sutikau, jie juokdamiesi sakė "na dabar tave tryse sušaudysim už tą įvykį". Aš nesipriešinau ir atsukau nugarą. Tą matė ir vienas iš organizatorių. Kaip vyras su vyrais šią situaciją išprendėme, maniau pamiršta. Mano IŠVADA: taip, nesilaikiau saugaus atstymo 15m, buvo 12m, gailiuosi (su lmg sunku žaisti dėl šio apribojimo ...), o kam to nebuvo per žaidimus kai kraujas verda ..?..

 

2. "Bandymas sukčiauti- laiko aprybojimų nesilaikymas“ – tai buvo 100% larpas ir tai pripažino Olegas pats kai šnekėjome telefonu. Prasidėjęs apie 30 min karceryje rėkavau "jus visi okupantai. Paleiskite - jau praėjo valanda", prie manęs prieidavo ir sakė, kad dar ne, paskui pasakė, kad liko dar 15 min. Praėjus viso 1h - mane paleido ir sušaudė. Taigi, mano „larpas - melas“ (kad praėjus 30min, sakiau, kad jau pradėjo 1h) buvo žaidybinis larp. Beje, buvau surakintas antrankiais ir uždarytas spyna, išeiti buvo neįmanoma fiziškai. Beje, kas saugojo prie durų patys nežinojo kiek praėjo laiko, nes mane „įkalinę“ žmonės nepaėmė iš manęs dokumentų ir nieko neatsižymėjo, už ką paskui gavo velnių nuo vadų „kodėl neatžymėjote suėmimo, kancerio ir sušaudymo laikų“. Mano IŠVADA: visa miręs sąžiningai atsėdėdavau 1h, niekada neatsėdėjęs 1h nepradėdavau žaidimo. Aš 100% teisus dėl šio kaltinimo.

 

3. "Perteklinės fizinės jėgos naudojimas" - kai mane sugavo, atvedė  prie karcerio ir apsupo kokie 5-6 priešai atsukę ginklus į mane, aš imitavau "įkaito paėmimą kaklo smaugimo veiksmu", tiesiog staigiai užpuoliau priešais esantį. Tik imitavau, kad smaugiu ir sakiau „arba paleidžiate, arba pasmaugsiu“, žmogus vaidino irgi, kad yra smaugiamas ir visiškai nesipriešino, paskui kiti parodė kad mane ale spardo ir aš „pasidaviau“. Tas žmogus (ar jo draugas), kurį užpuoliau paskui priėjo ir pasakė „šaunuolis, kad taip sularpinai, vis žaidimas įdomesnis“. Visa tai buvo filmuojama, šalia buvo daug orgų, niekas man tada nedavė pastabos, kad taip negalima, juk galėjo pasakyti „baik taip negalima“ ir iškart viskas būtų baigta, o  tiesiog filmavo. Nežinojau, kad pagal taisykles „bet koks fizinis kontaktas yra negalimas“. Bet kokia čia dar fizinė jėga ? Aš 175 cm ir 69kg ... Nei vienas plaukas niekam nenukrito, niekam neskaudėjo. Na tai larpas, tas pats kaip tau „padeda“ atsiklaupti ar kai tau „padeda“ uždėti antrankius. Atsiprašau kad nežinojau šios taisyklės, kitą kart net pirštuku nepaliesiu kalinio ar kurį suima , nes gal čia bus jau fizine jėga ... Paskui po žaidimo per pietus dar šnekėjau apie tai su šauktiniais, kurie tame dalyvavo tiek prie karcerio, tiek karceryje kai persimoviau antrankius iš galo į priekį, jie juokavo „kai kitą kart jam vandens atnešim turbūt bus jau nusiėmęs antrankius“. Taigi viskas vyko žaidybine forma, su juoku, norint įvesti įdomumo į žaidimą, o ne fizinius veiksmus. Bet kokie fiziniai veiksmai juk iškart būtų paskelbti per raciją ir orgai mane iškart išmestų iš žaidimo. Visi tai matę, kas dalyvavo tame - niekas nesiskundė, nes jiems tai patiko, yra video kaip įrodymas pas orgus. Paskui nuėjo trumpas gandas "kažką kažką smaugė" - ir prašom verdiktas "fizinės jėgos panaudojimas". Mano išvada: Taigi, 5-6 žmonių iškart to nestabdymas buvo „pritarimas“ tą daryti ir tęsti vėl turint progą, kitaip iškart būčiau išmestas. Kitasyk net piršteliu nieko nepaliesiu ...

 

4. Kiti mano "žygdarbiai": a) nukauti apie 50 okupantų per 2 dienas, uždėtas ant okupantų stabo stogo grotuvas ir paleistos lietuviškos partizanų dainos, kopėčios paslėptos. c) žaidimo gale tryse paėmėm okupantų vėliavą ir herbus, pasak orgų pavėlavom 15 min, kitaip būtume laimėję žaidimą. Paskui orgai ir pasakė „žaidimas yra lygiosios, nes partizanai vis dėlto paėmė štabą, bet pavėluotai“. Bet taip keista, žaidimas garsiai nebuvo sustabdytas, aš laikrodžio neturėjau, nukovus likusius 2 okupantus, mes po 1-2 min įėjome į štabą ir jau po 1min išnešėme vėliavą ir herbus. Beje viduje buvo fotografas ir jis tai fotkino ar filmavo. Kam jam ten būtų pasibaigus žaidimui ... Keista ... Jei partizanai ir pavėlavo, tai nebent 5min. Gaila neturėjau laikrodžio.

Beje, mano manymu laimėjo partizanai, nes likę 2 okupantai (vyr.Ministras ir 16D vadas) paliko savo štabą, nepaėmė savo vėliavų ir herbų ir bandė mus apsupt per dešinę. Manau "Stalinas" juos būtų sušaudęs už štabo palikimą, jie turėjo "mirti apsikabinę vėliavas". Taip pat partizanai mano manymu laimėjo, nes žaidimui pasibaigus buvo nušauti visi okupantai ir jų vadai (pats nušoviau per jų ataką vyr.Ministrą ir 16D vadą) ir mes iškart (po 1-2min) įbėgome į jų jau tuščią štabą. Taigi, mano asmenine nuomone, visi pykčiai man yra tiesiog už tai, kad pašoviau beveik visus okupantų vadus ... ir buvau "išdavikas" perėjęs iš jų pusės pas partizanus ...

 

IŠVADA: jei ką nors padariau blogo – atsiprašau, larpas vis dėlto ne man ... Daugiau larpe nedalyvausiu, todėl su tais žmonėm, kurie mane apšnekėjo Olegui turbūt daugiau nepasimatysiu ir viskas bus ok. Turbut jie laiko nuoskaudą, kad mano atsiliepimas dėl praeitų metų kito žaidimo buvo neigiamas (bet išsakytas tik jiems, ne viešai). Kodėl man nepatiko larp tada ? Nes kartais realiame gyvenime paprastas žmogus žaidime taip įsijaučia, kad bando realiai pažeminti kitą žaidėją. Man nepatinka kai sako nepagrabiai klaupkis/ gulkis. O čia kažkoks įsijaučia ir bando ne larpint, o realiai pažemint, taip save ale išaukštint ...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kas man nepatiko ir ko nenorėčiau per kitus žaidimus:

 

1. Nebuvo chronavimo išvis, man šovė pastate iš pistoleto 5-7m atstumu ir buvo melynė ant rankos 2 cm savaitę laiko, lyg šovė iš dujinio ginklo 150m/s, labai skaudėjo, tikrai buvo overtunas. Didžiausia mano mėlynė per 2 metus, nors būdavo ir iš automato iš 1 metro seniau. Aš mačiau kas tai šovė, jokių pretenzijų jam nesakiau ir jo nicko viešai neskelbsiu – „po muštynių rankom nemasikuoja“. Vienas žaidėjas pats prisipažino, kad žaidžia su su overtunu. Taigi, į overtunus aš pats daugiau nevažiuosiu.

2. Kai kurie žaidėjai buvo nesažiningi: papjoviau vieną, jis grižo po 5min su visa chebra (turėjo 1h atisėdė), aš jam tik pasakiau "tcc, niekam nesakyk, kad tai aš tave", bet jis pasakė iškart saviškiam, nors "po mirties atmintis ištrinama". Nesakysiu kas tai per žaidėjas – tada, po žaidimo jam pretenzijų nereiškiau, nes „po muštynių rankom nesimosiikuoja“

3. Maistas ... aš savo maisto, net vandes nesivežiau į žaidimą. Bet buvau ant tiek alkanas, kad mirtviake vis dėlto paprašiau pavalgyt kitų žmonių, kurie išsitraukė savo maistą iš mašinų prie miartviako valgė viešai. Buvau gavęs 1 davinį – maišelį su makaronais, gal man juos reikėjo kažkaip išsivirt, nežinau... Dar prie mašinų mėtėsi miltų maišeliai, niekas tokio maisto negamino patys... Larpas larpu, bet maistas maistu, jei orgai pažadė juo pasirūpinti ...

4. Žaidimo aišktelėje stovėjo 2 transporto priemonės, kurios man realiai trukdė žaisti. Vienas žalias busikas stovėjo prie pat okupantų štabo, du kartus šturmavom štabą ir abu kartus apsauga slėpėsi už šio busiko, teko šaudyti per kojas atsigulus. Kitą raudoną mašiną galite pamatyti jūsų video, kai apšaudau būrį okupantų, du priešai naudoją šią mašiną kaip priedangą ...

​5. Žaidimo antrą dieną apie 13h kartu su partizanais netyčia pastebėjome visai šalia okupantų štabo pašalinius asmenis, žaidžiantis visai kitokį airsoft žaidimą (jaunimas su kaukėm oranžiniais snapeliais, baltas busikas prie štabo ! Taigi mūsų žaidybiniame lauke pasirodė vyko dar vienas žaidimas ... Ne man daryti išvadą ar viename žaidybiniame lauke gali kariauti pašaliniai asmenys vos 50m atstumu nuo pagrindinio štabo ...

 

IŠVADA: jei žaidimas būtų „sertifikuotas – pagal visas taisykles“ 1) su chronavimu, 2) be mašinų žaidimo lauke, 3) be dar vieno pašalinio žaidimo , 4) su pažadėtu maistu (pasirodo reikėjo badauti arba kepti blynus iš duotų miltų) galbūt ir man galite reiškti pretenzijas... Jei turite man dar pretenzijų, mano tel yra 868689922, mano mail žinote, galime ir gyvai viską aptarti jei norite. Aišku tikslo nėra – larpe manęs daugiau nebus. Jus man viešai paskėlbėte priekaištus, aš dalį pripažinau, atsiprašau, daugiau taip nedarysiu. Bet tada viešai pripažinkite ir jūsų „ne pagal taisykles suorganizuotą žaidimą.“

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 "Bandymas sukčiauti- laiko aprybojimų nesilaikymas“ - Gal atsimeni situaciją kai klausei: ar galiu su draugu išeiti iš mertviako, mus katik nušovė, mes vat su pistoletais nueisim, greit mirsim ir važiuosim namo. Jūs nieko prieš?

 

Nekomentuoju ar darei gerai, ar blogai, tiesiog pasidalinu savo prisiminimu iš mertviako.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

IŠVADA: jei ką nors padariau blogo – atsiprašau, larpas vis dėlto ne man ... Daugiau larpe nedalyvausiu, todėl su tais žmonėm, kurie mane apšnekėjo Olegui turbūt daugiau nepasimatysiu ir viskas bus ok. Turbut jie laiko nuoskaudą, kad mano atsiliepimas dėl praeitų metų kito žaidimo buvo neigiamas (bet išsakytas tik jiems, ne viešai).

 

Kad įneštumėme aiškumo ir nesislapstytumėme, paaiškinsiu kad Sancho minimi "Tie" žmonės esame męs. O už Sancho atsiliepimą apie žaidimą Legion Etrangere II nuoskaudos nelaikome, ir esame dėkingi. Bet koks atsiliepimas yra geriau nei jokio, o neigiami atsiliepimai parodo, kad kažką padarėme negerai.Taip pat nuleidžia ant žemės, ir parodo, kad ne visiems tokie žaidimai tinka ir patinka. Ir tame nėra nieko blogo, kažkam patinka briunetės, kažkam blondinės ir visi yra teisūs :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamas, Deltron.

 

Jūsų tiesa:

 "Bandymas sukčiauti- laiko aprybojimų nesilaikymas“ - Gal atsimeni situaciją kai klausei: ar galiu su draugu išeiti iš mertviako, mus katik nušovė, mes vat su pistoletais nueisim, greit mirsim ir važiuosim namo. Jūs nieko prieš?

Nekomentuoju ar darei gerai, ar blogai, tiesiog pasidalinu savo prisiminimu iš mertviako.

 

Mano atsakymas:

Jus 100% teisus, kai skambinau vakar Olegui ir paklausiau jo, kad gal del sito pyktsa kazkas ? Jis pasake, kad del karcerio. Taigi, mano draugui reikejo vaziuoti vakare namo del vaiko, mes vaziavom jo masina, as labai labai norejau pazaisti dar, todel visu jusu (apie 10 zmoniu miartviake) paklausiau ar galiu greit  dar uzpult staba, per 5min zut ir iskart namo neatisedejes 1h. Jus pasakete “”negalima”. Mes jusu paklausem, negudravom nieko, isvaziavom. Taip paklausiau, nes zaidime buvo daug “pasikeitimu” ir neaiskumu. Buvo pasikeitimu del saudymo is automato pastate, is pradziu taip, paskui pakeitete pasitare. Buvo pasikeitimu del dokumentu, is pradziu man sake eik atsizymet, paskui valdzia sake “ai dzin niekur nesizymek, atsedejai 1 h ir eik zaist”, viena valdzia sake viena, 16D valdzia kita. Del tokiu “zaidimu pakeitimu” ir paklausiau ar galima taip pazaist ir man “padarat lengvata pries pat isvaziuojat” pirma zaidimo diena. Taigi sioje situacijoje, mano nuomone, as teisus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...