Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

Čia didele dalim skonio reikalas yra tai tokio vienareikšmiško atsakymo negaliu pateikti. Bet galiu kažkiek pasakyt kaip man atrodo.
1. G36 labai labai labai nepatogios dėtuvės tai čia jiem -
2. G36 plastmasiniai, o M4 metalinis.
3. M4 ilgesnis vamzdelis už G36c, bet trumpesnis už G36KE. Aišku CQB game'ų nedaug būna, bet jei mėgsti labiau mobiliai ir mažiau apkasų karą, tai trumpesnis lyg ir patogiau.

 

Man asmeniškai G36c pradžioj atrodė geriausiai, patogus ir geras ir t.t., bet dabar kažkiek su juo palošus jei galėčiau jaučiu pirkčiau M4. Tokia mano nuomonė.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1. G36 galima nusipirkti magwell pritaiyta naudoti M type detuves

2. Kartais tas plastikas ne kiek neblogesnis nei metalas. Tuo labioau ir real steel G36 remas is polimero

3. Idejus i G36c vamzduka kaip  M4 (363mm) ir uzdejus duslintuva, gaunasi tacticool vaizdas.

 

O siaip ir viena ir kita reik ciupinet, kas guls i ranka ta ir pirkt. M4 galima labiau pimpint isvaizda. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1.G36 + M4 Magwell nevisada veikia plug and play. Gali tekti pavargti. Kaip pvz. su SRC modeliais.

2. Geriausias korpusas G36 klasėje man kolkas liko SRC gamybos, bet ten jau kitos varkės su hop up'o kameromis, kurios yra svarbios. Jas gali tekti pasikeisti iškarto į Prowin gamybos. Būtų vertas upgrade.

3. Principe sako tiesa. Eik i parde ir ciupinek tarkis ir gausi patarimus. Klausimas kuris geresnis - nėra tikslus. M4 tikrai turi daugiau aksesuarų.

 

 

1. G36 galima nusipirkti magwell pritaiyta naudoti M type detuves

2. Kartais tas plastikas ne kiek neblogesnis nei metalas. Tuo labioau ir real steel G36 remas is polimero

3. Idejus i G36c vamzduka kaip  M4 (363mm) ir uzdejus duslintuva, gaunasi tacticool vaizdas.

 

O siaip ir viena ir kita reik ciupinet, kas guls i ranka ta ir pirkt. M4 galima labiau pimpint isvaizda. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...