Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

ŽAIDIMAS


Bombermen
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Žaidimas buvo smagus ir būtų buvę dar smagiau jeigu ne keli aspektai:
1. Panaikinta taisyklės dėl iškišto ginklo iš pastato yra nesamonė. 

2. Šaudymas auto pastate tikrai nėra malonus dalykas.

3. Kai duodamas nurodymas, kad į antrą aukštą ar ant stogo negalima, tai organizatoriai ir visi kurie tą nurodymą gavo turėtų kitiems suprantai pasakyti, kad negalima. Nors iš to kaip tas šaulys iš palėpės dingo pamatęs orgą, galima būtų suprasti, kad jis taisykles žinojo, bet nelabai įsisavino.

4. Žaidimo pradžia buvo nesusipratimas, nes vos raudoniesiems pajudėjus iš starto vietos, mėlynieji jau buvo užsiėmė visoje teritorijoje pozicijas, tai arba laikrodžiai buvo blogai susinchronizuoti arba kažkas nepažysta valandų. Kitą kartą siūlyčiau organizatoriams prie kiekvienos komandos paskirti po savo atstovą, kuris racijos pagalba duotų startą ir nebūtų tokių nesusipratimų.

5. Negalima pasislėpus žolėse ir tyliai sakant PIF-PAF nukauti 5-6 žmonių.

Šaunuoliai mėlynieji, kurie paėmė bunkerį, vienas pasiaukojo, o kitas užbėgo iš šono ir nusitaikė man į galvą:D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui visiems už žaidimą. Buvo smagu, tikiuosi sekančiuose žaidimuose bus mažiau maklaudu ir aklos ugnies.Первый тебе большое спасибо за командование! Bomberman atskiras dėkui už vandenį teritorijoje:) lauksim Fotoreporto.  

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na pradžiai tai atstumas buvo toks ribinis ir per kojas tikrai buvo galima šaudyt. 1-2 galima buvo nupifpafint tikrai, bet garsiau reikėjo tą daryti, nes iš pirmų 3 žmonių išgirdo tik vienas, o dar 3 buvo truputuką toliau, tai jie tikrai būtų nukovę pasislėpusį. 

Mano nuomone, reikia prieš kiekvieną žaidimą dar kartą pakartot taisykles. Nes taip pat su pataikymu i ginklą klausimų kilo ir dėl aklos ugnies ir dėl šaudymo iš pastato / į pastatą. Daug visokių pastabų, bet kaip pas kažkurį kolegą parašyta: Žaidimo kokybė priklauso tik nuo pačių žaidėjų. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau, esu naujokas jūsų kompanijoj, prireikė laiko kol susigaudžiau, foto redaguotos mano fb: https://www.facebook.com/smilga.kate.16/photos_albums

arba atsisiuntimui per wetransfer:

Files (87.1 MB total)
Airsoft 2015 08 09 redaguota.zip Will be deleted on
22 August, 2015 Download link
http://we.tl/huMSIU1r3p
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...