Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Paaiskinkit visai "zaliam"


Rekomenduojami pranešimai

Susidomejau straik-ball'u. Ir mane domina tokie dalikai: ar imanoma zaist vien tik su pistoletu musiose ar butinai turi buti sunkesnis ginklas? Del ekipiruotes irgi ne aisku, kaip ji turi buti parinkta: ar kazkokios armijos ar galiu tesiog paimp bet kokius armijos drabuzius ir akinius apsaugai ir begt i musi? Ir del pacio zaidimo, kaip supratau cia zaidzia komandom, o jaigu esi be komandos ar imanoma prisijungt prie zaidimo? Na turbut tai viskas kas domina kolkas.

Aciu uz demesi.

P.S. Man 19.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Yra zmoniu kurie zhadzia ir su peiliais, jei sugebi prashom.

 

 

Kas liecia tavo prekine ishvaizda ir komandoje buvima, nuo to priklauso daugelis rimtu zhaidimu. Jei atrodisi kaip pokemonas rimtesniuose zhaidimuose dalyvauti niekai nepavyks, o taip pat ir be komandos tas pats.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausia vientisumas.

tikrai tiek kiti zaidejai, tiek tarkim ziurovai, kreivai ziures jei kelnes pvz woodland, svarkas marpat, is po jo sviecia rusiska "tielniaska", o kepure tarkim flecktarn.

paciam manau taip pat nemalonu butu taip rengtis...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausia vientisumas.

tikrai tiek kiti zaidejai, tiek tarkim ziurovai, kreivai ziures jei kelnes pvz woodland, svarkas marpat, is po jo sviecia rusiska "tielniaska", o kepure tarkim flecktarn.

paciam manau taip pat nemalonu butu taip rengtis...

Ta prasme jai pirkti tai iskarto vienos armijos ekipiruote? O gal galit duot nuorodu kur galima isigit ekipiruote i patart kokia ji turetu but (medvilne, poliesteris ir toliau)? Armijai ir civiliam ne pamaciau nieko gero. Ir dar klausimas kokiu sezonu daznausiai viksta zaidimai (vasara, rudeni, ziema)?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz. pas mane. Turiu AK ir M16. Prie AK velkuosi Gorka, Sumracka arba Flora deduosi rusu Pioner razgruza ir rusiska kaske. Prei M16 velkuosi Woodlanda ir US ekipa.

Manau juokingai atrodyciau su Woodlandu rusisku salmu ir M16 :lol:

 

Ekipa reikia rinktis pagal ginkla.

Neradai AiC nieko gero ziurek nete. tam yra Google.lt

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Susidomejau straik-ball'u. Ir mane domina tokie dalikai: ar imanoma zaist vien tik su pistoletu musiose ar butinai turi buti sunkesnis ginklas? Del ekipiruotes irgi ne aisku, kaip ji turi buti parinkta: ar kazkokios armijos ar galiu tesiog paimp bet kokius armijos drabuzius ir akinius apsaugai ir begt i musi? Ir del pacio zaidimo, kaip supratau cia zaidzia komandom, o jaigu esi be komandos ar imanoma prisijungt prie zaidimo? Na turbut tai viskas kas domina kolkas.

Aciu uz demesi.

P.S. Man 19.

Del pistoleto - vien su juo zaisti teoriskai galima. Taciau pries pistoleta perkant geriau jau pasiskolink is kokio draugo ir pabandyk...

 

Atstumas sio ginklo vienaip ar kitaip mazesnis, jau nekalbant apie magazino talpa ir greitosauda. Todel po kurio laiko VIEN su pistoletu pasidaro... kchem.... nelabai idomu :lol:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu, bet pistoletas bus pirmam laikui, sunkesnis ginklas planuojamas ateiciai. Dabar reikia alga gaut :lol: O kai viksta zaidimai savaidgaliais irgi komandom zaidzia? Juk vienas lauke ne karis =) Ir kaip atslirti "Gyva" zaideja nuo jau "mirusio"?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu, bet pistoletas bus pirmam laikui, sunkesnis ginklas planuojamas ateiciai. Dabar reikia alga gaut :D O kai viksta zaidimai savaidgaliais irgi komandom zaidzia? Juk vienas lauke ne karis =) Ir kaip atslirti "Gyva" zaideja nuo jau "mirusio"?

Manau, vertėtų prie? u?duodant klausimus perskaityti bent ?iek tiek forumą. Nejaugi kiekvieną kartą reikia kartoti? :lol:

 

O paskutinis klausimas rodo, kad net Straikbolo Taisyklių neskaitei... http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=905

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

del aprangos as nusipirkau woodlanda is aic ir man gerai. kelnes atlaike visus slydimus ir pasivartymus, del pistoleto, nu jei nepatinka tau dideli ginklai tada bent jau pigu no-name mp5 nusipirk, zinok vistiek daugiau malonumo bus nei is pistoleto, o kaina mazai kuo skirsis

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...