Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

LAB - Lietuvos Airsofto Bendruomenė


sarachem
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Nemanau kad pats esi suinteresuotas reikšmingai suprasti, nes apriori esi kritiškai nusiteikes. Pilnai suprantu tave ir kitus skeptikus (Skeptikai, tai ne tau! =)) del to ir siulau susitikti, kad draugiškoje aplinkoje pabendrauti.

Švaraus popierio ir tušinukus paimsiu pats, diktanta paimsim iš diktantu generatoriaus, kad viskas butu teisinga.

Del 125 - taikimasis iš automato ir snaiperio turi skirtuma - snaiperis, žiurintis i optini taikikli, turi labai maža periferinio stebejimo lauka. Na, ir 200 ms.

nemanai, kad mano kritišką nusistatymą suformavo nekonkretumas ir nenoras paaiškinti, kas bus geriau? kol kas žinau tik vieną dalyką - lukašenka kažkam trukdo arba jam kažkas trukdo. šita santabarbara manęs nedomina. dar yra kažkas apie apolitiškumą. iš savo profesinės patirties žinau, kad nesugebėjimas suprantamai iškomunikuoti idėjos visiškai nepriklauso nuo komunikacijos formos/kanalo. aiškiai dėstomos mintys jos ir rašytinėj, ir verbalinėj formoj yra aiškios.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 76
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

O aš vieno nesuvokiu, jeigu žmogus neturi noro sužinoti kas ir kaip bus LAB, kam tada rašinėti čia į forumus ir savotiškai "nustatinėti" tik skaitančius žmonės kurie bando susidaryti nuomonę ? Man kai įdomu aš nueinu, pasiklausau žmonių, nuomonių, vizijų ir tada darau išvadas ir sprendžiu ar man to reikia, manau taip ir turėtų būti priimamas sprendimas? na žinoma jeigu nesi 16 metų mergaitė.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O aš vieno nesuvokiu, jeigu žmogus neturi noro sužinoti kas ir kaip bus LAB, kam tada rašinėti čia į forumus ir savotiškai "nustatinėti" tik skaitančius žmonės kurie bando susidaryti nuomonę ? Man kai įdomu aš nueinu, pasiklausau žmonių, nuomonių, vizijų ir tada darau išvadas ir sprendžiu ar man to reikia, manau taip ir turėtų būti priimamas sprendimas? na žinoma jeigu nesi 16 metų mergaitė.

tik nereikia apie tas mergaites. apie rimtus vyrus aš jau rašiau aukščiau. kai TAU įdomu, tu eini-klausai, kai MAN įdomu, aš prieš eidamas paklausyti noriu žinoti, kur aš eisiu. nepasakok man, prašau, kokiu būdu yra priimamas TEISINGAS sprendimas. nėra čia nei tavo, nei mano teisybės.

nesuvokiu kodėl reikia kažkur eiti, kad gauti informacijos. aš jau prisivaikščiojau per savo amžių, truputį pradėjau taupyti save, bet juk tu man nepaaiškinsi, kad taip daryti neteisinga, tiesa?

p.s. nemanau, kad šis susirašinėjimas lems neigiamą požiūrį į LAB. aš nesu nei prieš, nei už. prieš nesu, nes neturiu išankstinio nusistatymo, už nesu, nes nieko konkretaus kol kas neperskaičiau. į taip vadinamą alternatyvųjį forumą nuėjau iškart. nieko ten neradau. ok, tai suprantama, greitai visko nepadarysi, tačiau šiandien forumas išvis uždarytas. įdomi taktika daryti viską eigoje. improvise, adapt, overcome? nepasirašau aš ant improvizacijų, kai nematau galimos naudos/svarbos. ar tai - blogo žmogaus požymis?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai man Lukašenka niekada netrugde, nes jis verslininkas, o aš entuziastas. Aš ji pilnai suprantu. Be to, negalima neigti jo, kaip ir kitu senbuviu, inašo i šalies airsofto judejimo vystyma. Suprantu, kad yra ir bus žmoniu, kurie del tam tikru (dažnai skirtingu) priežasčiu ji palaikys, ir tai yra gerai, nes žmogus yra vertas to, kad ji palaikytu.

Bet, absoliučiai visi žmones planetoje verti būti palaikomi ir turi teise būti suprasti vieni kitu.

Del komunikacijos - tam, kad produktyviai subendrauti, reikia eliminuoti priešnusistatyma. Tam, kad eliminuoti priešnusistatyma, reika kartu išgerti alaus arba nors parašyti rusu kalbos diktanta. =)

Pray, work, obey

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai man Lukašenka niekada netrugde, nes jis verslininkas, o aš entuziastas. Aš ji pilnai suprantu. Be to, negalima neigti jo, kaip ir kitu senbuviu, inašo i šalies airsofto judejimo vystyma. Suprantu, kad yra ir bus žmoniu, kurie del tam tikru (dažnai skirtingu) priežasčiu ji palaikys, ir tai yra gerai, nes žmogus yra vertas to, kad ji palaikytu.

Bet, absoliučiai visi žmones planetoje verti būti palaikomi ir turi teise būti suprasti vieni kitu.

Del komunikacijos - tam, kad produktyviai subendrauti, reikia eliminuoti priešnusistatyma. Tam, kad eliminuoti priešnusistatyma, reika kartu išgerti alaus arba nors parašyti rusu kalbos diktanta. =)

nu nėra jokio priešnusistatymo. su kuo ir kokia proga alus geriamas yra individualu ir nebūtinai pagrįsta asmeniškumais. kam adresuotos lažybos buvo, manau, yra aišku, tavo norą perimti atsakomybę suprantu, bet prasmės tame nematau, nors be lažybų su tavimi pasirašinėčiau. man negėda pralaimėti, yra kas ir mano gimtąja kalba už mane geriau parašytų. čia normalu. tavo fantastiniai etiudai yra gražūs, aš labai mėgstu ir gerbiu tiek patį žanrą, tiek sugebėjimą rašyti, bet čia ne fantastų forumas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

viskas tvarkoje, щ yra šalia ш (nepataikiau), o stiliaus klaidų diktante nebūnao? čia grasinimas, pažadas pasitaisyt ar šiaip?Jokiu grasinimu,ka tu,o ka reiskia tavo ta nuoroda????niekas manęs nenervOja, aš tik labai vartotojiškai pasakiau, kad džiaugsmas vartoti šį užsiėmimą yra tiesiogiai proporcingas ego trydom.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Trauma, tavo postas del lažybu buvo iškart po manojo, ir neturejo žymu kam jis konkrečiai skirtas.

Linkus i apsakymus numečiau tik tam, kad truputi pažintum mane ne kaip vatnika iš forumo, o kaip žmogu. Tai yra esminis dalykas nuteikiant žmogu sveikai komunikacijai ir viens kito pažinimui =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu, jog jūsų diskusija, apie kol kas dar neegzistuojančią bendruomenę išsikvėpė. O tai kas vyksta čia, tik tolina LAB nuo LSB. Visiems abejojantiems siūlau palaukti gimdymo rezultatų ir neburnoti anksčiau laiko. Nes čia mes matome tik iniciatyvą, kokių per 10 metų mačiau ne vieną. Apie rezultatą pakalbėsime kai bus laikas. išankstinis erzelis niekam nereikalingas.

Sarachem tiki, tuo ką daro, jau ir avatarą pasikeitė į temą. Reikia manyti su panašiu akstinu ir kiti renkasi LAB, jos pačios labui.

 

Gal šie įvykiai bus postūmis keistis ir pačiai LSB - legalizuotis, pasiūlyti įstatyminę bazę AEG, savininkų registraciją, GM klubo reorganizaciją ir tt. Tokia dienos šviesa ateityje padėtų išvengti didžiosios dalies nesusipratimų ir ginčų, kurie vyksta mūsų bendruomenėje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Trauma, tavo postas del lažybu buvo iškart po manojo, ir neturejo žymu kam jis konkrečiai skirtas.

Linkus i apsakymus numečiau tik tam, kad truputi pažintum mane ne kaip vatnika iš forumo, o kaip žmogu. Tai yra esminis dalykas nuteikiant žmogu sveikai komunikacijai ir viens kito pažinimui =)

žymos nebuvo, buvo "ты" ir paminėtas konkretus personažas. anyways. tavo linkai buvo geras žingsnis. kol rašiau šį komentarą, Uno sudėjo beveik viską, ką norėjau pasakyti, tik pridėsiu, jog tavo tikėjimas tuo, ką darai, yra gerbtinas, tačiau nėra savaime užkrečiantis. aš prašiau atsakymų, sutinku juos gauti PM. galbūt tuomet ir noras atsigerti alaus atsiras. prašau nevertinti to, kaip "jei patiksi, tai gal ir skirsiu tau dėmesio", tiesiog visi turime savo... khmm.. sprendimų priėmimo metodų :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

AS JUS BUVAU PERSPEJAS KAD TA IVYKS BET NIEAKS NEKLAUSET REIKEJO TA KOMANDA UZBANINT BET NIEKO NEPADARET IR DABAR MATOT KAS GAVOSI. O DEL TRAUMOS SKLEIDZIAMU EREZIJU GERIAU NEKREIPT I JI DEMESIO MATOSI KAD NERA KA VEIKT TAI IR TROLINA IR GEORGIJAUS JUOSTA VADINA KOLORADO JUOSTA......

 

Praeities smeklos nenustoja lankiusios sios bendruomenes...

Del Georgijaus juosteles, tai... Tai paskutiniu metu tampa kaip darbas - istisus metus skleisti visiems informacija ir priminima apie seneliu/proseneliu pergale pries nacistine vokietija. Kadangi mes visi kaledu eglutes nenupuosiam istisus metus, kad nepamirstume, jog kaledos egzistuoja.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Trauma, tokiu atveju reikejo rašyti ne ты (tu), a он (jis). =)

Na, nesu ebola štamas kad kažka užkratynet. Na, ir ne baksas, kad visiems patikti. Tiesiog žmogus, kaip ir tu.

Del alaus pasiulymas lieka galiojančiu.

tai buvo asmeninis kreipimąsis į jį, nes, visų pirma, jis turėjo galimybę/teisę apkaltinti mane nacionalizmu. jaučiuosi kaip automobilių nuomos punkte, kur nuomai siūlomas tik Nissan JPuke. žmonės stengėsi jį kurdami, ir nėra jis ten baisiai kažkuo blogas, na bet.. o pėstute eiti nesinori, ką jau bekalbėt apie auto konstravimą. tada gauni sms "ateik į mūsų nuomos punktą, bus geriau". klausiu "o kas geriau|?", o man atsako "o tu ateik, pamatysi". kažkoks nefengšui gaunasi. norėčiau visgi baigti šią diskusiją. mano pasiūlymas į PM gauti atsakymus taip pat lieka galiojančiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū tau, trauma.

Dar truputi apie LAB.

LSB, tai yra kaip Microsoft, jau beveik korporacija tapusia bendruomene. Ji puikiai veikia, niekas nesiginčija, ir duok Dieve, tik geres kaip profesionalus produktas. LAB siulys truputuka daugiau laisves - tai bus open source, kur praktiškai kiekvienas gales suprogramuoti bendro kodo blokeli saves ir visu labui.

Aišku, tai sunkus kelias, ir jis, kaip ir betkoks open source, bus del tam tikru priežasčiu nepriimtinas tam tikriems žmonems. Jis iškels ir ginčus, ir gal nusivilima - bet tai bus bendras kurinys, kuris, gal, leis airsoftininkams geriau vienas kita pažinti - tai pat, kaip senais laikais, kai airsoftas tik skyne kelia Lietuvoje. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Viskam savas laikas. =)

kadangi negavau nieko į PM, tai paklausiu čia: ar tai reiškia, kad naujam namui ieškomi statybininkai, o ne gyventojai? variantą "o davai pasistatom namą ir patys jame gyvensime kaip žmonės" atmetu kaip nelogišką, nes.. na, visi žinome, kaip šis anekdotas baigiasi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kodėl tave kažkas turi įtikinti kažkur dalyvauti ar jungtis? Duoti kažkokią info asmeniškai tau? Juk pats matai, kad projektas naujas, todėl kaip ir sakė viskam savas laikas, o jeigu nenori laukti to laiko tai siūlyčiau prisijungti prie grupės žmonių kurie generuoja įdėjas ir judina projektą, tada galėsi išlieti savo visus gabumus geram tikslui. O tai šneki lyg tave mokykloj būtų labai skriaudę, nesupyk, bet susidaro toks vaizdas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nepykstu. neskriaudė :) projekto statyboje dalyvauti nenoriu, "kraustytis" į naują namą trūksta argumentų, gyventi dviejuose namuose nepatogu. mes juk ne mokykloje, kur už bet kokią iniciatyvą tiesiog pagiriama. ar man dabar susigėsti, kad nepuoliau rašyti va čia tai malačiai, va čia tai idėja!?

kažkoks keistas tas jūsų ai ką čia rašinėtis, viskas bus normaliai, tu geriau prisijunk ir pamatysi. Ping uždavė mano klausimą grynąja forma. ir ką? ok, viskas bus gerai. aš šiaip tikrai to linkiu, juk kaip vartotojas turėčiau iš to kažką išlošti, tiesa?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega OSO , gal galite pasiūlyti problemų sprendimo būdą konkrečiau ? O gal pats galite išspręsti krūva klausimų , tiesiog pašnekėkite su gerb.Lukashenka , kad atšauktų savo ultimatumą ? Negalite ?Tai apie ką Jūs čia ?

 

Mes irgi negalime , o Airsoftą mėgstame !

Darokai, as nieko nepatarsiu ir nepasiulysiu kaip Jums Vilniuje spresti savo problemas, mano budas paprastas kaip du pirstus..... nemokami zaidimai ir tiek, tai ir bus tam tikra alternatyva mokamiems zaidimaims ir nauju nariu i bendruomene pritraukimas, supazindinant juos su esamom taisklem. O Luka, :) nera apie ka sneketi, zmogus daro bizni. Nejau niekas be jo neorganizuoja nieko??? Atvaziuokit kada i pajuri, pazaisim.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek skaiciau, BB's ir karabinai nebuvo pamineti. Jus nežinote tiesos. Prasom nekelti vejo su sparnais :)

 

Žinant neišsenkanti klaipėdiečių potenciala bei nora dažniau žaisti, nes Balu ir Zdanės žaidimai organizuojami ne dažniau kaip karta į mėnesi (arba rečiau) vyrai ,vedami OSO ,pradėjo žaisti kas savaite savo kieme nemokamai, kartu pritraukdami naujokus. Žaidimas trunka 3 valandas

 

Nei oficialus organizatorius, nei nemokamu žaidimu iniciatyvine grupe nemato vienas kitame priešo. Atvirkščiai, yra bendradarbiaujama. Be to esame iš vienos komandos :)

 

Žaidžiame kartu, prižiurime taisykliu laikymasi kartu, padedame prisišaudyti ginklus kartu, išnuomojam ginklus jei reikia.

 

Kaip suprantu Klaipėdos regionas ir toliau išlieka pavizdinis :) Dižiuojuosi jumis vyrai!!!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...