Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Idomus pamastimai apie maklaudizma


Alberto
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Del vardinio antsiuvo pritariu, bet sitas dalykas butu sunkiai igyvendinanas. Nevisi ji pasidarytu del ivairiausiu priezasciu. Sprendimas butu kad tuo uzsiimtu vienas asmuo kuris su tokiais dalykas buvo susidures ir gerai visiems zinomas. Paskelbti data iki kada butu renkami pinigai (pervedant tam asmeniui i saskaita su reikiama informacija) ir kur bus galima atsiimti vardini antsiuva. Manau tai butu efektiviausias ir pigiausias variantas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 131
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Posted Yesterday, 11:02 PM

Antsiuvai būtų gerai, bet ką daryt jei prie anturažo nepriklauso? (Nors aš ir taip labai išsiskiriu...)

 

Na manau ansiuvas tikrai netaptu labai riški žime ant kamufo, nes jame tik nikas bus.

 

 

Posted Today, 12:58 AM

Del vardinio antsiuvo pritariu, bet sitas dalykas butu sunkiai igyvendinanas. Nevisi ji pasidarytu del ivairiausiu priezasciu. Sprendimas butu kad tuo uzsiimtu vienas asmuo kuris su tokiais dalykas buvo susidures ir gerai visiems zinomas. Paskelbti data iki kada butu renkami pinigai (pervedant tam asmeniui i saskaita su reikiama informacija) ir kur bus galima atsiimti vardini antsiuva. Manau tai butu efektiviausias ir pigiausias variantas.

 

Del pinigu pervedimo abejoju kad rastume toki atsakinga žmogu, beto tikrai yra žmoniu kurie galetu ji matis pasidaryti nes rankos ne iš šiknos auga.

O del datos paskirimo pilnai galetu prisideti ir forumo prižiuretojai, titulinem forumo lape ryškai iskirenčiai parašyti tai, tada tai butu lengviau igivendinama

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai nelabai įsivaizduoju, prašau man paaiškinti, kaip antsiuvai padės išspręsti maklaudizmo problemą?

Saudais tu su kokiu nors naujoku, pas kuri koks nors 100m/s AEGelis, jis iki taves nedasiekia, bet galvoja kad dasiekia, prieina, paskaito tavo nicka ir paskui forume raso "%USERNAME% moklaudas ble, uzmusiau, baninkit is zaidimu". Viskas, tavo airsofto dieneles baigtos. Daugiau nemaklaudinsi :P

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Posted Today, 08:24 AM

aš tai nelabai įsivaizduoju, prašau man paaiškinti, kaip antsiuvai padės išspręsti maklaudizmo problemą?

 

Visi mes esam pasislepe po kaukem, ar veido kitom apsaugom ir neaisku kas per asmuo pries tave randas, o ansiuvo pagalba zinosi kas tai per asmuo, o to pasekoja bus lengviau atpazinti nesaziningus zaidejus ir jau imtis tam tikru veiksmu ispresti problema.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pasiūlykite didelius numerius ant nugaros išsiuvinėti!

Kam tada yra reikalavimas talpinti veido nuotraukas registruojantis forume? Ar būtent ne dėl to, kad išvengti minėtų situacijų?

Tuo labiau skirkite LSK nuo komandų narių, kuriuos galime atpažinti pagal antsiuvus su komandos pavadinimu (ševronus), uniforma. Kiekviena komanda rūpinasi savo geru vardu, todėl maklaudizmo netoleruoja.

Dėl kai kuriu naujoku LSK kita kalba....

Su visa pagarba - galu gale visada dėl kilusiu nesusipratimų turite teise kreiptis į žaidymo organizatorius! O ne verkit dėl to  forumuose. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau visiem daugiau zaist ir maziau klaviatura maigyt... O tai gaunasi kad visi verkia del maklaudu, nors realiai susidure viena syk su tokiu... Siaip jau visada reikia but 100% isitikinusiam, kad tavo aeg dasauna iki ten kur zmogus stovi, o paskui jau rekt kad maklaudina. Paciam buvo situacija kai i mane sedinti, zmogus saudo ir man bbsai prie koju krenta... O jei piktybinis maklaudas, uzsidedi liemene, nueini pasiemi uz rankos arba isidemi nicka ir eini pas orgus/ pranesi per racija. Paciam teko taip padaryt ir nieko nenumiriau. Aplinkiniai, kurie mate ir paliudijo irgi nenumire ir zmogus kuris buvo itartas maklaudinimu nenumire, nuejom issiaiskinom su orgais ir viskas. O tai daba puciat is muses drambli, taip lyg kas antras zaidziantis maklaudas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Apie tuos "už čiuprynos"... Na OK, tokį, kaip aš gal ir nuneštumėt, bet yra tokių, kurie sveria kaip du aš, tai kaip man tokį reiktų nuvest, jei gražiuoju neina? Patį už "čiuprynos" paimtų ir į kokį krūmą įkeltų.

 

Kaip įsiminti nicką, jei net neturi minčių, kas tas per vienas? Pasiklausti priėjus? O kaip vesti pas GM, jei žaidėjas nenori niekur eiti? Tam ir pakėlėm temą apie antsiuvus - priėjai, paskaitei nicką, nekeldamas konflikto eini pas GM. Vienintelis padorus,didelio konflikto nekeliantis būdas. Jei baisu prieiti, galima neiti iškarto, neiti naglai, o apsimest pašautu ir ieškančio mertviako.

 

 

Siulau visiem daugiau zaist ir maziau klaviatura maigyt... O tai gaunasi kad visi verkia del maklaudu, nors realiai susidure viena syk su tokiu... Siaip jau visada reikia but 100% isitikinusiam, kad tavo aeg dasauna iki ten kur zmogus stovi, o paskui jau rekt kad maklaudina. Paciam buvo situacija kai i mane sedinti, zmogus saudo ir man bbsai prie koju krenta... O jei piktybinis maklaudas, uzsidedi liemene, nueini pasiemi uz rankos arba isidemi nicka ir eini pas orgus/ pranesi per racija. Paciam teko taip padaryt ir nieko nenumiriau. Aplinkiniai, kurie mate ir paliudijo irgi nenumire ir zmogus kuris buvo itartas maklaudinimu nenumire, nuejom issiaiskinom su orgais ir viskas. O tai daba puciat is muses drambli, taip lyg kas antras zaidziantis maklaudas.

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

hm. kažkaip iš pradžių pašaipiai nuskambėjo, kad ale nieko nuostabaus, kad verkšlena, gi panelė. norėčiau šioj srity nebūt dėl to išskirta.Bet tema ne apie tai.  Visgi, kaip rašė Zveras apie tuos gal dvigubai sveriančius, tai esant mergina tai ypač aktualu, tikrai nei jį ten nutempsi nei šiaip ką padarysi :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu jus duodat, atsirado "koviniai tampytojai"... Pasikartosiu, daugiau zaiskit, pamatysit kad ner ten to maklaudizmo tiek kiek cia verkiat. O del zmogaus, kuri itariat maklaudinimu,dar syk sakau, jei matot kad neina susitart graziuoju, orgu radijo kanalas 5, susisiekiat ir prasot kad ateitu. Neieskokit slieku ten kur nera, dar per mazai zaidybines patirties turit kad sneketumet apie maklaudizma.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintelis padorus,didelio konflikto nekeliantis būdas. Jei baisu prieiti, galima neiti iškarto, neiti naglai, o apsimest pašautu ir ieškančio mertviako.

 

 

Na manau dėl šito ir nereiktų šitų antsiuvų, nes pasitaiko situacijų kai nepajauti ir neišgirsti pataikiusio BB'so. Kadangi mūsų žaidimai vyksta dažniausiai miškuose, tai ten šlamėdamas su liemene ir kita sunkia ekipuote, nevisada atskirsi pataikymą nuo šakelės. Ir kai tokiu atveju žmogelis užuot išsiaiškines ar priešininkas pajuto pataikymą ar ne iškart bėgs skūstis, jis gali pridaryti nemalonumų žmogui kuris visiškai nekaltas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tu forume grubiai nuo 2012 pradžios, tai  844 dienos įskaitant ir šiandien. Ir varai po 0,6 posto per dieną (čia jeigu ir naujųjų metų naktį parašai) Kadangi informacijos apie ginklus, ekipuotę, review ir kitų naudingų dalykų forume nepagausėjo. Spėju, kad kažką darai ne taip...

 

P.S. tema jau senai turėjo pakeisti pavadinimą į "mano nuomonė apie tai ką mano žmogus parašęs auksčiau".

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi noro padiskutuot apie mano aktyvuma rasyk i PM, jei neturi tai nereik ir forume sau paciam postu skaiciaus keltis (aciu uz demesi mano personai ir analize del postu skaiciaus), o cia tema apie maklaudizma ir siuo metu iskilusias baimes kaip elgtis "jei nenores su manim eiti prisipazint". Turi minciu rasyk, jei ne- leave it. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...