Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Bendras klausimas apie Hop-Up kameras


Rebellion
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu naujokas airsofte, bet daug skaitinėju forumuose ir žiūrinėju nemažai airsofto video apie ginklų tiuningus. Daug informacijos yra apie vamzdelius, gumytes, bet man vat įdomu ar Hop-Up kameros būna kuom nors "stebuklingos", na ta prasme, kad būtų verta investuoti pinigėlių ir nusipirkti kokios geros firmos Hop-Up kamerą, juolabiau, kad pačiame ginkle jau stovi metalinė Hop-Up kamera. Nes kiek teko ardyti tas Hop-Up kameras (patirtis maža, dvi ardžiau, vieną nuo AK kita nuo M klasės), tai principas visur tas pats, tik šiek tiek kitoks mechanizmas naudojamas reguliuoti "gumbelio" išsikišimui, kuris užsuka BB'S. Na man toks klausimas iškilo kada pamačiau, kad Hop-Up kameros gali kainuoti nuo 30 iki ~300 LT.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai, jei keisi vidini vamzdeli, automatiskai tavo hop-upas gali nebetikti, nes bus per platus/siauras, kitas dalykas, jei padidinsi ginklo galinguma, senasis taip pat gali nebetikti, nes jie yra minksti/kieti... Na siaip taip tiesmukiskai sakant, hop-upa reikia derint prie tavo tiuningo, manau cia esminis dalykas ir yra :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Reik derint gumyte ir/ar spaceri, o ne pacia kamera. Kiek teko susidurt, tai geriau keisti plastikine hop up kamera i metaline. Ji tvirtesne ir gali but siek tiek sandaresne, jei vamzdukas tampriau isistato. Prowin gamina geras kameras, bet galima paieskot ir analogu uz pigiau. Nzn, kaip tu "skaitai" forumus, jei nesugebi sitos info rast....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Reik derint gumyte ir/ar spaceri, o ne pacia kamera. Kiek teko susidurt, tai geriau keisti plastikine hop up kamera i metaline. Ji tvirtesne ir gali but siek tiek sandaresne, jei vamzdukas tampriau isistato. Prowin gamina geras kameras, bet galima paieskot ir analogu uz pigiau. Nzn, kaip tu "skaitai" forumus, jei nesugebi sitos info rast....

Kad skiriasi vidinių vamzdelių diametrai ir dėl precizinių vamzdelių didesnio išorinio diametro nebetelpa į Hop-Up kamerą - tą nesenai skaičiau, apie Hop-Up gumyčių minkštumą irgi skaičiau. Tiesiog man įdomu sužinoti, ar kažkuom gali skirtis tarkim standartinė metalinė G&G Hop-Up kamera (tarkim jeigu vamzdelis puikiai telpa) nuo kitų brangių firmų, ar visgi čia pinigai būna mokami už vardą ir prestižą, o gal tikrai verta sumokėti tuos 120-300 LT už tą Hop-Up kamerą? Nes taip metalinė Hop-Up kamera ~70 LT kainuoja, o vien dėl to, kad tau precizikos vamzdelis netelpa ar kleba moketi du, tris ar net keturis kart daugiau - sito aš nesuprantu, todėl ir klausiu :) . Forumuose irgi "neužkliuvo akys" už būtent tokios temos. Man tiesiog tas paprastas klausimas yra tik dėl pačios Hop-Up kameros, o ne dėl jos vamzdelio diametro ar gumytės :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai jei tau kleba hop-up kamera, krestelsi ginkla, pasisuks pati kamera ir prades tau srata uzsukinet i kaire/desine :)))

Gal nuskambės kiek kvailai, bet tiesiog tiesiai šviesiai paklausiu ką būtent noriu sužinoti, nes nelabai supratote ką noriu sužinoti šia tema :) . Sakykime aš turiu puikiai veikiantčią Hop-Up kamerą su precizika. Klausimas toks - ar tos brangios Hop-Up kameros bus kažkuom geresnės už tokią? Ir jeigu ir bus, ar už tuos investuotus papildomus pinigėlius bus juntamas skirtumas? :) Klausiu taip, nes yra minčių nuo nulio susirinkti/pasigaminti AEG, na toks "pasigamink pats" projektas būtų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nuskambės kiek kvailai, bet tiesiog tiesiai šviesiai paklausiu ką būtent noriu sužinoti, nes nelabai supratote ką noriu sužinoti šia tema :) . Sakykime aš turiu puikiai veikiantčią Hop-Up kamerą su precizika. Klausimas toks - ar tos brangios Hop-Up kameros bus kažkuom geresnės už tokią? Ir jeigu ir bus, ar už tuos investuotus papildomus pinigėlius bus juntamas skirtumas? :) Klausiu taip, nes yra minčių nuo nulio susirinkti/pasigaminti AEG, na toks "pasigamink pats" projektas būtų.

 

Na va dabar aiškiau :) Jei viskas puikiai veikia, tai siulau palikti Hop up kamerą ramybėje. Investuok į kitas dalis jei tai norisi :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Geros kameros iš metalo - tiksliau pagamintos, geriau apgula vamzdį, sandariau telpa viduje guma. Jei dar pataikai vamzdį ir hopupą nusipirkti - pasaka. Jau vien ką duoda kai kuriais atvejais po hopup guma pavynioti santechninės jusotos - šūvis pagerėja kaip mat. O čia viskas ir be to jau tikslu.

Tikiu, kad yra gerų ir plastikinių kamerų, bet kol kas su tokiomis nesusidūriau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Geros kameros iš metalo - tiksliau pagamintos, geriau apgula vamzdį, sandariau telpa viduje guma. Jei dar pataikai vamzdį ir hopupą nusipirkti - pasaka. Jau vien ką duoda kai kuriais atvejais po hopup guma pavynioti santechninės jusotos - šūvis pagerėja kaip mat. O čia viskas ir be to jau tikslu.

Tikiu, kad yra gerų ir plastikinių kamerų, bet kol kas su tokiomis nesusidūriau.

O apvyniojus vamzdeli su juosta, ispjaunamos tos vietos kur eina griovelis vamzdelio apacioje, bei skyle virsuje kur issukamas sratas, taip?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

...Sakykime aš turiu puikiai veikiantčią Hop-Up kamerą su precizika. Klausimas toks - ar tos brangios Hop-Up kameros bus kažkuom geresnės už tokią?...

Yra geras rusiskas issireiskimas: "не надо водку трогать" :) Jeigu viskas gerai veikia, nereikia kisti nagu. Bet jeigu jau reikia kazka keisti, esant galimybei geriau nusipirkti brangesni ir greiciausiai kokybiskesni daikta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...