Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Libdom Lipo


MRegis
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Turiu:

3x 3,7v 5000mAh baterijas;

4 pin'ų balancerio jungtį skirtą 3 celėms.

Bet man reikia 7,4v

Klausimas nr 1 žinantiems: ar galiu pajungti dvi celes į šią 4 pinų jungtį? Na man pajungti tai neproblema, tik "smart charger" supras, kad įkišau dvi celes kraut į 3 celių portą? jei taip, tai kokia eilės tvarka reiktų sujungti laidus? galvoju taip kaip nupiešiau kairėje pusėje.

 

Pamastymas: paveikslėlio dešinėje. jei jau turiu 3 celes, tai noriu jas visas ir panaudoti, va taip sujungti, kad voltažas nepadidėtų iki 11,1v, o liktų tie reikalingi 7,4v plius didesne talpa.

Klausimas nr 2: ar pakroviklis susitvarkys su užduotimi? juk viena celė bus 5000mAh, o toji dviguba turės 10Ah. Mano supratimu, taip sujungus baterijas, turi sumuotis Ah.

 

Apibendrinant.. Ar man jungti tik dvi celes, o trečia į stalčių? ar iš balancerio jungties išoperuoti vieną kontaktą, kad tilptų į dviems celėms skirtą portą?

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Apibendrinant.. Ar man jungti tik dvi celes, o trečia į stalčių? ar iš balancerio jungties išoperuoti vieną kontaktą, kad tilptų į dviems celėms skirtą portą?

Tik trečią į stalčių. :)Lygegrečiai sujungus, viena, kad negausi tau reikalingos talpos, nes viena cėlė juk vistiek bus 4900ma/h, o nuosekliame jungime ma/h nesisumuoja.O iš kitos pusės, lygegrečiai jungiant, celės turi būti labai jau vienodų parametrų, kitaip nei įsikrovinės, nei išsikrovinės normaliai.Dėl balanserio jungties - ar ne paprasčiau pasižiūrėti parduotuvėsė, kur reikmenys modeliuotojams, normalios balansavimo jungties dviem celėms. Juk šeip, kiek suprantu, viską pats lituoji.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Yra vienas niuansas, cia ne Li-po, o Li-ion celes. Jeigu neklystu, ju negalima kaip Li-po paprastai sujungti ir balansavimo jungti prilituoti. Reikia specialiu kontrolleriu, kurie valdo ikrovimo iskrovimo procesa. Kaip pvz. Notebook'u baterijos is Li-ion celiu surinktos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau likti prie kairiosios schemos 2S. Jei reikia didesnes talpos reikia dar 2 celiu - tada 2S2P.

Lipo is dalies pavojingas daiktas, raso, kad krauti galima tik simetriskai surinktas celes.

Cia mano asmenine nuomone.

Balancerio jungimo schemos turetu buti pakrovejo instrukcijoje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi taigi, sulipdžiau akumą, užkroviau, idėjau i netiuninguotą emkę ir nuspaudžiau nuleistuką. šiaip ne taip sugebėjo vieną kartą pilnai užtraukti spyruoklę, antrą kartą to padaryti nesugebėjo. Tad mano patarimas, šias baterijas naudokite tik prožektoriukuose :D išleidau 20lt, o gavau naudos -14..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Li-ion ribine krovimo itampa yra 4.20 (four twenty ha ha) tai 4.2V x celiu skaicius = krovimo itampa. Ir ji turi but tiksliai. Tarkim 4 celiu baterija - 16.8V krovimo itampa. Krovimas turi atsijungt pasiekus 50-100mA prie 16.8. Jei kiekviena cele krausi atskirai - prailginsi darbo laika, talpa ir saugiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...