Jump to content


Meduolis

Member Since 06 Mar 2012
Offline Last Active Oct 03 2019 09:52 PM
-----

Posts I've Made

In Topic: PARTIZANAI 1.8 (09.28--30)

02 October 2018 - 09:33 AM

Komandos vardu dėkoju visai organizatorių komandai. Jūs padarėt labai didelį darbą, gavosi labai puikus žaidimas. Mano manymu tikslas pasiektas, sukurti tokią aplinką kai kovą už išlikimą yra nemažas iššūkis.

Mano komandai pirmą kartą teko susidurti su maisto trūkumų ir tokiu griežtu ribojimu. Tad tai labai išmušė iš pusiausvyros. O pridedant tai kad žaisti už struktūras nėra lengva psichologiškai, kai esi patriotas. Bet kad būtų įdomu stengėmės sukurti autentišką struktūrų įvaizdį. (Kai kuriuose vietose truputi ir persistengėm, dėl to atsiprašom)

 

Mano įspūdžiai iš žaidimo. Tikrai stengiausi visu pirma kad būtų įdomu partizanams. Stengiausi suteikti progų kaip sakant padaryti kažką įdomaus. Tik gaila nebuvo grįžtamojo ryšio. Tikrai tikėjausi kad, visgi kas nors sutiks bendradarbiauti. Kad nuves į pasalą. Arba gavęs ginklą kokios operacijos metu šaudys į nugarą. Tai būtų buvę fun. Bet partizanai rinkosi main stream, išėjau į mišką tada šaudau. Na ka neblogai sekmadienį pakariavom. :)

 

P.S. dar vienas dalykas NKVD pusėje praktiškai nebuvo airsofterių, todėl nenuostabu kad buvo tokių basic taisyklių pažeidimų. Nepykit labai ant jų.


In Topic: Airsoft savigynai

09 May 2018 - 06:39 AM

Airsofto pistoleto panaudojimas savyginai būtų nebent iš 2 metrų šauti tiesiai į akį. Čia jau nežiūrint teisiniu pasekmių. Tačiau visgi naujiena pasakysiu airsoft replikos svoriu ir išvaizda atrodo kaip tikri ginklai todėl kaip ir D klasės ginklai turi būti transportuojami dėkle ir neparuošti naudoti. (Negalima vežiotis autobuse airsoft ginklu pasidėjus ant kelių) Todėl airsofto panaudoti savyginai yra neįmanoma.

In Topic: Viešas

03 May 2018 - 09:44 AM

Didziausi sveikinimai :)

In Topic: 100

17 February 2018 - 07:17 PM

Dekui visiems uz zaidima. Buvo labai smagu. Linkejimai raudonuju komandai :) Aciu organizatoriams. Su gimtadieniu Lietuva!!!

In Topic: 100

08 February 2018 - 11:10 AM

Baltijos štormas skaičiuojasi.