Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Del emkiu apkabu naudojimo G36 sautuvam


DARIUS555
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki tikriaysiai visi zinote kad gieskiu apkabos istraukti is pouco yra sunku ir ji tik viena telpa. Kiek zinau galima pasikristi detu iu usidejimo vieta ir pasidaryti kad tiktu emkes apkabos. Klausymas ar esate kasnors persidares, ar veikia normaluai ar sunku persodaryti. Ar neapsimoka?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, ne itin, ne ir tikriausiai taip.

 

Jei placiau, tai bandziau pritaikyt CA G36 su tokiu hopupu - http://cdn3.volusion.com/oybs6.39kfn/v/vspfiles/photos/33141-2.jpg?1404396132

 

feedint pradejo po kokiu 3-4 valandu drozinejimo su dilde tiek pacio hopupo, tiek adapterio. galiausiai i adapteri istaciau seno vamzdelio gabala. pati adapteri uzdet yra 5 sekundziu reikalas. dabar feedina puikiai.

 

Minusai:

leciau issiimdineja detuves

gali tekt padirbet, kad normaliai paimtu sratus

 

Pliusai:

pigesnes detuves + tiks daugiau krepseliu tipu

 

http://www.ebairsoft.com/battleaxe-bx6081-g36c-magazine-adaptor-p-1315.html

 

ar verta cia jau kitas klausimas, ar feedins ir as is vis isistatys kokie P-Mag? irgi nezinau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nebuvo jokių bėdu keičiant. Nusipirkau adapterį (~40lt man rods buvo) ir ant JG G'škės be jokių apdirbimų tiko. Dėtuves pirkau specialiai tam adapteriui tai irgi jokių problemų nebuvo.

Minusas, kaip ir sakė Ruonis, kad lėčiau reloadinas. Nelabai patogi ta knopkė kairėj pusėj dėtuvėm išimt. 

Pliusas, daug patogesnės dėtuvės, mažiau vietos užima.

 

Žinoma, skonio reikalas, bet aš rekomenduočiau investuot į tą adapterį. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nera specialiu detuviu adapteriam. Valgo visas M tipo detuves. Jei gerai pamenu net Magpul detuves be problemu telpa. Tik tampriau laikosi ir keiciant reik ranka stipriau truketelet. Del foto pilna google.lt, netingek paieskot.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...