Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ar reikės registruoti airsofto ginklus dabar?


J.J.Simpson
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

užmatačiau:

 

 

http://www.policija.lt/index.php?id=18922 

 

Kaip trauktuosime ir kaip tai mus liečia? Tarkim turėsiu 170m/s DMR sistemą and M16 bazės. Tai man ją registruoti? Turiu senovinį kulkosvaidį. Yra ginklo deaktyvacijos aktas. Ar mane tai liečia? wtf :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

užmatačiau:

 

 

http://www.policija.lt/index.php?id=18922 

 

Kaip trauktuosime ir kaip tai mus liečia? Tarkim turėsiu 170m/s DMR sistemą and M16 bazės. Tai man ją registruoti? Turiu senovinį kulkosvaidį. Yra ginklo deaktyvacijos aktas. Ar mane tai liečia? wtf :D

Pasiskambi - issiaiskini- pranesi mums:D

- Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosiostvarkos valdybos Licencijavimo skyriui, Birželio 23-osios g. 10,Vilnius, tel. 8 5 219 8864.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad niekam ten labai nerupi koks pas mus sauniko galingumas. O specialiai list ir sakyt, kad pas man va toks ir ka man daryt, tai cia tik ant savo sedimosios ieskoti nuotykiu. Kol kas oficialiai musu zaislai yra zaislai, naudojam juos pagal paskirti ir niekam nesukeliam jokiu pavoju (kad ir moraliniu) tol niekam del to nekyla bedu. Nebent tuoj koks "genialus" seimo narys iskels ideja padaryt saunikus ryskiais ir su 100m/s max, nes taip yra pas anglus. Del deaktyvuoto ginklo, kiek supratau nieko daryti nereikia. Jei ji transportuosi, laikydamasis saugumo reikalavimu, tai turek pazyma, kad deaktyvas ir viskas. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vis tik manau esme yra SAUNAMASIS ginklas. Tobis saunikas, kurio soviniui judejima jegos suteikia parakas ar panasus uztaisas. Darbo kolega, minejo, kad visiem pneumatiniam sautuvam, kuriu gaingumas iki 7.5J jokio leidimo nereikia. Kiek suprantu, tai visi airosftiniai saunikai patenka i pneumatiniu kategorija. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunamasis ginklas – įrenginys ar daiktas, sukonstruotas ar pritaikytas kaip ginklas, iš kurio sprogimo, dujų ar oro slėgio ar kokia nors kita varomąja jėga gali būti paleistas sviedinys (kulka, šratas, strėlė ar kt.), arba kenksmingos, dirginančios medžiagos, skirti mechaniškai, termiškai, chemiškai ar kitaip taikiniui per nuotolį paveikti. Šaunamuoju ginklu laikomos ir pagrindinės šaunamųjų ginklų dalys.

 

Esmė čia tikriausiai tame ar sukonstruotas kaip ginklas. Ar AEG/spring toks yra?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias malboro

veziau ir as orinuka i vilniaus polic....   nunese  ginkla  prachronavo ir  isejusi  pikta  pasake  kad registroja tik dujinius  o orinukai  turi tureti didesne gale nei 7,5 J  .

o  jau  kaip  sustabdis  policija  tai  manau ji (tures) teise paimti  ginkla patikrinimui  jai nores pristoti .

dar yra parasita kad asmuo surades ginkla  ar panasu daikta jo imti ar vesti i policija negali , turi iskvesti policija i ta vieta kur ji rado  .....

kaip ir neturetu airsofto ginklu tai liesti  kol nieks neprisizaide pvz.grasindamas ar panasei .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...