Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Perku AEG


Za Zaster
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, esu dar naujokas Airsoft skiltyje bet man airsoft labai patinka. Kolkas šiuo momentu neturiu neivieno Airsoft ginklo tai ieškau gal kas turi parduoti? Kaina iki 400~500 litų. Tiktų AK, MP ir M klasės AEG. Aš iš Alytaus. Gal bent patart galėtūt kur internetu pirkti? Ar patikimas būtų toks AK ir šitas site? CYMA CM028A AK-47 RIS .

Dėkui iš anksto.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ginkla reika rinktis ne is zinuciu forume,o parduotuveje,kliuk kada galesi i parduotuve,apziurek,paciupinek skirtingus variantus. Kaip naujokui tai ginklas nors ir nebrangus bet geras,gal nepatiks zaist,gal greit atsibos,tai bent nebusi isleides daug pinigu. bet nepamirsk kad prie ginklo reikia iskarto pirktis BB'su, apsauga veidui/akim,apkaba bent jau antra jei nera komplekte bent dvieju..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ginkla reika rinktis ne is zinuciu forume,o parduotuveje,kliuk kada galesi i parduotuve,apziurek,paciupinek skirtingus variantus. Kaip naujokui tai ginklas nors ir nebrangus bet geras,gal nepatiks zaist,gal greit atsibos,tai bent nebusi isleides daug pinigu. bet nepamirsk kad prie ginklo reikia iskarto pirktis BB'su, apsauga veidui/akim,apkaba bent jau antra jei nera komplekte bent dvieju..

 

Pamirsai pamineti kad reikia dar didesnes talpos akumo naujo nes tie kurie komplekte dazniausiai buna mire.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui visiem, bet norėčiau paklausti dėl akių apsaugos. Aš nešioju akinius ir mano rega prasta, sportuoju boksą bet man ten nereikia akinių, o kai sportas yra kitoks pavyzdžiui Airsoft tai kokias apsaugas pirktis reiktų? Lešių negaliu nešiot, kolkas, ir stiklų naujų nedarys nes brangūs jie. gal kokių patarimų? :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...