Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Apranga kls


Rekomenduojami pranešimai

Veteranai parasykit kas kur perka apsauga kojams ir alkuniu-domina butent zalios sp. maciau zaidimo metu, ir balta komufliaza tik "civiliams ir kariams" yra,tai man nelabai patinka.Jai ineto puslapi parasysit -super. isanksto aciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip perka ir is Armijai ir Civiliams, ir is UAB Airsoftas. Tiesiog skiriasi truputi asortimentas.

AIC turi didziuli pasirinkima ekipuotes, uniformu, avalynes ir kitu labai reikalingu dalyku

UAB Airsoftas tu gausi reikiamas dalis AEG bei daug visokiu su straiku susiijusiu priedu.

Zodziu, jie daugmaz papildo vienas kita. Bet jei reikia butent aprangos- eik i AIC

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai gaunasi, kad i? lukashenkos niekas neperka

gerai pasakyta nepik Luka.

 

Del CIV IR KAR as zinau bet man nepatinka ten tas baltas kamufliazas... maliaro ir ta geriau atrodo... MAN.

 

kas sau nupirko parasykit kur ir uz kiek... nuotrauka bus+

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai gaunasi, kad i? lukashenkos niekas neperka

gerai pasakyta nepik Luka.

 

Del CIV IR KAR as zinau bet man nepatinka ten tas baltas kamufliazas... maliaro ir ta geriau atrodo... MAN.

 

kas sau nupirko parasykit kur ir uz kiek... nuotrauka bus+

Turim 4 r??i? ?iemin? camo. Nuo voki?ko iki norvegi?ko. ko tau dar tr?ksta?

 

kaip sako rusai: nenori kaku daryti, tai nekankink u?pakalio.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Turim 4 r??i? ?iemin? camo. Nuo voki?ko iki norvegi?ko. ko tau dar tr?ksta?

 

kaip sako rusai: nenori kaku daryti, tai nekankink u?pakalio.

 

truksta interneti "civiliams ir kariams" pilnos informacijos kiek kokiu uz kiek nes ten tik vienas kamufliazas...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jo geriau bet buvou ten bet ne ta jeskojau o ka radau nete tas nepatinka, tam ir paklausiau kur kas perka.pries perkant ziuriu po ineta kur reandosi ir taip toliau nevazinesiu gi po visa miesta jieskot cia yra cia nera ir t.t. ir nereikia gint viena kito... as maciau Vini pats moka save apsigint...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai geras, tiesiog geriausias maschalatas:

 

 

 

Tiesiog patarciau, kaip ir i kiekviena ekipuotes elementa, investuoti siek tiek laiko, pinigu ir sirdies ir galite tureti geriausia

 

Paimi toki tarkim bazini maschalata, nunesi pas pazystama siuveja, paprasai, kad persiutu i vientisa kombinezona (kiti zinoma gali nesutikt, sakyt, kad svarka galima uzsimest ant ekipuotes ir t.t., bet man butent kombinezonas mieliau, silciau ir patogiau), paprasai kad po uzpakliu, ties strenom, ties keliais ir alkunem is vidaus isiutu pasiltinimo/paminkstinimo lopus is tarkim sukarpitu siltu svedisku apatiniu kelniu ar kitos siltos medziagos, paprasai, kad isiutu uztrauktuka, gumas i rankoves, kelniu galuose ir turi beveik TOBULA maschalata Telieka siek tiek papurvint, nes idealiai balta Lietuvoje beveik niekad nebuna, tad optimaliau tureti papurvinta, paplemuota maschalata

 

http://foto.britanija.info/albums/userp ... aa0222.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

man tas bicas i dagi panasus sorry kad sujaukiau tokia rimta tema...

 

soldier: gal ir nieko tu cia sugalvojai, bet zieminiai game pas mus nera labai populiarus... tiesiog pralodoriauji ta ziema, reciau zaidi, ir masxalatai nebetokie aktualus, ypac patobulinti. paziurejau tavo foto - o kam tie dirzai ties klynu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai virsus ir taip naturaliai gaunasi tamsesnis, labiau dryzuotas - vebingas ant virsaus, kuprine, antalkuniai, kitos spalvos pirstines tarkim ir t.t.

 

Bet kokiu atveju neegzistuoja tobulas camo ar maskuote Jei jau taip ziuret, kad apacioj vienaip, virsuj kitaip, tai ir kas vienur gerai, paejus kelsi m i sona bus nebegerai Kaip cia matosi:

 

 

 

Skaitmeninis atrodo labai gerai prie samanu ir siaip, bet medziu kamienu ir saku tamsiam fone ta daniska geriau butu... abiem atsistojus - pusiau tiek ta tiek ta nebetiks. Visad taip buna, tad nera cia ka gincytis Kiekvienam savo. Man taip buvo patogu, tad pasiuliau

 

Uno - ten alpinistiniai apraisai nusileidimams...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 months later...

Rytoj zadu vaziuoti i Kauna, tad turesiu proga stabtelti prie AIC'o ir biski apsipirkti, nes pas mumis, deja tokio malonumo nera B) Bet kaip po www.aic.lt pasisvaisciau, pamaciau kad uniformu nera toks didelis pasirinkimas :| Pagal mane, as pasirikau komlektini BDU http://aic.lt/index.php?act=viewProd&productId=118, gal kokiu pasiulymu turit? Taipogi del batu, zinoma MAGNUM ;) Tik nezinau koki pasirinkti, klasikini, response ar stealth? Tose response su stealth zinoma yra daugiau "navarotu" prirasita, bet ka gali zinot... Taipogi, mano peda yra gan plati... Padekit pasirinkti tinkama ekipuote! Noreciau kad bent 3 metus islaikytu...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori, kad i?laikytu tris metus - įmesk naftalino ir laikyk spintoj B) Man tokios kelnės suply?o per pusę metų, bet ne dėl to, kad ka?kokios negeros, greičiausiai ant spygliuotos vielos u?sikabinau. I? esmės ta BDU patogi, patvari ir kainuoja visai neblogai. Apie batus jau buvo daug diskutuota kitoje temoje. T.p. patariu pamąstyti apie amunicinę sistemą, nes ?ios uniformos ki?enės visai tinkamos daiktų pametinėjimui ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Rytoj zadu vaziuoti i Kauna, tad turesiu proga stabtelti prie AIC'o ir biski apsipirkti, nes pas mumis, deja tokio malonumo nera B) Bet kaip po www.aic.lt pasisvaisciau, pamaciau kad uniformu nera toks didelis pasirinkimas :| Pagal mane, as pasirikau komlektini BDU http://aic.lt/index.php?act=viewProd&productId=118, gal kokiu pasiulymu turit? Taipogi del batu, zinoma MAGNUM ;) Tik nezinau koki pasirinkti, klasikini, response ar stealth? Tose response su stealth zinoma yra daugiau "navarotu" prirasita, bet ka gali zinot... Taipogi, mano peda yra gan plati... Padekit pasirinkti tinkama ekipuote! Noreciau kad bent 3 metus islaikytu...

Uniformu pasirinkimas gali dar sumazeti kai realiai pradesi rinktis parduotuveje, deja Kauno AIC daznai nebuna tai ko nori ir tenka rinktis is to kas yra. Zinoma pasirinkimas vis atsinaujina, bet niekada negali zinoti kada pataikysi :) Kas liecia batus tai turiu klasikinius magnumus, tikrai nesiskundziu labai geras sukibimas su ivairiais pavirsiais neteko paslysti dar nei karto, zaidziau ir po lietaus ant slapiu pavirsiu. Tik truputi dregmei neatsparus, apart tai viskuom esu patenkintas. Kas liecia uniformas tai kai nuvaziuosi pasiklausk pardaveju kurios geriausiai nesiojasi, jie tikrai pasakys.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Rytoj zadu vaziuoti i Kauna, tad turesiu proga stabtelti prie AIC'o ir biski apsipirkti, nes pas mumis, deja tokio malonumo nera B) Bet kaip po www.aic.lt pasisvaisciau, pamaciau kad uniformu nera toks didelis pasirinkimas :| Pagal mane, as pasirikau komlektini BDU http://aic.lt/index.php?act=viewProd&productId=118, gal kokiu pasiulymu turit? Taipogi del batu, zinoma MAGNUM ;) Tik nezinau koki pasirinkti, klasikini, response ar stealth? Tose response su stealth zinoma yra daugiau "navarotu" prirasita, bet ka gali zinot... Taipogi, mano peda yra gan plati... Padekit pasirinkti tinkama ekipuote! Noreciau kad bent 3 metus islaikytu...

Pries kelias dienas (liktai 6dieni) Vilniaus AIC (kur buvo SBA) pirkau BDU apranka ir MAGNUM'us Stealth'us. Dar zaisti neteko, bet viska apsirengus tai patogu, koja tvirtai stovi ir pakankamai minksta. Del aprangos, tai minusas del kiseniu, nes jos niekam nepritaikytos, tiesiog kad yra - galimybe ismetyti isidejus i jas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...